piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mindf.. game KONKURS

Dzisiaj, chciałbym zaprezentować wam zajebistą gierkę, której celem jest, doprowadzenie wody, gazu i prądu do 3 domków i wszystko byłoby proste jak droga stąd do Ostrołęki gdyby nie fakt, że linie nie mogą się ze sobą przecinać. Jeżeli komuś uda się rozwiązać tą zagadkę logiczną, proszę o screeny lub filmiki, najszybszą osobę, która pokaże film lub screen WŁASNEJ produkcji z połączonymi wszystkimi domkami do wszystkich 3 surowców, czeka nagroda w postaci Kebaba i Piwa, w dowolnie wybranej knajpie w mieście. Na screeny czekam w temacie do 6 Grudnia tego roku do godziny 12:00.

http://www.arandomgame.com/index.php?game_id=899

PS: To nie żart.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mindf.. game KONKURS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mindf..g game KONKURS

hahahah nice try. Paint masterze, powtórzyłbyś ten wyczyn przy mnie, gdybym patrzył? Wtedy nagroda jest Twoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mindf.. game KONKURS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mindf... game KONKURS

Nice try, problem w tym, że ja to nie on, a on to nie ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mindf... game KONKURS

Nieźle dzieciaku, a teraz przestań używać mojego maila do rejestracji na tych wszystkich stronach, bo mi spamu narobiłeś jak stąd do warszawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org