wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mechanik z jarnut

witam mozecie powiedziec cos na temat mechanika mial ktos z nim doczynienia
w jarnutach

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

bialy1410 napisał(a):

> witam mozecie powiedziec cos na temat mechanika w jarnutach
mial ktos z nim
> doczynienia
>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Są lepsi. W moim przypadku przynajmniej :)

Szanuj przyjaciół. Kochaj swoją mamę – Nie wybaczaj niewierności. Uderzaj mocno. Całuj namiętnie. Ufaj tylko sobie, bo koniec końców nikt inny ci nie pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Jak masz dużo PLN to śmiało jedź, a jak nie to poszukaj innego. Zna się na robocie, ale kieszeni Ci nie oszczędzi.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

bardzo dobry mechanik polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

BARDZO DOBRY JAK SAM ROBI A NIE JEGO PRACOWNICY DROGI DOBRZE NAPRAWIAJĄ TARGOŃSCY ONI MAJĄ CYBA SWÓJ ZAKŁAD Tel/fax: 86 219 21 39
18-421 Niewodowo, 57, woj. podlaskie POPLECAM

amisia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Jeden z najlepszych w okolicy ja u niego zawsze stawiam swojego amerykańca i to prawda najtańszy nie jest, ale wart jest swojej ceny.

Bo życie jest po to by latać na moto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

W Jarnutach jest dwóch mechaników, zależy o którego Ci chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

guska prawda święta prawda

amisia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Panie ,,mechaniku''. Proszę nie straszyć mnie w prywatnych wiadomościach.Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.Przypomnę historię bedzie prościej.

Zepsuło się auto-coś stuka,głośno stuka. Jadę do renomowanego warsztatu samohodowego Pana ,,mechanika''. Rozpoznanie w warsztacie: stukanie dochodzi z silnika. Co robimy? Naprawiamy,najpierw leczymy silnik. Wymieniamy w nim poszczególne części. Auto wrac do właścicielki- niezła kwota do zapłaty-bez paragonów i faktur oczywiście.A co z silnikiem? dalej stuka.Kolejna wizyta w warsztacie Pana ,,mechanika'',auto wraca do właścicelki ,natępna kwota do zapłaty i co ciekawe żadnych starych części do zwrotu . Dalej stuka w silniku. Co robić ? znowu auto do mechanika . Krzywki,szklanki, wałek rozrządu,popychacze zaworowe i tak w kółko- za każdy razem pałcimy niezłą kasę a w silniku dalej stuka. Męska decyzja- wymieniamy silnik, pan mechanik kupuje i wymienia go. Jeszcze lepsza kasa do zapłaty. Wszyscy zadowoleni a tu niespodzianka- stuka w silniku!!!!! Renomowany warsztat a tu takie numery!!Mja okrągły rok wizyt u jednego mechanika a w silnku jak stukało tak nadal stuka. Co na to pracownik szanowneo Pana mechanika? ,,opony zimowe stukają proszę Pani' 'NIEWIARYGODNE!!! Jak tu nie stracić cierpliwości. Zmieniłam warsztat, samochód naprawiony.

Reasumuąc

Zdrowia,pieniędzy i problemów prywatnych przysporzyła mi ta ,,usterka''. Pan ,,mechanik''jako osoba kompetentna nie wiedząc jak naprawić auto powinien odesłać mnie do innego warsztatu, Nie zrobił tego. Dlaczego? Rok jeżdzenia z tą samą awarią to przesada a z mojej strony naiwność,lecz cóż.

Dziś napisałabym ,,uczciwy mechanik,próbował, nie udało się mu,wysłał mnie do innego warsztatu''. Tak nie zrobił! ,,naprawiał'' auto i brał kasę , grubą kasę. Jedyne co mogę to przeprosić za ,,złodzieja'' . Przecież nie okradał mnie, sama płaciłam. Przepraszam panie mechaniku,że nazwałam Pana złodziejem, lecz jak Pan myśli jak dziś powinam nazwać takiego ,,mechanika''. Pozdrawiam



Ps. Może ktoś chce opowiedzieć swoją historię z panem ,,mechanikiem'' na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Jak chodzi o tego co montuje instalacje LPG.
Niech on pod jasny ...uj!
Dobrze jest wziac kase na poczatku,
a potem gdy chodzi o jej serwis to WON.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

guska to tylko dziadowi w morde dac dobrze ze nie zostawilem tam auta w naprawie bo slyszalem juz o nim rozne rzeczy ale nie az takie

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

A co potrzebujesz naprawiac ? Może kogoś polece

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut


To super doswiadczony gosc nie kradnie i nie zdziera zna sie jak malo kto.........polecam jest konsekwentny i ambitny pan Andrzej kultura osobista i fach muj maz nie zamieni go na innego nigdy poprawia do tad az bedzie ok .........polecam goraco. .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

morze twoj maz to pe..ł

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

ja tez polecam tego mechanika

Pordiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Niestety nie ma idealnego mechanika. Jednemu pomoże, inny będzie na niego psy wieszał. Ja miałem okazję korzystać z jego wiedzy jeden jedyny raz i swoje zrobił. Znam tez innych, którzy raz wykonali właściwie swoją pracę ale innym razem niestety nie. Wygląda na to, że nie ma idealnego mechanika w Łomży i okolicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

kupujecie 20letni złom z zachodu, to nie dziwota, że tam wszystko wszędzie stuka, no raczej jakby wózek miał 3-7 latek, to mechanik nie doradzałby wymiany silnika , możesz go tylko oskarżyć o brak profesjonalizmu i naciągnięcie Cię na nieuzasadnione koszty - NIE O ZŁODZIEJSTWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

"Panie ,,mechaniku''. Proszę nie straszyć mnie w prywatnych wiadomościach.Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.Przypomnę historię będzie prościej."
prościej to będzie jak ja przypomnę tą historię (sprzed 6 lat) w sądzie.


Czy wg Pani fakt, iż poinformowałem Panią mailem o tym, że będzie Pani musiała udowodnić swoje słowa w sądzie - jest straszeniem?

do bialy1410 : jestem do Twojej dyspozycji, ale od dziadów wyzywać mnie nie będziesz. A może chcesz się załapać na jedna rozprawę? Do zobaczenia.

do siwysiwy: ..............bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

smród koło du* py i strach związany z pomówieniami (ww strona główna - "robciu") ???

Autor: GUŚKA, dobre uzasadnienie tematu, musisz mieć tylko kwity, faktury, świadków - biegłego sądowego itp itd nie pomówienia o złodziejstwo

...ale, że aż te 6 lat się sprawa nie wyjaśniła?

coś mi tu brzydko pachnie,

jedni polecają , drudzy negują ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Jeszcze nie znalazł się taki mechanik co by każdemu pomógł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

w/w oponentom, to raczej Autor: vito.pl już chyba dogodził?
nie odezwą się więcej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Mechanik powinien przedstawić listę części wystawić fakturę i tyle. Jeśli tego nie robi to złodziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

bylo milion razy jest ok załóżcie jeszcze z 20 tematów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Jeśli interesuje was odgrzybianie klimatyzacji, czy czyszczenie i polerowanie lamp i reflektorów, to mogę powiedzieć, że firma http://www.autogamma.pl/ w Krakowie przyłoży się do zadania i zrobi to porządnie. Z miesiąc temu obie usługi dla mnie wykonali i do tej pory czuć i widać efekt. Muszę się jeszcze podpytać o wymianę tylnego zderzaka, jakie będą koszta.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik z jarnut

Nykiel pało w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j śmieciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org