czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fryzjer dla psa

Gdzie można w Łomży ostrzyc psa.Mam mieszańca sznaucera.Chciałabym,żeby był ostrzyżony tak jak sznaucer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

masakra

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

To najprostrze strzyżenie na sznaucerka:) myśle, że wszedzie ci ostrzygą chyba w gab.wet. na szosie zambrowskiej Pani jest po specjalnym kursie z pazurkami to bierze ok 60zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Elina, mogę Ci polecić sklep Animalsland przy "Blaszaku". Norbert strzyże dokładnie i bez stresu dla psa. Tylko czworonoga wcześniej wykąp i porządnie wyczesz ;)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

MiYu gdzieś przy tym blaszaku na Alei Legionów ?

Ineska19,w którym miejscu jest ten gabinet ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Norbert strzyże fajnie , ale psy po strzyżeniu są bardzo zestresowane , podejścia nie ma ... Na woj. polskiego obok salonu fiata strzyżą w miarę ok i przede wszystkim podejście mają przyjazne do psiaków :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Tak, zaraz przy rybnym na rogu.
Na Wojska Polskiego raz dałam psa - nigdy więcej. Nie dość, że krzywo obstrzyżony, to zachowywał się podejrzanie, jak by był odurzony. Oczywiście wpierano mi, że psu nic nie podano. Mój pies jest spokojny, ale nie aż tak.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Dziękuję :) Zależy mi na tym,żeby psu nie podawać żadnych uspokajaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Ostatnio strzygłam swojego na Polowej u weterynarza.Z pazurkami zapłaciłam 60 zł.A piesek wygląda zarąbiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Witaj elino :-) .... nr telefonu do fryzjerki napisałam Ci w @
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

506251669 polecam mój piesek był zadowolony lizał panią po rękach a czasami wręcz się nudził ,bez usypiacz itp. mógł też poszczekać na kotka którego ma ta pani ,nie trzeba kompać ani czesać wszystko jest w cenie nie wygórowanej polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Witam,
Osobiście polecam strzyżenie w lecznicy Oaza na Wojska Polskiego, a co do Pana strzygącego pieski przy Lux Społem to szczerze odradzam, gdyż ten Pan obcinał pazurki aż do krwi, cały zabieg strzyżenia trwał bardzo, ale to bardzo długą. Nie był skupiony na ścinaniu, ciągle wychodził do swych klientów, tak się nie da... Po prostu, może i taniej, ale czy profesjonalnie?
Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, najlepiej sprawdzić samemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Nigdy w życiu nie dałabym psa ostrzyc do NORBERTA. Byłam i widziałam na własne oczy i nie wiedziałam jak można traktować aż tak zwierzaka. Szok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

A JA SAMA ROBIE SZATKĘ DLA SWOJEGO PSIAKA TO NIE JEST TRUDNE KAŻDY MOŻE SPRUBOWAĆ I WEJDZIE MU W KREW TO ŻADNA UMIEJĘTNOŚĆ JEŚLI MASZ SPOKOJNEGO PSIAKA I BEZ STRESU DLA NIEGO BO DO WŁASCICIELA MA ZAUFANIE WYSTARCZO NOZYCZKI MASZYNKA I GRZEBIONEK I JEST OSZCZĘDNOŚC



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Witam, mam sznaucera miniaturowego - o wiele ładniej wyglądają nie strzyżone ale z prostymi włosami. Zależy od gustu.
Na pewno możesz się dowiedzieć u weterynarza, lub poszukać w Google.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Dziękuję wszystkim pomoc.
Mój pies chyba ma również coś z pudla,ma trochę kręconą sierść.Teraz zmienia na zimową i gubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

na ul.pana tadeusza tanio jest dla pieska idealnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Witam wszystkich zainteresowanych psim tematem. Jestem certyfikowaną groomerką - psim fryzjerem. Zawodu wyuczyłam się w Warszawie, lecz to na Naszym lokalnym rynku chcę zaoferować swoje usługi.
Strzyżenie psa to nie tylko wykonanie fryzury, lecz proces polegający na właściwej pielęgnacji psa przez właściciela oraz współpracy zwierzęcia z fryzjerem. Odpowiedni sposób czesania i kąpieli skraca czas trwania usługi, czyli zmniejsza stres u psiaka i koszty dla właściciela.
WAŻNE:Strzyżenie wykonuje bez pośpiechu. Zwierzęta do zabiegów pielęgnacyjnych nie są poddawane działaniom żadnych środków uspokajających lub usypiających. Wszelkie zabiegi wykonywane są na zasadzie współpracy z psem. Proszę poinformować mnie o trudnym charakterze ulubieńca, o problemach skórnych, alergii.Przyjmuje tylko pieski zdrowe, z aktualną książeczką zdrowia i szczepieniem przeciwko wściekliźnie.W trosce o zdrowie klientów, a także i swoje narzędzia sterylizuje po każdym zabiegu pielęgnacyjnym.Przed umówioną wizytą proszę wyjść z pieskiem na spacer w celu załatwienia potrzeb fizjologicznych. Proszę nie karmić psa by nie było mu ciężko stać na stole.
Usługi groomerskie wykonujemy na czystych i wyczesanych psach. Jeśli wolą Państwo wykapać pieska w domu, proszę pamiętać, że przed kąpielą należy dokładnie rozczesać psa. Istnieje możliwość wykąpania pieska w gabinecie. "Ratuję" również pieski mocno skołtunione i sfilcowane. Dla ułatwienia pracy i skrócenia czasu usługi pieski strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies współpracuje z fryzjerem i mniej się stresuje. Sprzęt i kosmetyki których używam są specjalistyczne i najwyższej jakości.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

OFERUJE:
-strzyżenie psów rasowych i nierasowych
-rozczesywanie skołtunionej sierści
-kąpiele kosmetyczne
-pielęgnacja oczu i uszu
-obcinanie pazurków
-usuwanie kamienia nazębnego
-usuwanie insektów (głównie pcheł i kleszczy)
-porady dotyczące pielęgnacji i żywienia
-PETSITTER: wyprowadzanie psa i opieka nad zwierzęciem w czasie wyjazdu właściciela.
Cena podstawowego strzyżenia to 60zł.
W przypadku mocno zaniedbanego psa cena ustalana jest indywidualnie.
Współpracuję z lekarzem weterynarii, ponieważ w czasie strzyżenia mogą ujawnić się schorzenia o których właściciel wcześniej nie wiedział, np. stany zapalne uszu i skóry.
Zapraszam do Gabinetu Weterynaryjnego"Alfa" ul. Polowa 15/75
lek. weterynarii tel. 600 230 353
groomer 608 631 685



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Sprawdź jeszcze ofertę Pani Barbary Białczyk, która jest certyfikowanym groomerem i psi fryzjerem. Oferuje kompleksową pielęgnację psów do której jest zaliczana: kąpiel, strzyżenie, obcinanie pazurów i czyszczenie uszu. Pani Basia ma dobre podejście do psów, wie jak odczytać ich zachowanie. Psu czują się przy niej spokojnie i zrelaksowane.
Sam jestem klientem Pani Basi i jestem zadowolony z usług jakie świadczy. Jestem właścicielem Labradora, który nie przepada za obcymi osobami (co do Labradora nie pasuje), jednak Panią Basię polubił od razu.
Dokładną ofertą i cennik możesz przejrzeć pod linkiem - https://psifryzjerkrakow.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Psu przecież wszystko jedno, jak jest ostrzyżony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer dla psa

Smigacz tak bez linku? Przestali płacić czy podbijasz temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org