czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Galeria Veneda

Co z tego ze chca otworzyc galerie,po co taki sklep w Lomzy jak w tych malych sklepach nie ma kto kupowac,ludzie kasy nie maja,ta galeria to bedzie porazka 2013 w Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Otóż to...

Ludzie nie mają kasy...

W małych sklepach nie ma kto kupować...

A na parkingu w Białym w Galerii Białej lub Alfie Łomżyniaków sporo jest...

Jak to wytłumaczyć?

Jak kogoś stać jechać do Białego do Galerii to może tym bardziej stać będzie go robić zakupy w rodzimej Galerii Veneda ;)

Patrzę, że my Polacy lubimy narzekać, a szczególnie na brak pieniędzy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

ludzie w lomzy sa skapi a nie biedni..a to jest spora roznica..wiec wpm nie nadawaj tu tematow ktore byly walkowane 1000 razy..
juz mowilam wystarczy spojrzec po domach samochodach i zakupach w sklepach jacy to lomzyniacy biedni i bez kasy...ojej az w oczy kole ta bieda :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

pięniędzy nie maja?
może i nie mają... kwestia do dyskusji....
ale cos mi sie wydaje, ze dzień otwarcia galerii i nie bedzie gdzie zaparkowac...
bo będą stały wypasione autka, a ludzi w galerii będzie tyle, ze nie bedzie mozna przejść

ludzie zawsze narzekaja na brak mamony, zeby jej nie było to by nie jezdzilo po Łomzy tyle samochodow, a biedy jakoś nie widac, mimo cięzkich czasow, naprawdę po niewielu osobach, rodzinach widac ze dotyka ich bieda.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

"jedzcie g.... -miliony much nie mogą sie mylić"

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

To, że w dzień otwarcia będą tłumy nie wynika akurat z tego,że ludzie pojadą już zaraz kupować na potęgę i że mają kasę.
3/4 odwiedzających uda się tam żeby obejrzeć sobie sklepy i całe to widowisko zwane galerią..na taką Łomżę to będzie niezła atrakcja turystyczna. Otwarcie galerii w Warszawie to żaden cymes a u nas to będzie wydarzenie roku 2013.
Nie mówię, że nie będą kupować, zwykle na otwarcie są różne promocje więc ktoś się pokusi na to i owo, ale bez przesady..codzienne zakupy robi i biedny łomżyniak jeżdżący bmw i ten bardziej biedny jeżdżący fiatem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

W tych małych sklepach ludzie nie kupują bo czasami mają 1000% przebitki :)
a ty wpm się nie martw na zaś jak nie będą kupować to cała ta galeria padnie i tyle. Ale myślę że nie. Wystarczy spojrzeć pod Stokrotką,Kauflandem,Lidlem i Biedronkami gdzie zawsze jest pełno ludzi bez względu na porę i jakoś się trzymają a galerię wspomogą również klienci z ościennych miasteczek i miast takich jak Kolno,Zambrów,Wysokie,Ostrołęka która nie ma takiej galerii także wpm daj już spokój z tymi swoimi wypocinami i przemyśleniami tylko obniż ceny w tym swoim małym sklepiku to i może do ciebie ktoś zajrzy takie są prawa rynku czas się już przestawić na logiczne myślenie bo jak nie to spotka cię to samo co ulicę Długą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Problemem Galerii Veneda nie będzie brak klientów tudzież ich zamożność, a raczej fakt, iż nie uzupełnia ona do końca luki na lokalnym rynku.
Otóż Veneda zaoferuje tylko kilka marek nieobecnych dotąd w Łomży - chodzi głównie o Reserved, KFC i Gatta. Pozostałe marki albo już były, albo nie są mocno atrakcyjne. Absolutnie zaś największą wadą Venedy jest brak multipleksu kinowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

95% powierzchni wynajętych - no to czego - głownie sieciówki, które rozliczane są najczęściej że sprzedaży minimum w regionie. Nie narzekać, nie pasuje to stękającym pozostaje "Centrum Chińskiej Bawełny" buheheheheheheh.

ps. Kino budują w drugiej Galerii budynek ma już od ponad roku fundamenty buhehehehehehehhehehehh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Prawda jest taka, że ludzie jeżdżą do Białegostoku. Sam często jestem w Białym, więc widzę że Łomżyniakom brakuje takiego obiektu. Też nie możemy dramatyzować, że małe sklepiki poupadają. Z resztą pozyjemy - zobaczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Ma być KFC, a będzie Pizza Hut?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Orlen też będzie ;)

Może paliwo 50% ceny na otwarcie?

Pozdrawiam Prowadzącą (POWODZENIA) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

macie racje ze jest pelno aut,Biedronka,Lidl,Kauland,Stokrotka.To jest tak, pod Stokrotka parkuja ludzie kturzy maja tam sklepiki i dlatego jest pelno aut,pod innymi sklepami ludzie kraza za jedzeniem tylko gdzie mozna o pare groszy taniej cos do jedzenia kupic i to tak jest w tym miescie,a nie ze pelno pod Lidlem lub Kaulandem i masowo kupuja?kupuja tak ale tylko do gara cos wlozyc z promocji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

to zrób i ty promocję i już nie stękaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Prosze niech male sklepiki stana sie atrakcyjne cenowo...to nie "padna"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Z tego co się orientuję to będą sklepy gdzie ceny ubrań będą tańsze niż te na rynku :) no i na dodatek firmowe. :) ludzie zaczną tam kupować i nie ma,że nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

wpm boisz się, że "butik" w którym pracujesz padnie? Dziwię się, że jeszcze to się nie stało. Możesz mi wierzyć, że ludzie nie krążą za jedzeniem gdzie taniej, tylko kupują tam gdzie lubią i wydają grubą forsę na spożywkę. Co do ubrań, to też wolę pojechać do Białegostoku kupić markowe i w cenie łomżyńskich szmat.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

wy się nie bojcie w mieście i okolicznych wiochach kasy jest w pyte. Jeszcze się zdziwicie jak bedzie brakowac miejsc do parkowania pojazdów. Sami się przekonacie. Moim zdaniem porażka to ten wygląd tej galeri. Te przeszklone szyby a za nimi blacha falista to wyglada jak blaszak z okresu PRL nic polotu fantazji okropna elewacja.

Walenty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

wpm... a co sephore otwierają, że sie boisz konkurencji hmmm?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Może wreszcie rodzimi pizdnesmeni z branży odzieżowej zobaczą na czym polega, przecena i wyprzedaż. 30/50/70%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

dla mnie to moga wszystkie sklepy otworzyc,ja nie mam z tym problemu,ale moim zdaniem zadna dobra firma nie wejdzie do Tesco,tylko takie badziewie,a jesli chodzi o szmaty to co za firmy tam maja byc?ludzie i tak wola w lumpeksach kupowac bo taniej,gdzie ta kasa jest w naszym miescie jak mamy ponad 7000 tysiecy bezrobotnych w tym miescie,a jesli chodzi o wyglad tej galerii to porazka.poza tym pozyjemy zobaczymy!wiem jedno ze takie Tesko to nie na Lomze bedzie wielka kicha,juz widac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

a co ty sie tak martwisz, przeciez rynek sam zweryfikuje co potrzebne a co nie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Autor: belfer (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-02-13 08:23

Może wreszcie rodzimi pizdnesmeni z branży odzieżowej zobaczą na czym polega, przecena i wyprzedaż. 30/50/70%





Lubię to!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Veneda nastepny blaszak prawie w centrum miasta - szczyt syfu projektanckiego nic wiecej.

Walenty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Wolałbyś coś, ala kościół, to i w niedzielę nie grzech pójść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

wygląd na miarę Łomży, mi się podoba, trochę szkła dali od frontu co bardziej widać a reszta w malowanej blasze, może być..veneda to nie złote tarasy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Liczenie cudzych pieniędzy ma tylko wtedy sens, gdy się jest księgowym.
Reszta to albo śledczy albo idioci.

(moje)

Cytować z podaniem autora !

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

lubię_żelki napisał(a):

> wygląd na miarę Łomży, mi się podoba, trochę szkła dali
> od frontu co bardziej widać a reszta w malowanej blasze, może
> być..veneda to nie złote tarasy:)

Mi tez się podoba ;)
z reszta ja jestem fanka blach na budynkach, ostatnio zamontowali mi blachę falistą z https://blachy-trapezowe.biz.pl/blacha-trapezowa-podlaskie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

domi.nika napisał(a):

> lubię_żelki napisał(a):
>
> > wygląd na miarę Łomży, mi się podoba, trochę szkła
> dali
> > od frontu co bardziej widać a reszta w malowanej blasze,
> może
> > być..veneda to nie złote tarasy:)


Mi tez się podoba ;)
z reszta ja jestem fanka blach na budynkach, ostatnio
zamontowali mi blachę falistą z
https://blachy-trapezowe.eu/blacha-trapezowa-podlaskie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org