czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Witam
Czy może ktoś wie gdzie oprócz bardzo ceniącego się serwisu AGD w Łomży można naprawić płytę indukcyjną ? Pytam ponieważ moze ktoś prowadzi naprawę sprzętów i jest tańszy niż serwis, proszę mi wierzyć że nasz Łomzyński serwis nie jest tani ... np gdy zepsuła mi sie zmywarka Pan z serwisu powiedział że naprawa bedzie kosztować 500 a tymczasem znalazłam Pana który naprawiał mi za 70 zł ;), gdy zepsuł mi się piekarnik Pan z serwisu powiedział że nie wie czy zmieszczę się w 1000 a tymczasem inny Pan naprawił mi za 200 zł i stąd moje pytanie czy wiecie czy jest ktoś w Łomży kto zajmuje się naprawą kuchenek indukcyjnych ponieważ się zepsuła.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Idź do tego pana, może naprawi i będziesz miała to zrobione tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

a rozrząd w aucie wymienią ci za 20 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Witam! Polecam tego Pana !!!! Usuwamy wszystkie usterki związane z funkcjonowaniem płyty. Koszt naprawy zamyka się w przedziale 150-350zł ze wszystkimi częściami. Proszę dzwonić 515313373

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

jakiej marki to jest płyta???

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

płyta marki BOSCH działała wiele lat bez awaryjnie w dodatku bardzo dużo używana.

Do piszących powyżej - nie liczę na tanią naprawę tak jak ktos napisał o rozrzadzie w samochodzie za 2o zł ale liczę na naprawę w rozsądnej cenie i bez naciągania, liczę że jest uczciwy fachowiec ... bo tak jak piszę serwis ma masakryczne sumy i wymyślają rzeczy na których by tu tylko zarobić .


Dziękuję za numer - zadzwonię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

W innym temacie pisałem :
"- jak nie to, jest taki rozsądny gość ( w cenie i fachowiec) ma warsztat w piwnicy bloku w/w pawilonów na Małachowskiego."
... "u tego gościa już od nastu lat naprawiam różne sprzęty AGD a jest naprawdę solidny i niedrogi ( nie polecam np. serwisu AGD na Prusa ) - wart polecenia, bo nie jest naciągaczem na cenę i potrafi zrobić "coś z niczego ".


Nie wiem czy akurat kuchenki indukcyjne to też jego domena, ale zapytaj , to nic nie kosztuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Mi ten pan naprawiał i naprawdę nie drogo i solidnie zadzwoni Pani na ten numer 515313373 to nie serwis ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Poprzednie garnki i patelnie napewno rozwiążą problem.

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Witam . Serwis na Starym Rynku przyjął zlecenie na naprawę płyty indukcyjnej i lodówki w listopadzie . Do dnia dzisiejszego nic nie naprawili . Wczoraj pojechałem aby dowiedzieć się co dalej . Dwie panie siedzące w środku poinformowały mnie że jest inwentaryzacja i mnie nie załatwią . Ciekawa rzeczą jest że na kartce z napisem inwentaryzacja były napisane numery telefonów jeśli ktoś chce zgłosić naprawę sprzęty . Wniosek nasuwa się sam że klient dzwoniący jest lepszym klientem nisz ten który stoi pod drzwiami . Korzystałem z tego punktu od 20-lat ale więcej tam nie zajrzę a wy jak chcecie .

pozdrawiam Zbyszek p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Witam

Już dzwoniłam na numer powyżej podany i skorzystam pomimo że moja indukcja dostała zawiechy i znów działa ale i tak trzeba w nią zajrzeć, w każdym razie zrobi mi to Pan do którego numer jest podany powyżej.

serwis na starym rynku porażka jak przyjechał fachowiec do mnie z tegoż serwisu to łep kręcił mu się po mieszkaniu 360 stopni i chyba po wstępnej ocenie mieszkania ocenił że jest z kogo pociagnać grosza ! za naprwę powiedział mi kosmiczną sumę gdzie ja u prywatnie naprawiającego faceta zapłaciłam pare groszy za tę samą usterkę ! chciałam isć na skargę na tego typa z serwisu ale pomyslałam w dupie z nim tak więc niestety nie mogę polecić bo nie byłam zadowolona z obsługi .

Pozdrawiam i dziękuję za numer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Ostatnio w moim laptopie poszła karta dźwiękowa, nie byłem zorientowany w firmach zajmujących się naprawą tego typu. Szukałem w sieci i wpadłem na stronę gdzie można zgłosić awarię on line http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu (Wypełniasz formularz, wysyłasz i na adres e-mail dostajesz propozycje naprawy (nawet z wstępną wyceną) z okolic i wybierasz ten który Ci odpowiada. Mam nadzieje, że pomogłem trochę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Chyba ktoś tutaj pomylił działy... No mniejsza o to już, ale jeśli chcesz dobrego serwisu to zadzwoń do http://pomoc-agd-krakow.pl/ i zapytaj czy możesz im przesłać i ewentualnie w jakich cenach by się zamknęła naprawa. Jak podasz przez telefon objawy to może wstępnie będą wiedzieć o co chodzi. Sama korzystam z tego serwisu po tym jak się przeprowadziłam do Krakowa i jestem bardzo zadowolona. Jeśli tylko coś się psuje to telefon i przyjeżdżają do mnie. Zapytaj, może akurat pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ


Imię (nazwa) użytkownika: Ela3650
Posty: 1
Imię: Elżbieta
E-mail: medal_props1@wp.pl


Spadaj trollu. Do Krakowa wysłać sprzęt. Kretyn odkopal temat sprzed kilku lat by zarobić parę groszy za wklejenie linku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Ad. Zbyszekp: powinieneś wyjść przed drzwi i zadzwonić. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Powiem wam Panowie że ja kiedyś korzystałem z usług firmy https://domex-serwis.pl/ i jestem mega zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAPRAWA KUCHENKI INDUKCYJNEJ

Wesner a ja wręcz przeciwnie. Odradzam każdemu. Firma która płaci takim trollom jak ten powyżej by ją zachwalali. .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org