wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Kochani, tak naprawdę to nawet nie wiem jak mam zacząć tego posta... Mam 19 lat...Hmm może powiem wprost. Szukam pracy. Właściwie to jestem jedną z setek osób zarejestrowanych w tutejszym PUP, jednak ciągle słyszę: "nie mamy dla pana niestety żadnych ofert stażowych". Współczuję wszystkim tym, którzy tak jak ja bezskutecznie szukają pracy... Przykre to. Wciąż jej szukam, jednak jakoś nie mogę jej znaleźć. Dlatego postanowiłem rozejrzeć się za pracą gdzie indziej, mianowicie w Niemczech. Tylko cholera nie wiem, jak mam się do tego zabrać. Nigdy wcześniej nie pracowałem w takim charakterze. Może moglibyście powiedzieć czy pracowaliście kiedykolwiek w Niemczech np. przy zbiorach truskawek, a jeśli tak, to w jakich to było miesiącach? I czy jechaliście z kimś, czy tak 'w ciemno'? Gdzie najlepiej znaleźć taką ofertę pracy i czy nie jest już na to za późno? A może ktoś wyjeżdża w tym roku do Niemiec? Cokolwiek. Bardzo proszę...

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź i czekam na jakikolwiek odzew...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Nie masz znajomych, którzy mogliby Ci coś polecić?
Ja jadę, już drugi rok na truskawki, dużo znajomych moich jezdzi i nie narzekamy. Praca, pracą, luskusów nie ma jak wszędzie, ale warunki godziwe jak na taka pracę, jak pracujesz możesz zarobić sporo (zależy od roku jaka pogoda ) fajni młodzi ludzie, zabawić po pracy też się można ze znajomymi, fajny wyrozumiały polski szef, ale wydaje mi się, że jest trochę późno, zapisywałam się jakoś w styczniu. Jadę dopiero od sierpnia normalnie na umowe i legalnie i to jest tzw umowa studencka czyli zaczynam prace w sierpniu i we wrzesniu bede pracować, zostaje się wtedy kilkanaście osób, prawie sami młodzi, praca nie jest tak ciężka jak np umowa która zaczyna sie w czerwcu.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Ja wyjeżdżam 2 maja jeżdżę już 10 sezon najpierw w maju na sadzenie truskawek a póżniej od początku czerwca jest zbiór naprawdę jest ciężko dużo ludzi, jeśli ktoś chce to może zarobić jak będzie ciężko pracował ja zazwyczaj jeżdżę tam na trzy i pół miesiąca można dużo zarobić. Nie chwaląc się zarabiam roczne pobory może ktoś w to nie uwierzyć ale naprawdę tak jest to jest praca na akord i każdy kto chce dobrze zarobić zapierdziela jak dzik u nas jest wyścig szczurów niektórzy nie wytrzymują tego tępa i siadają im nerwy że ktoś moze szybko pracować i dużo zarobić a inny nie.

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

chcesz telefon i sam zadzwonisz rozmawiają po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Coccinelle a gdzie dokładnie jeździsz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

proponuje robote u franka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Na początku chciałbym bardzo Wam wszystkim podziękować za sam fakt, że się odezwaliście;) Dziękuję:)

Do Coccnielle - no moi znajomi są akurat w takiej sytuacji, że nie muszę wyjeżdżać na truskawki, tudzież pracować. Ja studiowałem dziennie w innym mieście, publicznie, ale rzuciłem studia między innymi także ze względów finansowych...

Do Henry'ego - jeśli mógłbyś to podaj proszę ten numer. :) Może warto spróbować.

Do Majka 74 - jak myślisz, czy nie dałoby się jeszcze zapisać? Tzn czy nie jest jeszcze zbyt późno?:) I dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Jedźcie jedźcie, więcej pracy będzie dla nas tutaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

więc jaki nr na te truskawki?

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Majka74 "Nie chwaląc się zarabiam roczne pobory może ...."

zależy kto jakie pobory ma, bo na najniższe pobory to i zarobisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Czy naprawdę na tym forum nie może być choć jednego wątku bez uszczypliwej uwagi bądź ironicznego stwierdzenia?

'cziki'. To moje życie, tak? Co Ty wiesz o moim życiu?;/



Nie odpowiada Wam temat topiku to się nie wpisujcie (oczywiście nie kieruję tych słów do osób, które odpowiedziały z sensem na temat ).

Wiecie, jestem jakiś przewrażliwiony na tle tych uwag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Ja uważam że nie jest za późno jak napisałam wcześniej u nas czyli na plantację do Mormanna zapisuję się w maju pod koniec albo na początku czerwca będę dopiero wiedziała ile osób w tym roku potrzebuje i czy w ogóle potrzebuje zazwyczaj zawsze kogoś nowego przyjmuje gdyż stara brygada zawsze mu się wykrusza jak coś będę wiedziała to się odewę i jak chcesz to mogę załatwić ci taką pracę ale to zależy tylko od ciebie już dużo osobom pomogłam i niektóre osoby dalej jeżdżą nadal,ale trzeba naprawdę być wytrwałym bo jak wcześniej napisałam na naszej plantacji jest wyścig szczurów i to jest można tak powiedzieć jedna wielka walka a chcąc załatwić jakąś pracę muszę mieć namiary na daną osobę np. numer telefonu wtedy podaję taki numer mojej brygadzistce i ona dzwoni do osób jeśli są potrzebni do pracy jak nie mają kompletu.
Formix` a tak na marginesie to zarabiam około 25 tys polskich złotych,czy tyle ci wystarczy czy dalej będziesz taki wścibski,może to dla ciebie za mało,ale na taką kasę trzeba naprawdę się ciężko napracować w słońcu i w deszczu bo u nie ma przerw niedziel też nie ma wolnych.Pozdrawiam zbieraczy!!!

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Cyprian podaj im swój telefon lub e-maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

ja też wyjeżdźam od paru lat ale niestety na tą plantacje to już jest za pozno bo juz jest lista osob ktore jada. a zarobić mozna jesli sie oczywiscie chce, strasznie ciężko nie jest (przynajmniej mi) i ja jeżdżę juz w czerwcu i ogólnie mi się podoba ")



do: "Coccinelle" a do jakiej miejscowości jeździsz jesli można wiedziec? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Majka74 mogła byś podać jakiś kontakt do siebie (np. e-mail)?

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Majka74 rozumiem zarabiasz tyle w 3 miesiace?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

zarabiam tyle w trzy i pół miesiąca.

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Majka74 czyżbyś jeździła do Langforden? Sporo osób z Łomży jeździ w okolice vechty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Majka mi nie mów ile zarabiasz albo ktoś zarabia, sam jezdziłem i znam realia;], tylko to było odniesienie to wielkości poborów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Jedzcie na pieczarki;D
Bez słońca i bez deszczu,tylko na hali ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Jedzcie na pieczarki;D
Bez słońca i bez deszczu,tylko na hali ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Formix ja napisałam ile ja jestem w stanie zarobić, ale nie wiem czy wcześniej czytałeś u nas jest wyścig szczurów, kto pierwszy ten lepszy można naprawdę zarobić ale musisz być wytrwały i naprawdę ciężko pracować i nikt mi nie powie że przy zbiorach truskawek jest lekko bo w to nie uwierzę.Chyba tym jest lekko, którzy jadą się tam zabawić i nic nie zarobić bo są i tacy.

Marta03 nie wierzę że nie jest ciężko, a tak naprawdę ile lat jeździsz? Ile dziennie zbierzesz skrzynek truskawek jak tylko 20 to nie jest ciężko zbierz dziennie 70-80 to wtedy będziesz wiedziała czy ciężko czy nie i codziennie musisz wstawać o trzeciej nad ranem do godz 17 trzeba pracować dzień w dzień,wtedy sama się przekonasz czy to ciężko czy to tylko rozrywka.

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Zenit ja jeżdżę do Deindrup koło Langforden do Moormanna

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Witajcie. Podaję swój adres e-mail: damianoso91@o2.pl

Majka74 i Henry, może moglibyście się do mnie nań odezwać? Byłbym wdzięczny. :)
Pozdrawiam;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

teeeeeee majka co Ty tu za kity ludziom wciskasz??? jakie 25 tys?? jestes nienormalna ze takie glupoty wypisujesz!! tak sie sklada ze ja gtez do Tina jezdze i nikt nie wyciaga 25 tys!!! rekordzistki wyciagaja jakies 10 tysiecy a ty tu o takiej kwocie marzysz???? no ale w lomzy same idiotki i debile miszkaja wiec sie nie dziwie, widac to po kierowniku andrzeju i jego rudej bozence:) ludzie nie sluchajcie jej!!!!!!! kity wam wciska!! podaje wam adres augustinus moorman am osterfeld1 493777

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

dzieki ci mlody czlowieku ze szukasz pracy to sie ceni a ze z ta praca jest tak jak jest to inna sprawa zbior truskawek nie nalezy do przyjemnosci jezeli placa od ilosci zerwanych piata rano juz na polu i do tego czasu dopoki jeszcze widac co sie zrywa to jest praca mozna by powiedziec ciezka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Przyczepy Moormanna jeżdzą tam chyba po całej okolicy ma tam też sałatę i kalafiory nerwowy typek nie lubi jak zrywa mu się kalafiory z pola na obiadek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Proszę o pomoc, mam 18 lat i zbieram na studia, posługuję się dobrze ang, tylko nie mam pojecia jak załatwić sobie pracę. Jeżeli ktoś będzie jechał do Niemiec w wakacje 2012, niech się ze mną skontaktuje, będę bardzo wdzięczny za pomoc. Mój e-mail to thorack@o2.pl.

Ps. Majka możesz podać mi e-mail bym mógł się poradzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

faktycznie :D Majka74 pisała tak spokojnie o wyścigu szczurów, a inni powyżej omijają to i chcą tam jechać :D nie wiem jak jest przy tych truskawkach, czy każdy ma swoje grządki itd. czy kto pierwszy ten lepszy. to jak to jest?
a tak apropo pracy zagranicą, to czy jest tu na forum ktoś uczciwy, kto wie gdzie opłaca się pracować i nie mieszka się w kempingu tam na miejscu ? :D
na pewno są tacy, więc proszę o kontakt. podam maila potem.

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Holandia początek stycznia wyjazd na drzewka ozdobne, jak sie tak słabo będziesz kręcił woku roboty Cyprian to nigdy jej nie znajdziesz, szczególnie że za granicą gdzie naprawdę trzeba sie przyłożyć do pracy.
Na pierwszy wyjazd proponuję ci znaleźć prace w biurze pośrednictwa pracy podaje wiarygodne biura SunPower, Contrain. Wiem też że w OTTO warszawskie biuro mają duże problemy z płatnościami nie polecam!
A dlaczego przez biuro, już pisze:

Plusy:
-płatność w określonym terminie
-załatwiają lokum 60/75 euro
-dają środki lokomocji typu Rower, Samochód pow. 10/12 km
-załatwiają ci Nr Soffi (potrzebny do rozliczeń podatkowych w holandii)
-mieszkasz z Polakami
-tylko troszeczkę pomagają w aklimatyzacji w regionie (sklepy itd. o koffiki lepiej się nie pytaj;))

Minusy:
-może się trafić naprawdę ciężka praca np. pomidory normy dzienne to
40kg/h - 60kg/h przy czym jeden pomidor wazy kilkanaście gram lub ponad 20gram
-możesz nie mieć godziny w tygodniu pracować mniej niż 40h (o godzinny musisz się wykłócić to ci dadzą drugą robotę, ja jak miałem 20/25 godzin nie płaciłem za domek bo umiałem z nimi gadać)
-możesz trafić na psychola w domku wtedy będziesz musiał kogoś mocno dojebać np. ustawkowicza-holigana (poważna sprawa wiem co mówię)
-wysokie kary które rzadko stosują np. coś z rowerem 50euro, nie umyte naczynia zatrudniają swoje zmywaczki i płacisz ty albo wszyscy 50 euro itd


I to chyba tyle wytłumaczyłem ci jak Ojciec Dziecku wiec chyba już wiesz ocb.

Wpis bierzcie pod uwagę tylko do tych biur o których napisałem wyżej

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

polecam pieczarki :)
fajnych ludzi można poznać i warunki o niebo lepsze niż na truskawkach





Nie mów, że kochasz skoro pieprzysz pierwsza lepszą...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Majka74 - U Moormanna w Deindrup byłem 2 razy. Nie zle tam jest, ale w tym roku była kiszka pogoda nie dopisała. Ludzie byli zawiedzeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

ta pieczarki :D W Visbeku jest taka chemia, że włosy wypadają na pieczarkach. Zbierasz piętrowo, jak skończysz zbierać na górze, na dole pieczarki urosną znowu (przez niecały dzień). Możesz też iść na łapanie kur (pchły, kury ździczałe, na ręce skarpety grube bo pazury potną). polacy właśnie robią takie roboty. Lepsze roboty to truskawki (na akord, kręgosłup lepiej nie mówić) oraz dobra robota na szparagach. A po za tym Niemcy kojarzą mi się z chemią i ludźmi, którzy szybko pracują (Niemcy to szybki naród, w Pl lub podobno Anglii (osobiście nie byłem) robi się dużo wolniej). Niemcy chyba cenią szybkość ...

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

pomalujcie jeszcze twarze na czarno żebyście wyglądali jak mużyni
bo oni potrzebują taniej siły roboczej tak jak za czasów niewolniczych

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Tu możesz złożyć swoje podanie do pracy w Niemczech i mniej więcej określić termin, praca od wiosny do jesieni począwszy od zbioru szparagi a kończy na borówce, a co najważniejsze nikomu nie musisz płacić za pośrednictwo

http://arbeit-thiermann.eu/20.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

majka 74 mam pytanie ile wazy srednia truskawka u was na plantacji?

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Kool-Aid możesz podać do siebie jakiś kontakt? Planuję jechać w styczniu do Holandii i chciałbym pogadać o kilku sprawach :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

ja byłam w lutten w tym roku koło vechty sezon był badziewny zbiory tylko zależą od pogody...i duzo osób było z łomży i okolic :)

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

pisz na maila jak cos to odpisze flatronezt710bh1@wp.pl

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

na truskawkach jest lipa koło vehty bo ostatnimi czasy najechało sie tam dużo rumunów i oni robia za mniejszą stawke niz polacy i Niemiec mało polaków bierze bo dla rumuna mniej płaci a on po sezonie j=wraca i u siebie mieszkanie za to moze kupic. lipa jest na truskawkach ale jak ktoś jedzie z myslą zeby zarobic to napewnoo zarobi mniej czy więcej ale zarobi. koło 7-8 może wyciągnąć taki początkujacy przez dwa miesiące a teraz euro dobrze stoi to sie opłaca. można w sierpniu jechać na studencką truskawke i pielenie i sadzonki we wrzesniu od razu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Pisz na gg--podam adres,fax do wysłania.Wyjazd od 3.07-30.08.2012.Termin składania dokumentów do 30.01.2012.
Mój nr.5735206


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

a co to za praca?? oburzona mama?

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Kool--Aid -- truskawki i godzinówka.Jeżdżę tam od 12 lat :)ktoś powyżej napisał,że zarabia przez 3,5 msc. 25 tys.--jasne,że tak,skoro ja mogę 13 tys. przez 49 dni:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

13 tys. EURO ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

a podobno niewolnictwo zniesiono
maluje twarz na czarno i jadę na truskawki
i będę pilnował dupska żeby jakiś szkop mnie nie zawadził

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

hehe maluj ja nie maluje a pracuje dla siebie i walcze o lepsze jutro
moze keidys przestaniesz gadac jak dzieciak znajomy88

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Nie obrażać Łomżyniaków!!!


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Nie polecam zbiorów truskawek w Niemczech, marna płaca, przeważnie kiepski sezon, mozna sie załamać nerwowo, a napewną rządzi tam mafia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

sandy w dupie byls gono widzialas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Ja przez 4 lata jeździłam do Niemiec na truskawki. Zarobki w dużym stopniu uzależnione są od pogody no i oczywiście osoby zbierającej. Średnio można zarobić 2 tys. euro. Chociaż bywały osoby, które z 1 tys. nie wracały do Polski. Praca jest bardzo ciężka. Ludzie mało życzliwi, zachłanni.
Teraz już nie muszę tam jeździć, bo skończyłam studia i mam fajną prace. Dla osób które nie mają w Polsce pracy i chcą zarobić polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

W Polsce sie za robote wziac,a nie helmutow dorabiac,tam Rumuni nawet nie chca robic ale polski a i owszem.

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Czesc mam 18 lat.Opowiedziala bym swoja historie,ale jest za dluga. Ja i kolega szukamy pracy np.przy zbiorach truskawek w Niemczech,mogli byscie mi cos doradzic,ja podaje nr gg 43007859. A moze ktos wyjezdza w tym roku do Niemiec? Byla bym wam wdzieczna za odpisanie na gg,bo bardzo mi zalezy na pracy przy zbiorach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

hej wszystkim mam kochani wielką prośbę czy mógł by mi ktoś przesłać do pracy na pieczarki nr tel na mój mail dorotkkaxp21@wp.pl bede bardzo wdzięczna i czekam z niecierpliwoścą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

albo na mój nr gg 12768879 proszę bardzo i czekam bardzo ważna sprawa zależy mi na tym nr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

sa tu rozne opinie,ale napisze jedno w Niemczech trzeba pracowac nikt za daro nie placi w Polsce jest inaczej czy sie stoi czy lezy 1000zl sie nalezy.Jesli w niemczech zarobisz 8 euro to w Polsce 8 zl i tak juz jest i bedzie nastepne 100 lat to sie nigdy nie zmieni.Niemcy utrzymuja cala Europe i musza byc tacy jacy sa,dyscyplina i porzadek jest tam najwazniejsza,no i efekt twojej pracy nikt ci nie zaplaci nawet centa jesli jestes nierentownym czlowiekiem dla firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

hej jesli możjecie to gwiazdka23 i czarnulaa podajcie jakies namiary :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

wpm

To chyba tylko Polacy tak zapieprzają, bo niemcy się opieprzaja

kosze świąteczne upominkowe dla każdego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

super to juz wiem co czeka po skończeniu szkoły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Chyba najbardziej znaną agencja organizującą wyjazdy zagraniczne na zbiory jest Heinrich Thiermann. Ponoć można zarobić jak ktoś sie nie obija, a warunki pracy/mieszkania tez sa nienajgorsze usmiech.gif o oszustwach jakichs nie słyszałam i dlatego chcę w wakacje z nimi pojechac do Holandii. Trochę opinii mają na GoWork: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,62438 Można tam się dogadać w sprawie dojazdu z ludzmi ktorzy jadą w danym terminie. Ja wybieram się niedługo na szparagi, jak ktoś też to niech tu sie odezwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

25 tysięcy euro na truskawkach...to po ile te truskawki sprzedają żeby każdy mógł zarobić? I skoro takie kokosy tam zabijacie to po cholerę do Polski wracacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Ja w tym roku też byłam na truskawkach i powiem wam, ze nikt nie zebrał więcej niż 40 skrzynek na dzień. To był fatalny rok. Tam co ja byłam na 2 szalki dobrych truskawek było wiaderko szrotu. Katastrofa. Za ten szrot dobijali kilka godzin. Ja przy wysypie zbieram 4 skrzynki na godzinę, a w tym roku miałam max 3 skrzynki. Nie dało się więcej zebrać.
Jeżeli macie jakieś namiary do pracy za granicą to weźcie mnie ze sobą, bo ja do mojego niemca nie chcę więcej jechać
Teraz pojechałabym na winogrona ale nie mam z kim tam jechać, no i potrzebuję jakieś namiary

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Też bym sie wybrał na winogrono ,ale nie mam nigdzie namiarów, jakby ktoś cos mial to bym prosił:)
Dzięki z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Też bym sie wybrał na winogrono ,ale nie mam nigdzie namiarów, jakby ktoś cos mial to bym prosił:)
Dzięki z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Poszukaj ofert od Perfect Care, moja siostra z nimi pojechała i kasę dostaje dobrą!! Firma jest zarejestrowana we Wodzisławiu Śląskim. Aktualnie moja siostra jest u rodziny pod Monachium i tam się opiekuje 24h taką panią. Ma wszystko zagwarantowane – umowa, dojazd, to się tym firma zajmuje. No i pieniądze przelewają bez przestojów, już tam rok siedzi, a nie było żadnych opóźnień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Jeśli by ktoś szukał pracy jako opiekun/ka osób starszych to godna uwagi jest p. Violetta Koper i jej agencja violettas-pflegeagentur24h.de. Byłam za jej pośrednictwem w Niemczech i oferuje naprawdę dobre warunki współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie, o które nie trzeba się upominać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

ja tam wole samemu jechac i poszukac a nie jakies posrednicy co sami w necie prracy szukaja i chca jeszcze zarobic i ludzi wysylaja w swiat ciemny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Można się zająć opieką nad osobami starszymi - http://prestige24h.pl/ tu jest jakiś pośrednik

Yuppiii!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

A czy ktoś z was ubiegał się o zwrot podatku z Niemiec ? Znajoma poleca tą firmę http://www.rttax.com/pl/germany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Bardzo dużo zależy od tego, w czym czułabyś się dobrze. Zbiory truskawek są dość męczące, bo właściwie bez przerwy jesteś na kolanach, więc może lepiej jakieś cytrusy z drzewa albo jabłka. Oczywiście zarobek będzie się różnić, niemniej pamiętaj też o zakwaterowaniu i innych warunkach pracy. Zwykle przy zbiorach jest dość męcząco, śpisz w baraku, jesz zupy z proszków, a życia za bardzo nie ma, bo i tak nie będzie na to siły. Już bardziej opłaca się pomyśleć o opiece nad starszymi promedica24.com.pl/praca-dla-opiekunek/ - tej pracy w jest dużo, bo i społeczeństwo coraz bardziej się starzeje, a emerytury Niemców pozwalają na wycieczkowanie po całym świecie, więc i na biednych Polaków do opieki ich zdecydowanie stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Szukamy pracy przy zbiorach - pilne - może być dowolna forma zatrudnienia - proszę o pomoc

ŁPVW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

nie mam nałogów, jestem zdrowy i w pełni sprawny fizycznie

ŁPVW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Mój e-mail : victorian1@interia.pl , mój telefon : +48 692992386

ŁPVW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

dla chcącego nic trudnego :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Właśnie ja bardzo chętnie bym się wybrała do pracy za granicę, ale samej tak dziwnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

można we dwoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Trzeba mieć z kim jechać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Uważajcie na obozy pracy, których niestety w Niemczech jest pełno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Niemcy i obozy to odwieczne połączenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Zgłoś się najlepiej do www.mg-solutions.pl jeśli interesuje Cię praca tymczasowa. Jest to agencja pracy bo sądzę,że w obecnych czasach bezpieczeństwo jest najważniejsze. A taka agencja to bezpieczeństwo zapewnia. Poza tym z tego co czytam domyślam się,że to Twój pierwszy taki wyjazd więc tym bardziej nie ma co w ciemno ryzykować jeśli nie masz rozeznania co do miejsc, warunków,itp. Ja korzystałam z usług tej agencji więc nie jest ona polecana w ciemno. Poleciła mi ją koleżanka więc też nie wierzyłam w ciemno tylko na podstawie tego co ona doświadczyła.Zarobiła niemało więc wiedziałam też,że będzie mi się opłacać. Tylko warunek jeden - im lepiej znasz język tym korzystniejsza praca więc warto się poświęcić i nad nim posiedzieć. Choćby tylko dla samego siebie i swojego komfortu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Mogę Ci polecić pracę opiekuna w Niemczech http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy . Nie jest może to lekka praca, ale żadna taka nie jest. Można w ten sposób zarobić nawet ok. 5 tys. zł. Masz zapewniony nocleg i wyżywienie. Jedziesz, wykonujesz zlecenie, wracasz, dostajesz wynagrodzenie.

Miej serce i patrzaj w serce!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

A czy w Niemczech na polach truskawek też się muslimy wysadzają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Sprawdź sobie tę stronę www.punktpracy.pl/zagranica-oferty-pracy - jest tam sporo ogłoszeń o pracy. Mój Tata na niej znalazł w zeszłym roku ofertę dla siebie. Do tej pory jeździ. Jest zadowolony, a w Łomży też przez kilka miesięcy pozostawał bez pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech

Jeżeli chodzi o pracę w charakterze opiekunki, zobaczcie sobie Avanti Medic, firma organizuje wyjazdy do Niemiec, Austrii, oferują legalną pracę, dobrze płatną. Jak nie boicie się ciężkiej pracy, to dobra opcja, bo można sporo zarobić i co jakiś czas zjechać do kraju, bo zazwyczaj osobą starszą opiekują się na zmianę dwie osoby, które się wymieniają co 2-3 miesiące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Kiepsko się na czymś takim wychodzi ;) Z doświadczenia wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

A myślałeś o innych metodach? Są np. agencje pracy. Niemcy posiadają liczne oferty dla ludzi w Twoim wieku - wiem co mówię bo sam pracowałem jako opiekun. W moim wypadku język był wymagany, jednak zazwyczaj obejdziesz się bez niego. Znaleziona, dobra agencja pracy w niemczech to połowa sukcesu - ja mogę polecić od siebie http://zeitmann.pl/ ,ale może znajdziesz coś lepszego - chociaż wątpie :P

http://diamond-druk.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Macie namiary na prace zagranica?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Ja przez jakiś okres czasu pracowałam w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Wyjeżdżałam z agencją Dolce Vita i serdecznie polecam - stałe i dobre zlecenia, pensje wypłacane na czas. Dodatkowo można też liczyć na dodatkowe premie ( na wakacje lub święta ). Ciężka praca ale daje dużo satysfakcji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Dzisiaj ofert pracy w Niemczech na naszym rynku nie brakuje. Jeżeli chodzi o opiekę nad osobami starszymi, wiele ciekawych ofert pracy znajdziemy w http://avanti-medic.eu/ . Przy czym mamy tutaj możliwość pracy nie tylko w dobrych warunkach, ale również możemy liczyć na atrakcyjną pensję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Jeśli chcesz znaleźć jakąkolwiek pracę w Niemczech, proponowałbym Ci skorzystać ze strony internetowej https://www.polonia-polacy.de/, na której nie tylko znajdziesz ogłoszenia o pracę, ale również podszkolisz się z języka. To strona od Polaków, dla Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Ogłoszenia można znaleźć bez problemu w internecie. Ta firma dla przykładu oferuje pracę w Niemczech na stanowisku opiekuna/opiekunki osób starszych:http://medira.pl Polecam przejrzeć ich ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Kontaktu żadnego nie podam ale kolego pomyśl żeby jechać z kimś. Zawsze raźniej we dwójkę bo ktoś będzie pilnował pleców. Samemu jechać np na zbiory to też różnie bywa.

Odpowiedzi godne tego forum... 1/3 to spam reklamowy, większość jak zawsze strzępi ryja z piedestału wszystko wiedzących i kilka normalnych osób napisało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Niemczech, np. przy zbiorach truskawek...

Jeśli ktoś szuka pracownika do swojej firmy, zapraszam do kontaktu z naszą firmą, z pewnością znajdziemy odpowiedniego pracownika z którego będziesz zadowolony, więcej informacji na stronie: https://www.europersonnel.pl/

http://purpiana.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org