czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Witam
Znacie może kogoś kto zaprojektuje i dobrze wykona kuchnie. A może znacie jakiegoś projektanta?
Kto wam robił meble kuchenne i czy jesteście zadowoleni z usług tego stolarza?
Podzielcie się swoimi uwagami.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Wiesz w Łomży są takie ceny ,że ludzie szukają tańszej alternatywy. Wiem ,że jest stolarz w Kolnie co zna się na rzeczy (i jest człowiekiem-nie obedrze ze skóry),ale nic bliżej nie jestem w stanie powiedzieć.

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Witam,
ja właśnie ostatnio kupowałam kuchnię.Chodziłam po łomżyńskich salonach i różnych sklepach ale nie byłam zadowolona, bo tak naprawde to nic szczególnego mi nie zaproponowano a za to cena była wysoka. Znajomi polecili mi pewną firmę z Piątnicy.Firma nazywa się Alaska i jest na ulicy Ogrodowej.Oni są nastawieni bardziej na rynek zbytu w Ostrołęce i Warszawie bo im się to chyba lepiej opłaca, ale w Łomży też robią.Więc naprawdę polecam tą właśnie firmę.Byłam bardzo zadowolona z projektu i wykonania. Mam nowoczesną kuchnię zaprojektowaną przez ich projektanta a co do ceny to powiem że była dużo niższa niż proponowane w Łomżyńskich salonach. Ja byłam bardzo zadowolona i uważam, że spróbować zawsze można,sprawdzenie nic nie kosztuje.Dodam tylko że teraz robią 2 kuchnie dla moich znajomych.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Dzięki marzen1
przejadę się do nich i zobaczymy.

Kto jeszcze coś zaproponuje? Poleci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Dwa lata temu kupiłem mieszkanie. Znaleźliśmy z żoną w jakiejś gazetce meble kuchenne które bardzo nam się spodobały. Praktycznie żadne inne nie wchodziły już grę ;) Trzeba było znależć tylko wykonawcę. Byliśmy chyba u wszystkich stolarzy w Łomży. Sumy były kosmiczne ;) Kolega polecił mi pewnego stolarza. Pojechałem i miłe zaskoczenie cena tak 2/3 tego co proponowali inni,zero jakiegoś kręcenia motania co do wyceny. Meble zrobił i jestem do tej pory z nich bardzo zadowolony. Teraz jak ktoś pyta o stolarza zawsze go polecam (kilku znajomych też u niego robiło i z tego co wiem są zadowoleni). Przedwczoraj zrobił mi szafę przesówną i te meble które mam jeszcze w planach napewno jemu zlecę :) Nazywa się Cekała zakład ma na Nowogrodzkiej chyba 127 (przy skrzyżowaniu z Sikorskiego). tel:504107904 POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

dokladnie CEKALA mi terz robil meble do kuchni stolik pod telewizor i zabudowe na korytarz duzo nie zdarl polecam tego fachowca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Ja znam naprawdę dobrą panią która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Zaprojektowała mi kuchnię i jestem z niej zadowolona. Powiem szczerze ze za projekt wzięła tylko 200 zł. Inni biorą dużo więcej. A więc reasumując polecam panią Poddworną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Polecam Cekałę...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

witam jestem architektem i projektuje kuchnie dla wielu stolarzy

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Oliwia gdzie można zobaczyć twoje projekty ?
Kogo jeszcze polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Na końcu Nowogrodzkiej, za Multi-Pharme w prawo, prawie naprzeciwko "Kuchni domowej" jest nowy zakład, którzy otworzyło dwóch chłopaków, którzy pracowali w firmie "Moduł". Na pewno mieli dobre wzorce, a może ceny będą mieć bardziej promocyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Czyżby nie było innych zakladów stolarskich?
A co powiecie na temta zakładów Moduł i stolarza w Kupiskach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Jak wczesniej pisalam projekt polecam zlecic pani Poddornej a wykonanie stolarzowi z kupisk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Moduł robi ładne kuchnie. Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś miał dość wysokie ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Ja zdecydowałam się na zakup mebli kuchennych od firmy Meble Lupus https://meblelupus.pl/ z Elbląga. Całkowicie zmieniły one wygląd mojej kuchni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Ja zdecydowałam się na zakup mebli kuchennych od firmy Meble Lupus https://meblelupus.pl/ z Elbląga. Całkowicie zmieniły one wygląd mojej kuchni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Odradzam te meble. Bardzo słabej jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

No i daleko to i transport droższy od mebli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Powiem Wam, że ja zdecydowałam się na meble kuchenne ze sklepu internetowego i nie żałuję tego wyboru. Wybrałam meble modułowe, które dopasowujesz do swojej kuchni - wybierasz typ szafek i rozmiar. Dużo lepsza i tańsza opcja niż meble pod zamówienie.

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaprojektowanie i wykonanie kuchni?

Ja chętnie podjadę, obejrzę pomieszczenie, zaprojektuję kuchnię i doradzę co warto brać, czego nie, pracowałam w firmie stolarskiej, więc mogę podpowiedzieć. Z takim projektem można iść do stolarza i dogadać się odnośnie wyceny.
W razie zainteresowania zapraszam, 150zł za projekt i porady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org