sobota, 11 lipca 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CHRZCINY GDZIE?

Gdzie polecacie i jaka cena za osobę?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: CHRZCINY GDZIE?

w dupie

Ja Polecam Sytą Panne. 95zł od odoby, zalezy kto co chce miec za dania.

usługi krawieckie

W kościele nas początku

Na Skarpie 100zł od osoby,alkohol można przynieść swój.

Autor: niekumaty_piknik (2.26.228.---)
Data: 08-09-12 13:03

w dupie

Używanie słów wulgarnych świadczy o braku wykształcenia oraz wyssaniu tego razem z mlekiem matki reasumując rodzice wraz z takim delikwentem to przykład osób które nie skończyli przedszkola gdyż przygoda z edukacją skończyła się w piaskownicy

anto,jeśli czepiasz się jego rodziców to dochodzę do wniosku ,że w młodości też musiałeś się takiego mleka opić.

W Grecu 95zł za osobę i dużo jedzonka mozna wybrac greckie dania i polskie www.restauracjagrec.pl wystrój magiczny.Profesjonalne podejście do klienta-szczerze polecam !

polecam RETRO, bardzo dobre jedzenie i wystroj tez ma swoj klimat:)

Wiem,że jechowi robią na stadionie,ceny nie znam.

jędrusiowa zagroda

100 za osbe na chrzciny chyba sie we lbach poprzewracalo

my robilismy w zaciszu placilismy chyba ok 75 zl tylko rok temu ale jedzenie bylo super i było go duzo

Ostatnio byłam na chrzcinach w restauracji Perła w Łomży i miło zaskoczył mnie ten lokal. Jedzenie na prawdę dobre, porcje ok, na stole duży wybór smacznych przystawek. Ceny nie znam. Polecam! Byłam także w Konopkach w Karczmie Pod Topolami i też polecam, bardzo dobre jedzenie. A Grec zamiast dać reklamę na forum to właściciel/ ka wypisuje i reklamuje swój magiczny wystrój, ale gdzie oni posadzą tam np. 30 osób i gdzie ludzie auta zostawią, chyba na Mc Donald ;-). Dania polskie w greckiej haha to nie zła grecka restauracja, tak jak i ryba po grecku jest daniem typowo greckim haha ;-) A profesjonalnie jest skorzystać z reklamy...

Proponuje Chrzciny w kosciele...

"Swojskie Jadło" na Nowogrodzkiej ;) Nie znam ceny, ale szczerze polecam.

Polecam agroturystykę w GIEŁCZYNIE. NA ROZDROŻU.Cena przystępna jedzenie pyszne i świeże.Ogródek do zabaw dla dzieci zrobił furorę.Huśtali się nawet dorośli.Małe rowerki i samochodziki dla dzieci były ciągle zajęte dzieciaki przeszczęśliwe.Obsługa bardzo miła i dyskretna polecam.

RESTAURACJA U KURPIEWSKICH - w Chojnach Młodych - blisko, nowy pięknie urządzony lokal, jedzenie wyśmienite.

Swojskie jadło na Nowogrodzkiej. Szczerze polecam, robiłem tam chrzciny swej kruszynki. Cena jeśli dobrze pamiętam ok. 70 za osobę, Jedzonko smaczne i bardzo dużo, alkohol przynosicie swój.

Niech to...

A robił ktoś chrzciny w restauracji na mickiewicza?

chodzi ci o smaki podlasia czy jakos tak?bylismy tam na chcinach rok temu i srednio mi sie podobało nie ma gdzie przebrac dziecka nakarmic itd
my w zaciszu mielismy 2 pokoje i łazienke przy sali gdzie bylo przyjecie bylo mozna polozyc dziecko spokojnie przebrac pelna kultura matki karmiace piersia wiedza o co chodzi a tam na mickiewicza musialam sie siedziec na niewygodnych lawkach tam byly chrzciny siostrzenicy mojegi meza a w zaciszu dopoki jest pogoda to otwieraja drzwi do ogrodu z laweczkami ogrodzone

A jaka cena w tych smakach podlasia i w zaciszu?

umowna

nie wiem ile w smakach a zaciszu bylo ok 75zl

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459

Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

AGROTURYSTYKA U WIEŚKA w Budach Czarnockich, nowy lokal, pyszne jedzenie, miła obsługa i właściciele, tanio, teren jest ogrodzony i jest duży plac do zabawy dla dzieci. W tamtym roku robiliśmy z żoną tam komunię dla dziecka i było na prawdę super, płaciliśmy 70zł od osoby dorosłej i połowę od dziecka do 6lat

...nie ważne czy będą złote żyrandole - ale żeby było najbliżej domu i najwygodniej dla malucha... mieszka na Południu i robiłem małe przyjęcie w ROK'u na Małachowskiego - może nie ma tam fajerwerków ale tanio i blisko...

AGROTURYSTYKA U WIEŚKA w Budach Czarnockich-OK.

pod gruszą albo w kufelku fasolka po bretońsku piwo muzyka i śpiew :-)

kieruje pytanie do osob robiacych chrzciny w tym roku lub poprzednim..
czy ktos mial przyjecie w Polonezie, albo na farnej? jak jest z cenami i iloscia dan, tort itd... planujemy zrobic przyjecie na ok 20 osob

20 osob w domu posadzisz

wlasnie nie posadze ;) dlatego musze szukac czegos

w losiu na miescie zapytaj swoich czasow nie drogo brali

polecam na ul.Farnej - Restauracja na Farnej... cena od osoby zależy jakie menu wybierzesz. Polecam dwie rodzinne imprezy organizowałam tam.
Ostatni była na chrzcinach w Amadeus na ul.Przykoszarowej. Cen nie wiem,jedzenie dobre,ale wymarzłam na sali ;) Pozdrawiam

bylo zakroplic zawsze cieplej

My robyliśmy 2 tyg temu w Retro. 100 zł za osobę, zupa + dwa ciepłe dania, sałatki, chyba z 5 przystawek, ciasto, napoje, owoce. Byliśmy baaaardzo zadowoleni. Jedzenie super, klimat również. Fachowa obsługa. Kącik dla dzieci jest co przydaje się bardzo jeżeli masz troszkę dzieciaków na liście. Szczerze polecam!

Retro polecam,pyszne jedzenie i mila obsluga

Gienia_Smoliwąsowa

100zl prawie jak wesele a nie chrzciny

Jak szukasz tortu to polecam:

http://tortylomza.bloog.pl

A ja polecam!Belfort(dawny Baranowski)-obsługa pełen profesjonalizm,możliwość wyboru dań-ciekawe i b. smaczne!no i fajne miejsce,ja miałam w sali kominkowej,z wyjściem na zewnątrz!Bardzo elastyczni,można się dogadać!Byłam b. zadowolona ze wszystkiego!Polecam!

Jeśli robicie chrzciny w ciepłe miesiące to fajnym pomysłem jest zrobienie ich w plenerze :) Z jednej strony luźniejsza forma, ale może być również elegancko :) Są fajne namioty do wynajęcia, wyglądają tak http://www.ekodynamic.com.pl/pl/galeria/hale-namiotowe-tradycyjne Namiot można postawić we własnym ogrodzie i zamówić catering albo przy restauracji i stamtąd wziąć jedzenie.

Polecam sprawdzić na https://chrzcinyikomunie.pl/ na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Ja będę organizować chrzciny synka w Browarze Prost, ponieważ wyprawiałam tam już komunię i było rewelacyjnie. Bardzo dobre dania i przede wszystkim wiele opcji do wyboru, nie było problemu z bezglutenowcami czy ze mną - wege :D Wszystko świeże i pachnące, do tego wnętrza przytulne i eleganckie. https://www.browarprost.pl/chrzciny-wroclaw-restauracja

Ostatnio robiliśmy chrzciny syna w tym lokalu, muszę powiedzieć że wszyscy goście wyszli uśmiechnięci i najedzeni po przyjęciu słyszeliśmy od nich same pozytywne opinie więc brawo dla Was :) My jako rodzice również byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z obsługi jak i ze smaku potraw. https://chrzcinyikomunie.pl/hotele/dwor-czarneckiego-wellness-spa Bardzo dziękujemy na pewno będziemy polecać i jeszcze nie raz wrócimy. :)

Szukasz idealnej sali na chrzciny bądź komunię wejdź na www.ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia komunijne i chrzciny w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0