piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
garnki

Witam

Chcialem sie zapytac czy sa w lomzy jakies sklepy z tego typu wyposazeniem kuchennym konkretnie to chodzi o sprzedaz producentow takich jak emalie Olkusz czy Silesia Rybnik idzie znalezc jakies zestawy komplety tych producentow ???

z gory dzieki za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

Kilka lat temu kupiłem takie garnki w sklepie przy rondzie, sklep był między placem Kościuszki a Piękną, sklep PSS. Z tego co się orientuję to tego sklepu już nie ma i tak szczerze to nie wiem co podpowiedzieć, może spytaj na Długiej sklep Sadyba naprzeciwko Sezamu.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

mrówka na poznańskiej i skład budowlany na legionów, tam są garnki emaliowane. w sonotę na rynku w nowogrodzie też są sprzedawcy, olkusz widziałam a tej drugiej firmy nie kojarzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

Bardzo dobre naczynia mają w sklepie internetowym na stronie www.sklep.altom.pl. Choćby marka Valdinox warta sprawdzenia. Mam od nich garnki i naprawdę tak dobrze mi się jeszcze nie gotowało:) Super tworzywo, wygodne uchwyty, estetyka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

Najlepiej w sieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

Najlepiej kupić w sieci . Po co przepłacać w lokalnym sklepie. Wejdź na ceneo czy allegro i wybierzesz model jaki Ci pasuje. Cena może być o 1/3 lub o połowe niższa niz w lokalnych sklepach, które mają duże koszta utrzymania lokalu i pracowników. Internetowy sklep nie ma takich kosztów i ma większy obrót więc i ceny ma niższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

Kiedyś było o wiele więcej sklepów z garnkami. Obecnie wszystko przenosi się do sieci i faktycznie w internecie o wiele bardizej opłąca sie zamawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

Dobre są garnki z ikea. Szczególnie te z serii 365+.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

Toso co to za szajs nam podsyłasz. Strasznie drogie. Pseudo firemki Obsługa sklepu porażka. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnki

W internecie można poszukać, ale ja bym się nie trzymała jednej marki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org