piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Qube sylwester

Ja słyszałem zę sylwek dobry szykuje się w Qube 80zł od osoby w tym wódka i jedzenie mi pasuje nie wiem jak wam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

I Obita Gęba W Pakiecie.(melina)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

No jasne jak sie nie potrafisz zachowac , nie masz kultury to siedz sobie w domu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

zgadza się, jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś w gębę dostał w jakimkolwiek klubie za darmo:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

Qube to "przedszkole" i "gimbusiarnia" sami gówniarze tam przychodzą. W Quattro jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

Edvard z tego co widziałem to quattro niczym się nie różni , tylko tym że masz miejszą sale zupełnie nudniejszą muzyke , a co do ludzi to nie ,,spęt,, że będą wydzielac kogo maja wpuscic , klijent ich pan :) skoro tyle ludzi tam się bawi to chyba dobry klub :) pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

Qube jak qube ale Yama to dopiero przedszkole ,przychodzi chamownia co nie umie się zachować, co czwartki jakaś większa bójka przed wejściem a właściciele Yam powinni sie nad tym powaznie zastanowić bo ich klub spada na dno

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

haha sodoma sie dzieje nie lubią sie i co zrobisz ....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

teetro jak masz naście lat to uważam że sylwester w qube jest dobrym wyborem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

Witam wszystkich..znów pojawia się temat Qube-ok trzeba pisać złe i dobre opinie,bo z tego ktoś wyciągnie wnioski.Jeżeli chodzi o sylwestra w klubie.nie ma przymusu,co kto lubi.Bywam tam,nie narzekam jest fajnie.myślę .że Noc Sylwestrowa będzie udana.O starszych też zadbali .organizują dla nich niedrogo bal sylwestrowy.Szczęśliwego Nowego Roku-dobrej zabawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

ty legendarny czy jakos tam mam 25 moge sie wypowiadac mam dziecko żone to nie ******* jak nie wiesz ( dziwny celebryto) :) Jak człowiek umie sie zachowac , to wszedzie będzie mu dobrze , skoro nie umiesz , to siedz sobie w domu z jedynką bo szkodujesz raz w roku wydac troszkę kasy na zabawe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

Regiesia widac że dobrze wychowana Pani pozdr:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

teetro- mam 21 lat i powiem tak. Jak nie przeszkadzają Ci gimbusy i dzieciarnia w wieku 14-18 lat to możesz śmiało tam iść.
Ja tam wolę domówki. Wygląda to tak- 1 odważny organizuje miejscówkę, najlepiej jakiś garaż, czy poddasze domku. Drugi organizuje sprzęt grający, wystarczy laptop z dobrą muzyką podpięty pod jakieś dobre głośniki lub kolumny. potem zapraszacie kumpli i koleżanki, a oni zapraszają swoich. Gospodarz organizuje żarcie, reszta zrzuca się po 20zł na alko. Uwierz na dobrej domówce z takiej zbiórki można kupić sporo wódki i z 10 krat dobrego piwa. Takie imprezy są najlepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

macie więcej info o sylwestrze w qube??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

8 dyszek wstep od osoby ciepły posiłek w tym żarcie na zimno na butelka wódki lampka szampana:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube sylwester

A jakie macie pomysły na tegorocznego Sylwestra? Zostajecie w domu, a może szykuje się wyjaździk jakiś? Pytam, ponieważ jak pewnie wiecie, lokali z ofertami nie brakuje i w naszej pięknej Łomży, jak i w Warszawie. Wiem, że wiele osób zainteresowało się Be4Party W Bubbles Bar Warszawa. Ja jeszcze nie wiem co będę robić..

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org