czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KINO DOMOWE- JAKIE???

WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY ZAKUPEM DOBREGO KINA DOMOWEGO , ALE NIE ZNAM SIE ! JAKIEJ MARKI JAKI MODEL NAJLEPIEJ BY BYŁO WSZYSTKO W KOMPLECIE CENA DO 2500ZŁ PROSZE O POMOC Z GÓRY DZIEKUJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

chyba nikt sie nie zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

Za 2500zl nie kupisz dobrego kina domowego - tyle kosztuje dobry amplituner. Komplet za 2500zl bedzie bardzo przecietny. Jesli chodzi o taki budzet to tylko sieciowki typu: Mediamarkt, Euro RTV itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

Dokładnie ,za taką kwotę to polecam Zestaw kina Yamaha. Nic lepszego za tą kasę nie kupisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

a brakuje ci kina w domu hehehehe,sadze ze masz i to dobre kono w domu za darmo hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

no brak jeszcze kina....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

http://allegro.pl/samsung-zestaw-kino-domowe-ht-e6750w-blu-ray-i2754940253.html polecam,tylko ze wiecej kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

zacznij od wzmacniacza ja mam onkyo 608, proponuję na allegro z używaków, dołóż do tego dwa głośniki podstawowe klipsch typu głosnik przedni serii synergy b-20, potem je mozna wykorzystać na tył, sam dostałem je nowe za 499zł,m potem mozna wyszperać jakiś central rc-42 lub 52 i z czasem dwa przednie rf-52, jak rozłożysz kompletowanie na 2 lata , warto miec wzmacniacz z thx ten np opisany tylko ta cena to nie 2500zł, za to nie ma kina porządnego i do słuchania muzyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

dokladnie, za 2500zl nie ma dobryhc zestawów. ja ostatnio kupiłem taki: http://audiohit.pl/p1486,harman-kardon-bds-877-juz-w-sprzedazy.html i to jest jakość!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

efea mam pytanie - bardzo mnie też interesuje ten model,ale nie miałem okazji go usłyszeć, jak z odtwarzaniem muzyki??

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

a brakuje wam kina w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

Mam Harmana od 4 lat - piewrsze wrażenie ok fajne z czasem ten sprzet wydaje sie bardzo przecietny. Takie Combo które wrzucił tu efea to największy syf z mozliwych za sporą kasę - zestawu nie da się rozbudować a zintegrowany wzmacniacz nadaje sie na czopek. Głosniki - satelity - mam - dobre do tv ale nie do muzyki czy filmów. Innymi słowy Harman zły nie jest ale na odrębnych podzespołach i nie seryjnych głosnikach.
Sam osobiście żałująże nie skusiłem sie na Denona - trochepospolity ale oniebo lepszy od Harmana.
Za 2 500 tyś to tylko jakaś używka z pewnego źrodła lub tak jak ktos pisał wczesniej Yamaha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

dobre kino domowe to nie w tej cenie, osobiście polecam zestaw YAMAHA RXV467+BDS667+NS555/333/444 ale kosztuje trochę więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

A mnie interesuje dobry zestaw kina domowego ale tylne głośniki bez przewodów. Przednie niech bedą na kable, ale na tył nie chce mi się ciągnąć pajęczyny.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

bez przesady. Na warunki blokowych klitek 2500 wystarczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

LG ma fajne kina domowe z bezprzewodowym dźwiękiem. Można też kupić w zestawie z Blue Ray. Fajnym rozwiązaniem są LG SpeakerBary pod telewizor.

Myśl i działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

To może ja podpowiem http://madness.wroclaw.pl/twoje-domowe-kino-w-zasiegu-reki/ W sieci masa sprzętu, dasz radę tak skompletować go, aby mieć kino lepsze niż Helios ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

platfusie nie polecaj tego gówna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

A może po prostu jedno z tych polecanych?
Ja nie za bardzo znam się na tym temacie, ale trochę się podszkoliłam czytając http://dogged.pl/kino-domowe Nasze kino zamówiliśmy w jednym ze sklepów internetowych - odkąd mąż jest zainstalował jestem zachwycona różnicą w odbiorze telewizji i muzyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

Kupiłem Sony 1200W nie polecam .Strasznie mnie w domu po podłączeniu rozczarowało!!! (próba techniczna w wielkim GS-ie była super )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

wystarczy kupić używane dobre kolumny i wzmacniacz i wystarczy nie potrzebna jest ta cała historia z kinem domowym... do 2500 tys nic sensownego nie kupimy, albo będzie to brzmiało plastikowo.

Tworzenie stron internetowych - studio hauerpower Kraków. Projektujemy strony dla Klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm lokalnych. Pracujemy do pełnej akceptacji strony internetowej, praca dzielona jest na etapy graficzny i kodowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

Zróżnicowanie w tym temacie masz mega duże. Zestawy znajdziesz na mniej niż tysiaka, ale również dobrze możesz zapłacić grube tysiące... Popatrz - https://www.morele.net/rtv/audio-hifi/kina-domowe-448 Musisz po prostu ocenić oczekiwania. Ale ogólnie zestaw pod normalne oglądanie filmów kupisz za ponad tysiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

Polecam zerknąć na ten wpis http://mp3audio.pl/jakie-kino-domowe-kupic/ - mają tam mnóstwo ciekawych zestawień oraz rankingów, które pomogą wybrać Ci idealny sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KINO DOMOWE- JAKIE???

Jak dobre kino domowe, to moim zdaniem warto popatrzeć co am tonsil. polska firma, z tradycjami. A robią znów rewelacyjną robotę. Nie tam jakieś sony, co i tak wszystko z chin jest. Zależy też za ile oczywiście, ale tak czy inaczej - jak dla mnie warto wspierać, skoro robią dobrą robotę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org