piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
motocykle

Przeczytajcie i oceńcie sami co mądrego pisze pani redaktor


http://www.motogen.pl/Uwaga-Rozpoczal-sie-sezon-dawcow-nerek,17654.html

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykle

http://www.motogen.pl/Jechales-260-kmh-Nie-chwal-sie-na-Youtubie,17651.html

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykle

chyba jakaś niedojebana ta redaktor

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykle

Nie ma ten babsztyl zielonego pojęcia o tym

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykle

To paradoks, ale są tacy, którzy czekają na przeszczep i (co za tym idzie) na rozpoczęcie sezonu motocyklowego.
Okrutne, ale prawdziwe.
Jednocześnie gratuluję rodzicom tych chłopców zakupu motocykla :/

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykle

ale choć to Przeczytaliście?kobiecina pisze o "wściekliźnie",nie o "normalnych"(których zna).część prawdy taka jest,nie każdy jeździ "normalnie",a co poniektórym,tylko się wydaje,że jeżdżą "normalnie".faktem jest to,że kupa ludzi jeżdżąca po drogach na matorze,jest potencjalnymi "dawcami nerek",ale nie ze względu na styl swojej jazdy,lecz na ignorancję innych użytkowników ulic.ta "wścieklizna"sama podejmuje takie ryzyko,mysląc,że zawsze im "się uda".
pozdrawiam tych "normalnych"motocyklistów



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykle

Ja bym na tej redaktorce psów nie wieszał. Trochę racji ma i każdy rozsądny kierowca motocykla to potwierdzi. Ilu jest takich, którzy kupią po taniości niepewną maszynę, nie sprawdzą pod kątem technicznym, bo przecież już trzeba wsiadać i jechać a jeśli coś koniecznie trzeba kupić to na złomie albo z jakiegoś rozbitka za grosze albo jakąś podróbkę i potem o wypadek długo prosić się nie trzeba. A jak to wygląda z drugiej strony? Na przykład podaję samego siebie. Co roku przed sezonem kompleksowy przegląd, przed dłuższymi wyprawami też kontrola Myślę, że do takich kierowców jak my Pani redaktor nie miałaby zastrzeżeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykle

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Niesamowite uczucie. Świadomość, że za chwilę na zawsze odmienisz czyjeś życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org