piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Doszkalacie się? POMYSŁY...

Ja z zapytaniem czy macie może w planach jakieś ciekawe kursy/szkolenia na oku np od lutego czy marca ?
Zawsze to warto sie dokształcać po studiach (zaocznie )
Żak niby ma fajne kursy florystyka fryzjerstwo kosmetyczka itp., medyk tez na opiekunke itp


Odezwijcie sie moze ktos ma Ciekawy pomysl o ktorym akurat nie wiemy:)

Liliana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

Jak nie masz doświadczenia w zawodzie to zrób kurs na kasę fiskalną, bo po takich "wyższych szkołach zarządzania polem namiotowym" zostaje Ci Call center, ulotki, albo popeerelowski sklepik osiedlowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

JESTEŚ NIEPOWAŻNY UWAŻASZ ŻE OSOBA KTÓRA JEST PO STUDIACH OBRAŁA KIERUNEK I DALEJ SIĘ KSZTAŁCI CHCIAŁA BY PRACOWAĆ NA KASIE ?? I TO JESZCZE W MARKETACH BO DO TEGO BIJESZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

Probi- Ile masz lat, że nie wiesz, że w naszym kraju jest ciężko znaleźć pracę po studiach, taki ch*jowy kierunek jak np. socjologia, religioznawstwo czy inna Administracja. Znam naprawdę dużo ludzi co to pokończyli i są pod 30lat niektórzy nawet po 30, a niektórzy dalej pracy znaleźć po tym g*wnie nie mogą, albo pracują w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

ale wy czytacie jaki jest wątek ona nie szuka pracy tylko chcę dalej się rozwijać więc czemu o moją akurat osobę odbijasz myślę że jeżeli osoba kształci się to w jakimś danym celu kierunku to po to żeby nie dostać papier tylko uzyskać wiedzę a z tym drugim jeśli posiada to nie pracuje dla kogoś tylko inni pracują dla niego bo dalej się wciąż rozwija szkoda ze studia zaoczne są w poście bo tak nie posiada doświadczenia z tym też gorzej bo wtedy pracuje się w sklepach studenci odbywają staże i praktyki w urzędach i instytucjach w zależności od kierunku czyli dzienne studia popłacają a po zaocznych myślę że nie kursy a stażu w danym kierunku szukać bo co za sens nawet zaocznie skończyć studia np. ekonomii czy zarządzania a potem co robić kursy na kosmetyczkę czy kasę mija się z celem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

Spokojnie ja mam prace :) i to dosyć dobrą co prawda nie rozwojową a co za tym idzie monotonną a zaocznie chcialabym się doszkolić bo na podyplomówki szkoda słów ( istna mamona jak to mówi mój szef).

coś rzemieślniczego typu - fryzjer, florysta, kosmetyczka, agent celny, masaż.

To raczej nie nacisk a chęć zagospodarowania czasu by poszerzyć swe kompetencji póki niema się dziecka

Liliana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

Florysta jest za darmo teraz w Żaku. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Też się zastanawiam...

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

nie ma się nad czym zastanawiać :) pierwsze zajęcia jeszcze w luty :)
chętnie odpowiem na wszelkie pytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

podobno w WSA jest kurs pedagogiczny,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

Agentka wyrób sobie znajomości ,renomę...... jak to twierdzą w tej wiosce liczą się plecy/ ploty a prace znajdziesz wszędzie tylko nie słuchaj dziadków co mają sentyment do czasów kiedy Łomża była miastem wojewódzkim:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

plecy, plecami o swój rozwój zawodowy trzeba dbać samemu, popieram więc doszkalanie się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

bardziej jestem za fryzjerka damska.. fajna sprawa i jak sie okazuje mnostwo godzin praktyk.Jak by co piszcie bedzie razniej isc juz w zgadanej grupie:)

Liliana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

ja przymierzam sie do kursu pedagogicznego, wie ktoś czy da rade teraz zacząć czy od września?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

Frick, jak mógłbyś to podaj maila. Mam parę pytań. Czyli rozumiem jest jeszcze czas aby ewentualnie zapisać się na ten kurs?

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doszkalacie się? POMYSŁY...

tak, można. frick@autograf.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org