piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CHRZCINY GDZIE?

Gdzie polecacie i jaka cena za osobę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

w dupie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Ja Polecam Sytą Panne. 95zł od odoby, zalezy kto co chce miec za dania.

usługi krawieckie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

W kościele nas początku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Na Skarpie 100zł od osoby,alkohol można przynieść swój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Autor: niekumaty_piknik (2.26.228.---)
Data: 08-09-12 13:03

w dupie



Używanie słów wulgarnych świadczy o braku wykształcenia oraz wyssaniu tego razem z mlekiem matki reasumując rodzice wraz z takim delikwentem to przykład osób które nie skończyli przedszkola gdyż przygoda z edukacją skończyła się w piaskownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

anto,jeśli czepiasz się jego rodziców to dochodzę do wniosku ,że w młodości też musiałeś się takiego mleka opić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

W Grecu 95zł za osobę i dużo jedzonka mozna wybrac greckie dania i polskie www.restauracjagrec.pl wystrój magiczny.Profesjonalne podejście do klienta-szczerze polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

polecam RETRO, bardzo dobre jedzenie i wystroj tez ma swoj klimat:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Wiem,że jechowi robią na stadionie,ceny nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

jędrusiowa zagroda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

100 za osbe na chrzciny chyba sie we lbach poprzewracalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

my robilismy w zaciszu placilismy chyba ok 75 zl tylko rok temu ale jedzenie bylo super i było go duzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Ostatnio byłam na chrzcinach w restauracji Perła w Łomży i miło zaskoczył mnie ten lokal. Jedzenie na prawdę dobre, porcje ok, na stole duży wybór smacznych przystawek. Ceny nie znam. Polecam! Byłam także w Konopkach w Karczmie Pod Topolami i też polecam, bardzo dobre jedzenie. A Grec zamiast dać reklamę na forum to właściciel/ ka wypisuje i reklamuje swój magiczny wystrój, ale gdzie oni posadzą tam np. 30 osób i gdzie ludzie auta zostawią, chyba na Mc Donald ;-). Dania polskie w greckiej haha to nie zła grecka restauracja, tak jak i ryba po grecku jest daniem typowo greckim haha ;-) A profesjonalnie jest skorzystać z reklamy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Proponuje Chrzciny w kosciele...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

"Swojskie Jadło" na Nowogrodzkiej ;) Nie znam ceny, ale szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Polecam agroturystykę w GIEŁCZYNIE. NA ROZDROŻU.Cena przystępna jedzenie pyszne i świeże.Ogródek do zabaw dla dzieci zrobił furorę.Huśtali się nawet dorośli.Małe rowerki i samochodziki dla dzieci były ciągle zajęte dzieciaki przeszczęśliwe.Obsługa bardzo miła i dyskretna polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

RESTAURACJA U KURPIEWSKICH - w Chojnach Młodych - blisko, nowy pięknie urządzony lokal, jedzenie wyśmienite.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Swojskie jadło na Nowogrodzkiej. Szczerze polecam, robiłem tam chrzciny swej kruszynki. Cena jeśli dobrze pamiętam ok. 70 za osobę, Jedzonko smaczne i bardzo dużo, alkohol przynosicie swój.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

A robił ktoś chrzciny w restauracji na mickiewicza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

chodzi ci o smaki podlasia czy jakos tak?bylismy tam na chcinach rok temu i srednio mi sie podobało nie ma gdzie przebrac dziecka nakarmic itd
my w zaciszu mielismy 2 pokoje i łazienke przy sali gdzie bylo przyjecie bylo mozna polozyc dziecko spokojnie przebrac pelna kultura matki karmiace piersia wiedza o co chodzi a tam na mickiewicza musialam sie siedziec na niewygodnych lawkach tam byly chrzciny siostrzenicy mojegi meza a w zaciszu dopoki jest pogoda to otwieraja drzwi do ogrodu z laweczkami ogrodzone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

A jaka cena w tych smakach podlasia i w zaciszu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

umowna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

nie wiem ile w smakach a zaciszu bylo ok 75zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

AGROTURYSTYKA U WIEŚKA w Budach Czarnockich, nowy lokal, pyszne jedzenie, miła obsługa i właściciele, tanio, teren jest ogrodzony i jest duży plac do zabawy dla dzieci. W tamtym roku robiliśmy z żoną tam komunię dla dziecka i było na prawdę super, płaciliśmy 70zł od osoby dorosłej i połowę od dziecka do 6lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

...nie ważne czy będą złote żyrandole - ale żeby było najbliżej domu i najwygodniej dla malucha... mieszka na Południu i robiłem małe przyjęcie w ROK'u na Małachowskiego - może nie ma tam fajerwerków ale tanio i blisko...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

AGROTURYSTYKA U WIEŚKA w Budach Czarnockich-OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

pod gruszą albo w kufelku fasolka po bretońsku piwo muzyka i śpiew :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

kieruje pytanie do osob robiacych chrzciny w tym roku lub poprzednim..
czy ktos mial przyjecie w Polonezie, albo na farnej? jak jest z cenami i iloscia dan, tort itd... planujemy zrobic przyjecie na ok 20 osob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

20 osob w domu posadzisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

wlasnie nie posadze ;) dlatego musze szukac czegos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

w losiu na miescie zapytaj swoich czasow nie drogo brali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

polecam na ul.Farnej - Restauracja na Farnej... cena od osoby zależy jakie menu wybierzesz. Polecam dwie rodzinne imprezy organizowałam tam.
Ostatni była na chrzcinach w Amadeus na ul.Przykoszarowej. Cen nie wiem,jedzenie dobre,ale wymarzłam na sali ;) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

bylo zakroplic zawsze cieplej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

My robyliśmy 2 tyg temu w Retro. 100 zł za osobę, zupa + dwa ciepłe dania, sałatki, chyba z 5 przystawek, ciasto, napoje, owoce. Byliśmy baaaardzo zadowoleni. Jedzenie super, klimat również. Fachowa obsługa. Kącik dla dzieci jest co przydaje się bardzo jeżeli masz troszkę dzieciaków na liście. Szczerze polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Retro polecam,pyszne jedzenie i mila obsluga

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

100zl prawie jak wesele a nie chrzciny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Jak szukasz tortu to polecam:

http://tortylomza.bloog.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

A ja polecam!Belfort(dawny Baranowski)-obsługa pełen profesjonalizm,możliwość wyboru dań-ciekawe i b. smaczne!no i fajne miejsce,ja miałam w sali kominkowej,z wyjściem na zewnątrz!Bardzo elastyczni,można się dogadać!Byłam b. zadowolona ze wszystkiego!Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Jeśli robicie chrzciny w ciepłe miesiące to fajnym pomysłem jest zrobienie ich w plenerze :) Z jednej strony luźniejsza forma, ale może być również elegancko :) Są fajne namioty do wynajęcia, wyglądają tak http://www.ekodynamic.com.pl/pl/galeria/hale-namiotowe-tradycyjne Namiot można postawić we własnym ogrodzie i zamówić catering albo przy restauracji i stamtąd wziąć jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Polecam sprawdzić na https://chrzcinyikomunie.pl/ na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Ja będę organizować chrzciny synka w Browarze Prost, ponieważ wyprawiałam tam już komunię i było rewelacyjnie. Bardzo dobre dania i przede wszystkim wiele opcji do wyboru, nie było problemu z bezglutenowcami czy ze mną - wege :D Wszystko świeże i pachnące, do tego wnętrza przytulne i eleganckie. https://www.browarprost.pl/chrzciny-wroclaw-restauracja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Ostatnio robiliśmy chrzciny syna w tym lokalu, muszę powiedzieć że wszyscy goście wyszli uśmiechnięci i najedzeni po przyjęciu słyszeliśmy od nich same pozytywne opinie więc brawo dla Was :) My jako rodzice również byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z obsługi jak i ze smaku potraw. https://chrzcinyikomunie.pl/hotele/dwor-czarneckiego-wellness-spa Bardzo dziękujemy na pewno będziemy polecać i jeszcze nie raz wrócimy. :)

Szukasz idealnej sali na chrzciny bądź komunię wejdź na www.ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia komunijne i chrzciny w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Wybierając sale na chrzciny, kierujemy się nie tylko fajną miejscówką- ładnie wyglądającym lokalem. Powinniśmy zwrócić uwagę na jedzenie, jakie serwowane jest w danej restauracji, ale i również na atrakcje, które możemy zapewnić naszym gościa. Zwłaszcza gdy są wśród nich dzieci. Właśnie dlatego chciałabym was zapytać, czy wiecie może, jaka jest godna polecenia restauracja na chrzciny Białystok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZCINY GDZIE?

Najlepiej w jakiejś luksusowej restauracji. To jest po prostu podstawa wszystkiego. Tak to widzę obecnie!!!
___________________________________
Praca w Amazon - Poznań

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org