piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Poszukuję dobrego i kreatywnego projektanta wnętrz, z głową na karku. Tylko proszę o konkrety. Jakieś namiary na stronę internetową lub maila...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Podedworna, Ramotowska.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

"zielony mebel" - 789-313-219
korzystalismy osobiscie z uslug - łazienka i ubikacja
mielismy w glowie ogolny pomysl - ale nie moglismy tego zebrac i dobrac - pomoc sie przydala - oczywiscie troche zmienilismy niektore rzeczy ale wyszlo ok
jak cos to prosze napisac adres e-mail na forum to wysle obrazki jakie sie juz dostaje gotowe - wizualizacja - do tego sa jest jeszcze wersja papierowa z calym opisem gdzie co kupic, ilekupic, ile kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

A wiecie może ile kosztuje taki projekt aranżacji mieszkania około 60 m2?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Polecam Kubę Prusińskiego. Namiar na tworzącej się stronce: http://www.decor-atelier.pl. Projektował mi salon w mieszkaniu w Warszawie. Okazało się, że PRLowskiego mieszkania można zrobić naprawdę nowoczesne i praktyczne gniazdko. Gratis dostałem kilka porad odnośnie reszty mieszkania, które doceniam w praktyce po aranżacji. No i co ważne - prowadzi temat od A do Z.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

decor-atelier.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Zapraszam na www.3dinterior.pl
Projektuję wnętrza dostosowane do indywidualnych potrzeb. Projekty są dokładne i nietuzinkowe. Zapraszam.

Projektowanie wnętrz z pasją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Witam,

jeśli coś się spodoba to zapraszam:

http://archwnetrz.wordpress.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

POLECAM!!!

http://www.hohstudio.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

www.zaprojektujemywnetrze.pl
Będzie nam niezmiernie miło współpracować z Państwem.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Edyta Duda-Piechaczek B-max
502-38-50-23; edp22@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Magdalena Kot, młoda i kreatywna, pełny zakres, cena do dogadania.
POLECAM !!!
magda.lena.kot.01@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Polecam Pana Rafała tel i maila moge podac ale strone gdzieś zapodziałam. Projektował mi całe mieszkanko i jesteśmy z mężem zadowoleni. Bez wydziwiania, choć inwencji mu nie brakuje :) ale zwracał uwagę na nasze wytyczne i uwagi. tel. 606215322 lub mail casper25@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Witam!
Zapraszam do podjęcia współpracy. Chętnie przedstawimy ofertę.

www.abrys.net
tel. 693 628 231

Pozdrawiam
Agnieszka Wojciechowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Miałam szczęście poznać takiego rozsądnego projektanta wnętrz.
pro-studio.pl


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

http://www.projekt-studio.com.pl/projekty.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

www.pracowniamt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Co do projektantów podczas ukończenia 2 domków to uważam że to kasa wywalona lepiej wziąć kogoś kto wykańcza wnętrza zapytać poradzić się co jest praktyczne. Co ci projektant ma zaprojektować kolor ścian teraz wszyscy na biało malują taki trend jedna ściana kontrastem na szaro i to wszystko ewentualnie kawałek betonu architektonicznego lub imitacja cegły. Nad kuchnią kawałek zabudowy nad szafkami i to wszystko a jak meble będą na zamówienie to i tak dopiero jak wszystkie zabudowy zrobione to stolarz przyjedzie pomiary zrobić u mnie w 2 budynkach żaden wymiar się nie zgadzał z projektem i to co realnie wychodzi i tak wykonawca musiał coś przesunąć dorobić by miało to ręce i nogi. Polecam tu się dowiedzieć solidnie i niedrogo mnie kosztowało i tak jak pisałem nigdy więcej projektantów telefon grzecznościowy mam nadzieję że mogę podać: 698506240 u mnie robił kompleksowo poddasze, łazienki, szpachlowanie i malowanie, panele i troszkę drobniejszych prac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Wszystko drożeje bardzo szybko. Zadbajcie o kosztorys i jego częstą aktualizację, żeby z super projektu po \"odchudzeniu\" nie został słaby efekt. A projektant wnętrz jest potrzebny. Doradca ze sklepu nie będzie wiarygodny moim zdaniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Co jest *****, reklama XD Copy paste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam rozsądnego projektanta wnętrz

Przeglądając rózne portale informacyjne natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat wykorzystania fototapety w kuchni - https://texta.waw.pl/2023/12/16/urocze-widoki/ . Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org