piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wrastające paznokcie kosmetyczka

U jakiej kosmetyczki w Łomży najlepiej założyć klamry na wrastające paznokcie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Poczytaj o "Kostka Arkady". Polski pomysł i bardzo skuteczny. Znajdziesz też autoryzowane zakłady, które to robią prawidłowo.

__________________________________________________________
Bądź miły dla osób, które mijasz wspinając się w górę po drabinie kariery.
Spotkasz się z nimi, kiedy będziesz schodził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Jest lekarz w Łomży który robi to przy pomocy lasera , moja córka miała ten problem, zrobil to całkowicie bezboleśnie , tylko koszt ,200 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

A gdzie przyjmuje ten lekarz i jak się nazywa? lub jeśli można proszę o kontakt do niego. Z góry dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

moja znajoma miala podobny problem a dobry lekarz powiedzial zeby zanim wyrwie bo to 50/50 ze bedzie ok kupila sobie komplet witamin jak dla kobiet w ciazy to nie zart lykala chyba falwit czy cos takiego i po 2-3 dniach przestaly jej wrastac problem zalatwila do dnia dzisiejszego wiec moze zobacz ta metode przed wyrwaniem paznokci lub jakimis klamrami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

http://www.doktorklepacki.pl/
to strona tego lekarza który robi to za pomocą lasera. tam są wszystkie informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Dziękuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

a co to jest ta kostka arkady? Pierwsze słyszę o czymś takim. Skuteczne jest to na wrastające paznokcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Kostka arkady to urządzenie medyczne, które się wykorzystuje w zabiegu metodą arkady. Ogólnie cały zabieg polega na podważaniu wrośniętego paznokcia i utrwalaniu jego pozycji akrylem, dzięki temu paznokieć rośnie już w prawidłową stronę. Metoda ta jest praktycznie bezbolesna i nie potrzebne są żadne opatrunki po zabiegu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

a gdzie można zrobić taki zabieg metodą arkady?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

ja również miałam nakładaną klamrę na wrastający paznokieć w białymstoku, ale nic mi nie pomogła, spadła po ok miesiącu paznokieć nawet nie zdążył odrosnąć. Ale poleciła mi każdego dnia( rano i wieczorem robić tamponadę pod paznokciem. Wkładać kawałek gazy czy też bandaża pod paznokieć i po kilku tygodniach problem znikł już minęło 3 miesiące, paznokieć dobrze się uformował. Nie wiem na jak długo ale narazie mam spokój;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Jest w aptece płyn na wrastające paznokcie. Też pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Ja ten zabieg metodą arkady robiłem z libramaxie w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Ja tez polecam zabieg na wrastające paznokcie wykonywany kostką arkady. Przeszłam taki w Warszawskim libramaxie i jestem zadowolona. Kawał drogi od nas ale się opłaciło. można o tej metodzie przeczytać na www.libramax.pl

teresa AL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

ja robiłam w Ciechanowcu zabieg Kostka Arkady ...super sprawa..prawie bezboleśnie i od razu można funkcjonować normalnie i efekt wizualny niesamowityPolecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

w Ciechanowcu jest kosmetyczka która robi kostke arkady P.Justyna Śliwka..klamra nic ci nie da,to chwilowa pomoc i wydatek pieniedzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Siostra załatwiła problem z wrastającym paznokciem u kosmetyczki na ul. Giełczyńskiej, chyba Borkowska się nazywa. Siostra bardzo sobie chwali ten zabieg, paznokieć odrósł bez problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Może spróbuj takiego kosmetyku, jak UNGUISAN – Tynktura w żelu, jest preperat, który wykorzystywany jest w gabinetach podologicznych, więc możesz w domu przeprowadzić dokładnie taką samo pielęgnację, jak w profesjonalnym gabinecie. Tutaj możesz znaleźć ten kosmetyk whttps://www.callusan.sklep.pl/k/6/unguisan , z tego, co wiem, to dostaniesz go właśnie tylko w sieci, nie można go znaleźć w aptekach czy skepach kosmetycznych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Jeśli chodzi o wrastające paznokcie to znam ten problem z własnego doświadczenia. Moja znajoma poleciła mi zabieg Arkady ( kostka ) i przyznam, że nie spodziewałam się aż tak dobrych efektów. Jeśli chodzi o miejsce to mogę Ci polecić to Medyczne Centrum ale z Zielonej Góry http://zrodlana.com.pl/. Zabiegi przeprowadzane z wysoką dbałością o każdy szczegół, można też zdecydować się na znieczulenie. Dla mnie wszystko na wielki plus, polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Mnie podolog zakładał klamrę, żeby wyprowadzić paznokcia. Polecam podologa, ma o wiele większą wiedzę na temat schorzeń stóp i ich leczenia. Słyszałam o kostce arkady. Zależy kto w jakim stanie ma paznokcie i czy chce się zdecydować na taki zabieg, zamiast klamry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrastające paznokcie kosmetyczka

Tylko kuracja u Podologa Kostka Arkady lub Tytanowa klamra .Bezbolesny zabieg odrazu duża ulga i szybko się zagoiło .
Polecam Podolog Elżbieta Łopuska przyjmuje w Zambrowie i Ciechanowcu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org