czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najtańsza ksiegarnia w Łomży

W której księgarni w Łomży kupię najtaniej podręczniki szkolne? Bo wrzesień nieubłaganie pędzi wielkimi krokami :D hmmm?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

matras w venedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Na Żeromskiego- są tam nowe i używane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

mi potrzebne nowe, dlatego pytam o ksiegarnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

w biedronce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

prawda, Veneda

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

fanka bocianka
To że Ty w biedronce zaopatrujesz się we wszystkie możliwe produkty, bo na inny sklep Cię nie stać to wybacz, strasznie Ci z tego powodu współczujemy :) Nie musisz się swoimi problemami dzielić tu z nami wszystkimi na forum, załóż sobie oddzielny temat, jakiś kącik żalu. I leć bo może akurat jakieś promocje w biedronce. Pozdrawiam i udanych połowów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Na wojska polskiego w okolicy biedronki jest jakaś
___________________________________________________________
NieTylkoOC.pl - ubezpieczenia Proama, MTU, Liberty Direct tel. 501682502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Dom książki na dwornej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

kiedys najtansza byla w piwnicy w tym ciagu obok szkoly muzycznej. pod szklarzem. ale nie wiem czy jeszcze tam jest bo juz nie musze kupowac podrecznikow.
______________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

tak, caly czas tam jest :) nie wiem jakich potrzebujesz tych ksiazek, ale w Venedzie do liceum NIC nie ma... ewentualnie na zamowienie, ale to tez tylko pojedyncze egzemplarze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Zdecydowanie Matras w Venedzie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Według mnie zdecydowanie korzystniejsze są księgarnie internetowe, szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki, zresztą sama zajrzyj i sprawdź ceny http://livro.pl/ksiazki/podreczniki-szkolne-edukacja.html , poza tym dodatkowym udogodnieniem jest to, że księgarnie internetowe są dobrze zaopatrzone w podręczniki przez cały rok, natomiast w tych stacjonarnych często większość dostajemy jedynie w okresie wakacyjnym, przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Ponawiam temat. Jakie polecacie okoliczne księgarnie? Najlepiej z dobrymi promocjami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Najlepsze promocje mają zwykle księgarnie internetowe. I to te większe ponieważ one mogą sobie pozwolić na o wiele bardziej znaczące obniżki. Polecam Bonito: https://bonito.pl/ . Po pierwsze jest to największa ksiegarnia w sieci tak wieć jest tam wszystko/. Po drugie mają bardzo fajny program rabatowy (za regularne zakupy otrzymuje się stały rabat).

Po trzecie okresowo są tam zniżki na poszczególne wydawnictwa. Teraz na przykład minus 40% na książki wydawnictwa Święty Wojciech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Księgarnie internetowe - zdecydowanie. Nie trzeba dużego wysiłku, aby wyszukać w sieci najtańszą ofertę.

Pozdrawiam,
Emma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Tak, jak piszą powyżej. Nie ma co szukać stacjonarnej księgarni. W internecie jest o wiele większy wybór i niższe ceny. Od siebie mogę polecić księgarnię Profinfo. Mają darmową dostawę od 50 zł.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsza ksiegarnia w Łomży

Wybierzcie dowolny tytuł książki i sprawdźcie cenę na Livro, a dalej ją porównujcie z innymi księgarniami. Np. w stosunku do stacjonarnej księgarni widziałam już różnice nawet po kilkadziesiąt złotych.
Jak dla mnie to kosmos. W internecie te różnice są niższe, ale też będzie to zawsze minimum kilka złotych.
A po co płacić więcej za to samo wydanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org