czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
buciki profilaktyczne dla dziecka

czy ktoś z Was wie może gdzie mogę u nas kupić buciki profilaktyczne (domowe kapciuszki) z firmy Bartek albo Daniel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

a niech boso lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

no właśnie jak "lata boso" to tylko na paluszkach i co chwila jest "bam"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

u mnie też na paluszkach lata( lubi bo nie ma przykurczu Achillesa czyli stopy konskiej )...a ma już 3 latka...hmm... chyba trzeba takie buciki za kostkę, w sklepie medycznym...też muszę kupić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

te chodzenie na paluszkach jest strasznie denerwujące, widziałam fajne buciki w internecie, ale lepiej przymierzyć na miejscu, bo jeśli okażą się nieodpowiednie to dochodzą następne koszty, a i tak te buty tanie nie są i na długo nie starczą bo nóżka rośnie. W medycznym to pewnie mają raczej ortopedyczne, ... no cóż muszę polatać po sklepach z butami, może coś znajdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

Spróbuj w bajce na kazańskiej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

idz do sklepu medycznego kupisz prawdziwe buty ortopedyczne, i nie przeplacisz za firme w ktorej nie masz pewnosci czy sa napewno ortopedyczne, polecam buty z tych sklepów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

w Venedzie będzie DEICHMANN, tam są w asortymencie buciki z wyższą kostką profilaktyczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

Super kapciuszki są w sklepie medycznym na ul.piłsudskiego. Koszt to ok 70zl. Są też na kazańskiej w bajce z Bartka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

Najlepiej na allegro. w lomzy jest maly wybor zarowno rozmiarow i kolorowow. Jak chcesz sprobowac kupic na miejscu to proponuje sklep medyczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

Jeśli nie ma zalecenia butów profilaktycznych to po co je kupować. Najzdrowsze dla dziecka jest chodzenie boso, w zimę skarpetki z abeesem. Na pewno są w Bajce czy innym sklepie z odzieżą dziecięcą. Najlepiej ukształtują mięśnie stopy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

U mnie córka non stop chodzi boso po mieszkaniu, a najbardziej sobie upodobała chodzenie na paluszkach..... nie wiem czy nie iść z tym do ortopedów...:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

Boso? A potem płaskostopie jak nic!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

I tak źle, i tak nie dobrze...Jedni mówią tak, drudzy tak... Myślę że płaskostopie nie jest zależne od chodzenia boso - ja chodziłam i nie mam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

płaskostopie leczone jest m.in. poprzez chodzenie na bosaka, wiec w tym przypadku Justys89 nie masz racji :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

spróbuj w Krasnalu, mają sklep internetowy http://e-butydladzieci.pl/ widziałam niedawno u nich na stronie że mają obuwie profilaktyczne i wkładki ortopedyczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

Ja kupowałam kapcie Daniela w Bajce na Kazańskiej - mają duży wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

Warto też zapoznać się z ofertą producenta bucików dziecięcych http://aurelka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buciki profilaktyczne dla dziecka

Aktualnie spory wybór butów profilaktycznych dla dzieci jak również i nowe kolekcje sandałków na lato znajdziecie w sklepie Krasnal:


Sklep internetowy ale maja dobre ceny a wysyłka jest praktycznie ekspresowa. Przy zakupie polecam zwrócić uwagę na
materiał z jakiego wykonane jest obuwie - dobrze jeśli jest to skóra naturalna albo materiał
podeszwę
odpowiedni rozmiar
Wygoda – w środku buty dla dziecka powinny być miękkie i mieć odpowiednią szerkość, żeby nóżka nie była ściśnięta i miała odpowiednią ilość miejsca
Przewiewność – pamiętajmy o tym, żeby buty, które wybierzemy dla dziecka były oddychające

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org