piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
elektrośmieci

Czy ktoś może coś wie o zbiórce elektośmieci w Łomży(gdzie/o której)?? podobno ma się ona odbyć w najbliższą sobotę(18.05)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

jak zwykle nikt nic nie słyszał.w naszym mieście informacje nie docierają do społeczeństwa,to społeczeństwo musi docierać do informacji.:-(



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

a co masz ciekawego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

TESCO się reklamuje na bilboardzie w galerii, że zbiera stare AGD, RTV nawet, jeżeli nic się nie kupiło u nich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

niestety nic działającego i nic w co można by było tchnąć kolejne życie stary telewizor/radia/i inne tego typu graty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

Nieodpłatna zbiórka elektroodpadów w dniu 18 maja b.r., w godzinach od 9:00 do 15:00. Punkty zbierania: Plac Niepodległości, końcowa pętla autobusów miejskich przy ul. Nowogrodzkiej, parking - róg Piłsudskiego i ul. Broniewskiego (wjazd od ul. Broniewskiego). Dla oddających upominek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

zamiast w te upominki,można zainwestować w "rozgłos".ludzie i tak będą wdzięczni,że mogą pozbyć się zawaliska



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

dzięki wielkie za info :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

Od dawna można codziennie oddawać elektrośmieci w MPGKiM na Akademickiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

Odgrzewam starego kotleta.
Gdzie aktualnie można w Łomży oddać elektrośmieci - nazbierało mi się już różnych klamotów i muszę przewietrzyć garaż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektrośmieci

MPGKiM na akademickiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org