czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

mysle ,ze ktos jezdzil czy przez Wyszkow czy przez Ostroleke??Moze ktos wie ,czy sa busy z Modlina np. w kierunku Suwalk ,Lomzy?

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Ludzie mówią, że jak się leci toruńską to, że trasa spoko.
Ostatnio jechałem przez Ostrołęke i w niecałe 2 godziny, trasa spoko tylko tirów za dużo.

Z tego co wiem to nie ma jeszcze z Modlina żadnych busów w naszym kierunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Witam,właśnie orientowałam się busami do Modlina,ponieważ w połowie sierpnia również muszę się tam dostać.A więc tak -jest linia BIAŁYSTOK-OKĘCIE -przewoźnik express-podlasie (www.express-podlasie.pl) wsiada się w Zambrowie,ale na obecną chwilę czekają na zgodę Urzędu,czy mogą na lotnisko w Modlinie transportować pasażerów,na dzień dzisiejszy można dojechać tą linią z Zambrowa do Al.Jerozolimskich w Warszawie i tam na parkingu strzeżonym jest prywatna linia busów do Modlina (dojazd około 1 godz.jak nie ma korków do Modlina),adres tej firmy www.modlinbus.pl,tel.0503-558-148.
Natomiast firma przewozowa z Ełku -TRANS-AVIA,która obsługuje Ełk-Łomża-Okęcie nie będzie transportowa pasażerów do Modlina,takie info uzyskałam około miesiąca temu dzwoniąc do w/w firmy.

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Jest druga firma przewozowa z Ełku Żak - Ekspres (wydzielona z TRANS - AVI) będzie transportowała pasażerów na lotnisko do Modlina, za tydzień lub dwa, czekają na pozwolenia. Można zadzwonić firmy tel. infolinii 726 103 103 lub 887 103 104.
Samochodem z Łomży na lotnisko w Modlinie najlepiej jechać przez Ostrów Mazowiecką, w Wyszkowie skręcić na Serock, dojechać do Nowego Dworu Mazowieckiego i dalej kierować się na Twierdzę Modlin (w nawigacji trzeba wpisać twierdza Modlin - lotnisko jeszcze nie wprowadzone) ok. 150 km z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

adam123 - przyjrzalam sie ------------jak nie kijem to pala!!!!!!!! ten sam wal!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

najkrotsza trasa jest na ostrołeke, pułtusk, serock i modlin. droga dobra, troche tirów duzo ale lepsze to niz jechac przez warszawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

ale po co jechac przez wawe nawet w Markach w prawo na legionowo tam 17 km do legoinowa troche kreto ale moze byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

@rzepicha- kiedy jedziesz na to lotnisko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

A ja jeżdziłem do Modlina przez Wyszków. Lepsza droga niż Ostrołęka - Pułtusk. Jechałem przez Wyszków a wracałem przez Ostrołękę i lepiej się jechało przez Wyszków. Mniej miejscowości po drodze. Tylko do Ostrowi kiepska droga a dalej to już tylko aby przez Serock przejechać i dalej prościutka droga aż do samego lotniska. A przez Ostrołękę to i Różan po drodze i Pułtusk i wiele innych miejscowości. Bardziej kręta droga. Nawet na mapie sobie porównajcie. A kilometry wychodzą te same obiema trasami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

jasiek jak bede zmuszona to za tydzien!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

: adam123 -----------------godzina 12 w poludnie - a
ja dalej nie moge sie dodzwonic!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Przed chwila rozmawialm z "Podlasie -Ekspres" staraja sie o licencje i moze bedzie od wrzesnia!!!!!!!!!No... wiec jedyne wyjscie jak ktos ma malego busa! Ełk Żak - Ekspres tez do dworca zachodniego!!!!!!!!! do MODLINA ABSOLUTNIE NIE!!!!!!!!!!!!!Wiec lomzyniakom pozostaje tylko sie dogadac i dojechach lub przyjechac za male pieniadze , jesli jest 2,3 osoby. _-------------Innego wyjscia nie ma!!!!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

To nikt w Łomży busa nie ma ,żeby wozić osoby na lotnisko?

przecież to dobry interes i dzień w dzień z Łomży ludzie jeżdzą okęcie lub Modlin teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

sluchaj jesli bedziesz jechac z lomzy autem to najlepiej jechac przez ostroleke pozniej musisz kierowac sie na serock a pozniej na nowy dwor i jak bedziesz juz na tej drodze szybkiego ruchu musisz zjechac na droge 64 i leciec w kierunku nowego dworu i bedzie po drodze :) a jesli chodzi i dojzad autobusowy to niewiem z tego co pisza na lotnisku to jedynie z wawy z powisla chyba dojezdzaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

od tygodnia z Ełku jeżdżą chłopaki małymi busikami.

elk-modlin.pl

Wracałem z nimi z Modlina. Przystępna cena i nowe autka. Podwiezli pod dom. Jechałem mesiem Viano. Nówka sztuka a za nami leciał drugi nowym Trafikiem

Polecam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Na hasło 4łomża rabat!

Parking ogrodzony, bez monitoringu, oświetlony, z ubezpieczeniem samochodu w cenie.

Zapewniamy dowóz na lotnisko i z lotniska w cenie.

Dodatkowe informacje
Pierwsza doba 27 zł koszt np. 7 dni 85zł.Nasz parking jest strzeżony 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Oferujemy darmowy transport na lotnisko i po przylocie na nasz parking. Wszystko wliczone w cenę. Transfer po przyjeździe natychmiastowy, nie muszą Państwo czekać. Po powrocie czas oczekiwania na naszych kierowców to zaledwie 3-4 minuty. Mamy najlepszą lokalizację oddaloną o kilometr od lotniska co czyni nasz parking na dzień dzisiejszy bezkonkurencyjnym. Wystawiamy rachunki uproszczone zamiast faktur VAT więc nie ma problemu żeby rozliczyć się np. z pracodawcą

lotniskomodlinparking.com.pl

Najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

To się nazywa, przedsiębiorczość i kreatywność, brawo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

firma "Zak" jeszcze nie jezdzi -ostatnia wiadomosc!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Odszukajcie stary temat na forum który ja założyłem w sierpniu. Tam ktos mi podał nr do ludzi z białego. 50 zł bodajże i na miejscu szybciutko, zabierają z pod domu, korzystalem i polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

ja jechałem ostatnio przez Wyszków trasa super szybko dotarłem i bez problemu ale z tego co się orientuje to na Ostrołękę troszkę krótsza czy lepsza? Nie wiem, wiem natomiast że jak jechaliśmy przez Wyszków 90km/h było fajnie prawie ruchu nie było ładne widoki droga dobra poza odcinkiem do ostrowi także 145 km jak się nie mylę niecałe dwie godziny i na miejscu bez pośpiechu.polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

rafikkkkkkkk25 ja tez przez Wyszkow! w sierpniu i wrzesniu.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

http://zakexpress.com.pl/?9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

ŻAK EXPRESS OD 25.10.2012 PRZEZ ŁOMŻĘ DO MODLINA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Ja Ci mogę jedynie poradzić jak tam dojechać z Wawki http://www.planowaniewesela.pl/artykuly/jak-dobrze-zaplanowac-wylot-z-lotniska-w-modlinie Modlin jest dosyć uciążliwy, ale da się to ogarnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

ja jak lecę swoim robinsonem r44 to na wprost



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Ja lecę niedługo z Modlina. Może ktoś ma namiary na jakis niedrogi parking w okolicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Mozesz zarezerwować sobie parking przez internet. Sam czasami latam z Warszawy ( również z Modlina) i najczęściej rezerwuje przez tą stronę:
https://www.startparking.pl/jak-to-dziala
Jest to większa sieć parkingów tak więc nie powinno być problemu z rezerwacją miejsca. Mi się jak do tej pory tylko raz zdarzyło,że wszystkie miejsca na parkingu były zarezerwowane ale rezerwowałem tego samego dnia . Wykonałęm do nich telefon i coś się znalazło.

Parking jest bardzo blisko lotniska i mają tam szybkie transfery.

The best of the best;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Parking nie jest dobrym rozwiązaniem. Trzeba czasem sporo zapłacić, a poza tym trzeba rezerwować miejsce i w ogóle. Lepiej jechać busem na lotnisko w Warszawie. Jest to znacznie lepszy pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Dla osób zmotoryzowanych, którzy szukają miejsca na pozostawienie swojego samochodu podczas wylotu z lotniska w Modlinie to polecam https://www.parklot.pl/pl/parking-lotnisko/modlin/ Duży wybór strzeżonych parkingów w niskich cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Ja najczęściej podróżuje z lotniska Okęcie i tam korzystam z parkingu przy Szyszkowej 45. Mają ponad 350 miejsc parkingowych, miejsce zarezerować można przez telefon lub na ich stronie https://www.odlotowyparking.pl/. Parking jest bezpieczny, na jego terenie znajduje się liczny monitoring. Dodatkowo pomagają w dostaniu się do lotniska i przewożą wraz z bagażem w zaledwie 7 minut :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Boguszek wytłumacz mi jakim cudem mieszkając we Wrocławiu latasz najczęściej z Warszawy? Latasz palcem po mapie? Bo z wklejania linków to raczej na wakacje nie zarobisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Jeśli kilka osób jedzie to zdecydowanie lepiej autem (gdy jest taką możliwość). Koszt parkingu wynosi zwykle tyle co bilet dla jednej osoby w dwie strony, a dojazd rozkłada się na kilka osób. Dodatkowo jest wygodniej i szybciej.
Jak się wpisze parking modlin to wybór jest duży, ja wybrałem https://solidparking.pl bo mi pasował dojazd. Większość ma darmowy dowóz na lotnisko i są strzeżone 24h itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Sprawdź połączenia pociągiem Kolei Mazowieckich, wychodzi chyba najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najkrotsza trasa do lotniska Modlin

Luba44 widać że nie jesteś z Łomży. U nas nie ma kolei.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org