czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Pytanie jak w temacie. Jakie firmy polecacie, przed jakimi przestrzegacie? No i dlaczego oczywiście.
pozdrawiam
Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Daj ogloszenie a napewno zglosi sie kilka firm z Lomzy. Wiele osob powrocilo z Usa , budowali tam domy szkieletowe ,wiec maja doswiadczenie . Ja pracowalem 4 lata ,to bardzo prosta technologia ,napewno znajdziesz chetnych i odpowiedzialnych fachowcow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

domus u pana A Krajewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Ja polecam Rustoal z Zawad - znam ich prace pod kątem domu z drewna - o jaki Ci dokładnie chodzi nie wiem - cenowo mogą wypaść gorzej niz inni chociaz nie wiem ale, zero problemów wszystko w terminie na świetnych materiałach,kasa platna po odbiorze poszczegolnych etapów. Mija 2 rok i z domem nic się nie dzieje. No i najważniejsze nie zawracaja inwestorowi pierdołami głowy podczas budowy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Nie chcę dawać ogłoszenia, bo chodzi mi o opinie ludzi, którzy już korzystali z usług konkretnych firm, żeby powiedzieli, czy są zadowoleni z ich usług, czy lepiej omijać firmę szerokim łukiem.
A firma Rustoall jest chyba z Giełczyna, a nie z Zawad.
Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

pytanie jak się sprawdza "kanadyjka" w naszym klimacie, jeśli ktoś mieszka proszę o opinie

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Proszę bardzo czarno na białym: http://pl.canadasystem.eu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Rozumiem P@wcio, że tę firmę polecasz? Masz z nią jakieś doświadczenia?
Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Nie pamiętam nazwy firmy, ale Panowie maja na prawdę duże doświadczenie w budowie domów szkieletowych za granicą i zjedli na tym zęby:


1. 691 368 430
2. 507 150 432

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Kitejumper, czy budowałeś z tą firmą, czy tylko ze słyszenia o nich wiesz? Znasz kogoś, kto mieszka w domu przez nich wybudowanym?
Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

robiłem im kiedyś stronę www - aktualnie nie opłacona domena.. :(
Mieli b. dużo realizacji w Polsce i za granicą.. Jak zadzwonisz to pokażą Ci swoje domy i lokalizacje, porozmawiasz z właścicielami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Kwinto jak się mieszka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Mogę polecić Zdzisława Góralczyka z Małego Płocka. Buduje szybko, solidnie i nie wymaga nadzoru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

U mnie wykonawcą była firma Wikpol z Wieliczki. Wybudowali mi super piękny dom z bali syberyjskich. Wykazali się pełnym profesjonalizmem i dogłębną znajomością swojej branży, a całą inwestycję przeprowadzili wzorowo i w terminie. Warto z ich usług skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Canada System wybudowała w tym roku tylko w naszych okolicach 2 domy.Jeden na końcu Kalinowa naprzeciwko domu pani prokurator obok stoi dom do zburzenia a drugi z tego co mi wiadomo to na zdrojowej tam gdzie działki były do sprzedania. Podjedz i zapytaj inwestorów jak się mieszka i czy wszystko było ok.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Jeśli zależy Wam na czasie, dobrze jest zastanowić się nad budową domu z keramzytu - świetna technologia, która znacznie skraca czas budowy. Można dopasować do tego każdy projekt, Trzeba pamiętać tylko planując wnętrza, że ściany z keramzytu są cieńsze od murowanych i dojdzie nam trochę przestrzeni w domu, jednak niektóre ściany mogą się skrócić/wydłużyć o 10cm przy załamaniu ściany, więc jeżeli planujecie np wyspę kuchenną między oknem a początkiem wykusza, to możliwe że będzie musiała być ona nieco płytsza, jeżeli nie przesuniecie okna.
Jeśli chodzi o firmę to polecam kontakt z nimi:
[ul=https://greenhomes.pl/]https://greenhomes.pl/

Powinni stworzyć wycenę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaką firmę polecacie do budowy domu szkieletowego?

Ponownie daję namiar na stronę www https://greenhomes.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org