czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kosiarka spalinowa NAC opinie

witam, potrzebuje opini kosiarki spalinowej firmu NAC, czy warto kupic tą kosiarkie ? prosze o opinie jesli ktos posiada taki sprzed.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Dobra.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Od roku mam kosiarkę tej firmy i jestem zadowolony. Osobiście polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

U mnie też tak jak u paplika







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

właśnie zakupiłam parę dni temu, jutro będzie miała ostrą premierę, a wciągu miesiąca pewnie nieźle dostanie w tyłek to zobaczymy. Znajomy, który ma sklep z takim sprzętem polecił, podobno w tej cenie najlepsza. I serwis w razie czego w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Mogę polecić. Mamy drugi sezon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

tak daj jej w tyłek a o potem będziesz bredził że to szajs bo się rozwaliła .

O docieraniu silnika słyszał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Słyszał(a) ;) W ciągu miesiąca chyba się dotrze powolutku co? nie bój damy radę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Kupiłem 2 tyg temu NAC z napędem 6.75KM i jestem póki co bardzo zadowolony,mocny silnik,duża regulacja i wygoda użytkowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

nie kupuj firmy Stiga !! Kupiłem a to takie badziewie ,że nawet trawnika równo nie wykosi. Miałem taka za 500 złotych to lepiej kosila niz ta Stiga.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Nie miałem nigdy kosiarki tej firmy, ale inny sprzęt średnio się sprawdził... Teraz się przerzuciłem na Al-ko, dobre kosiarki mają. Zobacz sobie tu, jest spory wybór http://www.sklepal-ko.pl/trawniki-koszenie/kosiarki-elektryczne-i-akumlatorowe.html Ceny też niezłe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

U mnie NAC kosi trawę już chyba ze 3 lata. Żadnych problemów, polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

a to taka kosiarka do ciągnika??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

mam odsnieżarkie tej firmy bez zastrzeżeń dobra firma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Dobra i nie dużo pali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

tak jest NAC super firma , 3 sezon 40 ar do koszenia 2 razy w miesiącu . polecam.

Wtedy otworzyłem oczy i zrozumiałem wszystko .....[....]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa

Ja mam kosiarkę Stiga od kilku sezonów i nie narzekam. Jak jest sezon to koszę regularnie trawnik, nie tylko u mnie, ale też czasami u teściowej. Jak na tak dużą eksploatację to powiem Wam, że trzyma się nieźle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Zaufaj sprawdoznym producentom: Stiga to najlepszy wybór, sam mam model Combi 48 B spalinowej kosiarki i jeszcze ani razu mi nie zaszwankowała, jest wydajna no i w przystępnej cenie ją nabyłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Moja kosa, też nieźle daje :):)

No i najwarzniejsze że jak dobrze wyklepana, to pokos rowniutko kładzie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

tez mam nac jak za takie pieniądze to kosiarka możne być u mnie daje radę przeglądy i wymianę oleju robie sam nic trudnego
bardzo duży plus jest kontakt z firmą nac w razie jakiś problemów zawsze dostałem odpowiedz
a w łomzy ten serwis jest do bani bo jak kupisz u nich kosiarkę to jest ok i całkiem miło ale jak gdzie indziej to zaraz problemy robią a to to a to tamto i dlaczego nie u nich kupiona choćby dla tego ze różnica w cenie jest duz nawet do 200pln dochodzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Osobiście znam jedynie kosiarkę Stigi, mam ją już 4 lata i ani razu nie zawiodła, solidny sprzęt, mocny silnik, żadnych awarii, także moge polecić coś od tego producenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Kolejny rok z kosiarką NAC i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

witam, w tym roku kupilem kose nac, nie jest to sthil, ale za taka cene ok. dalem jej w kosc, ale chodzi bez problemow, najwazniejsze ze jest serwis na miejscu. W razie awari zawozisz i po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Słuchajcie, przymierzam się do kupna kosiarka spalinowej z napędem NAC LS56-196L-JR2 196cc, ale jedyne opinie znalazłem tutajhttps://remontujemysami.pl/kosiarki-nac-opinie-o-sprzecie-do-ogrodu/. Czy ktoś z Was może jest w posiadaniu tej kosiarki i mógłby o niej coś powiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Dodatkowo warto sprawdzić https://wilczynscy-ogrody.pl/narzedzia-nac-opinie-pochodzenie-serwis-czesci-zamienne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Ostatnio się zastanawiałem nad zmianą kosiarki u taty, bo jego kosiarka jest już cóż... przestarzała. https://remontujemysami.pl/kosiarki-nac-opinie-o-sprzecie-do-ogrodu/ jak tutaj patrzę to kolega wyżej też to wysyłał. Jak się sprawuje ta mała kosiarka? Czy wystarczy na działkę 20 m2?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosiarka spalinowa NAC opinie

Na działkę 20 m2 to wystarczą nożyce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org