czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kurs makijażu - gdzie i za ile?

jak w temacie...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Może w Żaku? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

może :P
ale tak na poważnie, był ktoś na takim kursie w Łomży? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

poszukaj w olsztynie albo w wa-wie. W Warszawie obecnie jakis chyba trwa a koszt okolo 2000 zl + zakwaterowanie na miesiac bo nie ma sensu codziennie dojezdzac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Pani Kasia Serafińska prowadzi takie kursy i wcale nie tak drogo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

wolałabym taki kurs w łomży, na codzień pracuję dlatego nie ma mowy o miesięcznym wyjeżdzie do warszawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

a po ile? i ile godzin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Z tego co się orientowałam to liczba godzin jest uzależniona od poziomu Twojej nauki, ile Ci czasu zajmie przyswajanie wiedzy, więc pewnie nie mniej niż 15 h, a cena to zależy czy miałby to być kurs z certyfikatem czy bez :) O dokładniejszą cenę pytaj p. Kasię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Nie ma sprawy :) Jak chcesz odezwij się do mnie na maila: eveline2412@wp.pl podam Ci więcej szczegółów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

wszystko już wiem, jeżeli ktoś jest zainteresowany, fajnym kursem w dobrej cenie, to zapraszam do kontaktu na maila frick@autograf.pl, 30h (makijaż codzienny, ślubny, biznesowy i inne) a cena w zależności od ilości osób, ale zapewne ok. niż 400zł (certyfikat w cenie) kurs będzie odbywał się w blokach 4 godzinnych, popołudniami ( i mi to pasuje :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

a i małe sprostowanie, nie będzie to kurs u p. Kasi, ale żeby nie być posądzoną o reklamowanie kogokolwiek, zainteresowani niech piszą na wyżej podanego maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

czy ktos sie orientuje jak to jest aktualnie z kursem makijazu i kursem manicure? Manicure widzialam, ze jest w zaku 40h i w cosmeo 4dni, ale wiecej szczegolow poza tym co pisze na ich stronach nie znam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

chlopaki z nocki za darmo makijarz robia do koloru do wyboru cala gama odcieni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

makijaŻ gamoniu i jak masz cos glupiego pisac to lepiej nie marnuj klawiatury ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Sherlock robil taki kurs w Farmalu,zaocznie.
Wstydzil sie burak pokazywac na oczy dlatego zaocznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Autor: kitek muuuuuuu

Autor: siwysiwykoniu hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Sherlocka rodzinka zapisala do fundacji MAM JARZENIE.
Po tym jak kilka razy po wysluchaniu dobrego kawalu
zaczal smiac sie dopiero po 4 godzinach.Po takim czasie
skumal o co chodzilo w tym kawale.
Wogole jest bardzo bystry.Jak mial 8 lat to powiedzial TATA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Autor: siwysiwykoniu ty to bystry chlopina jestes hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

czy ktos cos wiecej wie lub na taki uczeszcza/uczeszczal? w zaku sami nie wiedza czy prowadza taki kurs, chociaz na stronie jest taka informacja, a poza nimi ktos jeszcze prowadzi kurs manicure, pedicure? hybrydy, zel, akryl i inne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Ja widziałam w necie dużo dobrych opinii o tym kursie makiajżu http://www.agrosalon.pl/kurs-makijazu/. Tylko on w Krakowie, więc trzeba by dojeżdżać, ale czasem warto poświęcić czas na dojazd, jak kurs jest fajnie zorganizowany i na poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Raczej inne okolice, kilka solidnych szkół masz w Warszawie. Takie szkolenie trwa kilka tygodni, ale na spokojnie w tym czasie opanujesz wszystko co jest ci potrzebne do wykonywania tego zawodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Dobre kursy makijażu robią w Akademii Good Look w Warszawie, byłam na kilku i dużo się nauczyłam. Widziałam że teraz za kilka dni zaczynają kursy makijażu okazjonalnego, 50 godzinne, takie dla kosmetyczek. Chyba też się wybiorę, bo atmosfera zawsze fajna jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs makijażu - gdzie i za ile?

Ja specjalnie jeździlam do Warszawy do Beauty Lux. Tam kurs wizażu jest przeprowadzany naprawdę profesjonalnie. Wiele można się nauczyć, a nie tylko dostać papierek, a na tym mi zależało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org