niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Syf przy Biedronce

Szedłem z 1,5 miesiąca temu Wojska Polskiego, koło Biedronki i na trawniku leżała reklamówka z rozsypanymi śmieciami, no i ogólnie, jak zwykle, syf i brud jak mało gdzie w Łomży. Około 2 tygodnie później reklamówka nadal leżała, z trochę mniejszą zawartością bo wiatr częściowo "pozamiatał". I co ciekawe, zauważyłem wtedy 2 strażników miejskich (to i tak sukces, że szli na piechotę bo przeważnie to wożą swoje d..y samochodami), którzy szli w tę stronę a więc na pewno widzieli ten syf. Po następnym tygodniu nadal leżała zasypana liśćmi i..... leży do dziś. Co jest grane? Dlaczego Straż Miejska nie wykonuje swoich podstawowych obowiązków? No i dlaczego Biedronka nie sprząta?
Jest wiele takich miejsc w Łomży- przeważnie jak teren jest miejski czyli "niczyj". I to właśnie różni nas od innych krajów Świata. Wszędzie brudzą tak samo ale nikt nie wyobraża sobie np na Manhattanie, żeby rano nie posprzątać przed swoją siedzibą. Wymaga tego chociażby szacunek dla klienta. No ale jeżeli taka Biedronka ma w nosie odczucia klientów powinna zająć się tym Straż Miejska. Słyszałem o dobrym pomyśle, żeby wyposażyć strażników w rowery (chociaż nie jestem pewien czy z powodu swojej tuszy potrafiliby poruszać się tym środkiem lokomocji). W ciągu chyba roku zdarzyło mi się raz jedynie zobaczyć strażników na piechotę ale nawet wtedy nie zwrócili zupełnie uwagi na ten syf i reklamówkę ze śmieciami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syf przy Biedronce

Bo jest społeczne przyzwolenie na zaśmiecanie i wielu obywateli z tego skrzętnie korzysta ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syf przy Biedronce

chciliscie peo teraz macie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syf przy Biedronce

Zlikwidować straż miejską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syf przy Biedronce


Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24-10-13 10:18

chciliscie peo teraz macie

No właśnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org