wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

Witam,

Jest ktoś może chetny na studia podyplomowe w Janskim na ww kierunku - mediacje i negocjacje w sprawach karnych i rodzinnych? Zalezy mi by je zaczac od marca ale grupa sie jeszcze nie utworzyła a potrzeba 10 osob.

Liliana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

jaki koszt tej podyplomowki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

na stroonie janskiego wszytsko jest .. szkoda ze tym kierunkiem sie nie zainteresowaly osoby a .. BHP i pedagogiką czego jest juz nadmiar ;/

Liliana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

to może rodzinę "zagoń"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

To namów kogoś, aby się tylko zapisał :) Zapłać za niego wpisowe, a kurs ruszy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

http://www.lomza.janski.edu.pl/Uczelnia,podyplomowe_studia_mediacji_sadowych_karnych_i_rodzinnych_nowosc.html

studia podyplomowe moga byc ciekawe na tym kierunku, jednka czesne za rok to 3600 zł a to juz jest bogato jak za "uczelnię" która jest Jański.

Agentka możesz coś więcej napisać na temat powyższej dypolomówki. Jeśli znajdzie grupa to kiedy ruszałby semestr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

Zaraz krzyczycie, nie wymagam by kazdy sie zapisywal :)
sama pracuje i chce ten kierunek miec na swoim CV i w głowie bo buduje solidnie, znajome pokonczyly i siedza od Mopsow po urzedy i biura spedycyjne.
Konkretny kierunek ale z faktu ze grupa za malo osob liczy by ruszyla od marca to se wystartuje od pazdziernika a bedzie to juz pewniak.

Pozdrawiam

Liliana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

zbieraj pieniadze, i od pazdziernika zacznij te mediacje.A moze zmienisz jeszcze zdanie.
Zreszta pracodawca teraz juz nie patrzy na wykształcenie nawet do banku ale dla swoich wartosci czemu nie bo fajnie brzmi ten kierunek.Powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacje i Negocjacje - JANSKI Podyplomówka

Hej, ja robię podyplomówkę na WSKZ-cie z negocjacji i mediacji i mogę polecić, bo nie trzeba czekać na utworzenie się grupy, a całość odbywa się online.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org