czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak szybko sprzedać auto?

tak jak w temacie - zależy mi na szybkiej sprzedaży mojego 3letniego auta, myślę nad sprzedażą auta w skupie, dlatego proszę podawać tylko sprawdzone skupy aut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

W skupie to skupują butelki, a nie auta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

Na Sikorskiego koło rynku są dwa skupy. Duży skup jest też w jedwabnym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

wrzuć na otomoto. Samochód będzie otomoto i jednocześnie na allegro, a za ogłoszenie płacisz dla otomoto.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

Jakie to auto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

obniż cenę o 50 procent pójdzie jak świeże bułeczki :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

Nie trzeba aż tak radykalnie ceny obniżać. :)

Najlepszy importer odzieży używanej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

CCC-cena czyni cuda.
Napisz co to jest, o ile benzyna i nie ulep moge byc zainteresowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

ja polecam skupy- szczególnie firmę www.selcar.pl - sprzedawaliśmy tam auto po moim zmarłym tacie- potrzebowaliśmy gotówki na jego leczenie, wszystko poszło szybko i sprawnie, cena wcale nie była dużo niższa niż np na allegro, a czasu zaoszczędziliśmy wiele. na serwisach ogłoszeniowych to może wisieć i wisieć to ogloszenie, wcale nei jest łatwo auta sprzedać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

ni stąd ni zowąd efea zamieściła w swoim pierwszym poście reklamę , hmmmmmmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

jula55
wiek auta to nie tylko to ile Ty go użytkujesz ale też poprzedni własciciele za Odrą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

Zostawiajcie też ogłoszenia na Ogis - są darmowe, a ludzi mają sporo. Chodzi też o to, że jak się do nich zalogujecie przez FB, to wystawione ogłoszenie zobaczą wasi znajomi i znajomi znajomych, czyli w praktyce można dotrzeć do mnóstwa ludzi. Tak właśnie sprzedaliśmy jednego staruszka kilka miesięcy temu. Auto było warte 1200 zł i nawet nie było sensu wystawiać płatne ogłoszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

Czasami jak się chce sprzedać auto, to trzeba najpierw zadbać, żeby się ono dobrze prezentowało. W zasadzie nawet używany wóz po wielu przejściach można doprowadzić do porządku tak, by wyglądał jak nowy (mam na myśli np. takie usuwanie wgnieceń http://kedu.pl/metody-usuwania-wgniecen-w-karoserii-samochodowej/, ponoć nie trzeba nawet lakierować).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

Najlepiej to chyba mieć pewnego kupca od ręki. Komisy czy inne tego typu miejsca niestety nie gwarantują tego, że auto zostanie sprzedane w ciągu kilku dni i to za cenę taką, jak sobie założyliśmy. No i dochodzi do tego jeszcze koszt pośrednika ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

Sprzedaż auta, to dzisiaj prosta spraw mamy tyle mediów. Platformy internetowe, serwisy ogłoszeń - robisz parę zdjęć krótki opis i się kręci. Najbardziej upierdliwe są \"oględziny\" trzeba trzymać często nerwy na wodzy i niech się bawią miernikami. Za kilka lat i tak wszystko pójdzie na złom bo prym będą wiodły elektryczne samochody no ale zobaczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szybko sprzedać auto?

Jak szybko sprzedać samochód? Z pewnością wystawiając go na serwisie ogłoszeniowym. Zerknij na tekst: http://money.pl/archiwum/poradniki/artykul/ile-kosztuja-nas-ogloszenia-w-serwisach,22,0,2415638.html by się przekonać, jakie są najpopularniejsze, a także ile trzeba zapłacić, by móc dodać anons.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org