poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stacja BP - do łaskawej obslugi

Co sie robi w Lomzy na tej stacji.
Nikt nie raczy ruszyc dupy zeby podejsc do czlowieka stojacego przy dystrybutorze LPG, mimo dzwonienia dzwonkiem mozna stac 10minut i nikt sie nie pojawi.
Ma ktos jakies namiary na kierownika tej stacji?
Moze komus przydarzylo sie cos podobnego?

Na innych stacjach tego nie ma czasami nie zdarzysz wyjsc z auta a juz stoi Koles i pyta za ile lejemy.

Normalnie BP schodzi na psy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

A moze podjechales niemieckim samochodem na niemieckich numerach ,masz rysy aryjskie i chciales zeby ktos dobrowolnie chcial podejsc do gazu????/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

nawet jesli to chyba łaski nie robia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

Piernicze nie tankuje w Łomży - dlaczego??? Bo za ON Verva musiałbym zapłacić 5,99. A płace 5,74 w innym mieście po drodze do Wawy, czyli w miesiącu mam gratis w stosunku do Łomży ok 150 km gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

PaaQ nigdy nie byłeś w sklepie samoobsługowym?tak samo jest i na stacji rączki z tyłka ci wyrosły???jak nie tylko na bp widac jaka płaca taka praca nawet się niechce pracownikowi pofatygować hehe

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

Zgadza się BP jest drogie i ceny są tam nie adekwatne do jakosi paliwa. Nie tankuję tam juz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

tez czasem mi sie to zdarza a nawet ostatnio probowano na 100zl mnie naciac zamiast z 200 wydawono mi ze 100 jak sie upomnialem to zdziwiona byla ale nie odpuscilem choc w nocy mimo zmeczenia na szczescie bylem na tyle przytomny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

Bardzo chetnie sam bym sobie nalal i nie prosil wielce Paniczy, ktorzy boja sie ze sobie raczki pobrudza gdyby nie napis na dystrybutorze zakazujacy samoobslugi LPG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

Paqq ja mam namiary. ale pierw ochłoń.

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

żeby nie zakładać następnych postów to od razu wszystkich obsrajcie.
To umiecie najlepiej.
skoro nie odpowiada obsługa lub paliwo to akurat w tej metropolii wielkiej jest jeszcze kilka miejsc do zatankowania gdzie Ci mało w D...E nie wlezą

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

Skoro nikt nie podszedł do jaśnie pana, może mają inne rzeczy do roboty, nie pomyślałeś? Nie trzeba zaraz się nerwicować tylko trzeba było tam iść i opierdzielić... za daleko dla jaśnie pana? Trzeba na forum wywlekać? Desperacja? Aspołeczność?

Ku**a jak psa łatwo do dobrego przyzwyczaić.

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

A ile razy mozna zwracac uwage?
Nie jest to pierwszy raz. Mozna dzwonic, mowic i co nie tylko a i tak w kolko to samo.
Bywało ze po 3 auta staly w kolejce a nikt nie przyszedl, a po zwroceniu uwagi z wielka łaska wywlekł sie lalus z cieplego k**widołka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

ktoś Cię siła tam zaciągnął ?
skoro nie pierwszy raz to po co tam leziesz skoro nie odpowiada/
całej wsi odpowiada a jednemu nie, no popatrz

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

może dzwonek nie działa? nie obrażaj, nerwy na wodzy ;)

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

nata09 co ty piep...ysz przecierz ten człowiek jest tam zatrudniony do obsługi lpg i to jest jego zasrany obowiązek stać i pilnować klienta.

PS2480

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

A jeszcze jedna BP ma powstać przy Venedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

nowal12 BP albo Shell...

popes coście się tak usrali? Się było uczepić stacjonującego, a nie wywlekacie zaraz jakby was cała obsługa olała. Bardzo mi przykro, ale świat się nie kręci wokół was. Można też samemu sobie kurna wziąć i zatankować. Korona z łba nie spadnie.

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

Rzecz w tym, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc się np nowal12 nie popisał. Wszędzie się różni ludzie trafiają.

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

nata jesli na stacji jest od tego pracownik to jego zas....m obowiazkiem jest wyjsc i zatankowac

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

racja, na BP zawsze sie dlugo czekac, az ktos zatankuje gaz... mozna dzwonic dzwonkiem do woli, bo to i tak nic nie zmieni.

wole tankowac na prymie, tam jest szybko, mila obsluga, tak powinno byc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

martuchnam rozumiem,ale wściekanie się nic nie da...

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

najlepiej to wogle gazu nie tankowac i nie bedzie problemu albo omijac stacje typu BP szerokim lukiem

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

Ja też nie chwalę sobie BP. Obsługa mi się w ogole nie podoba, faktycznie jakby jakas łaske robili.
Zdecydowanie wolę dwie inne stacje w Łomży, nie będę reklamować.

Ale maja drogo, paliwo przeciętne, obsługa jak widać leniwe studenciaki i w zasadzie zawsze wielkie kolejki pod gaz. Niech kierownik się za to weźmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

martuchnam nie wrzucaj wszystkich do jednego wora... Ten komentarz wiele o tobie mówi... ms_who to mu to powiedz... Co za problem ?

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

2-3 osoby ob sługi na stacji, jak są przy kasach i kolejka jest to nie wyjdą. Pomyśl sobie: stoisz przy kasie chcąc coś kupić lub zapłacić za paliwo , a pan czy pani mówi proszę poczekać bo klientowi gaz muszę zatankować!!! Wtedy dopiero byś się wkur..ł!!!!!!!!!.
A na BP chyba nie ma pracownika tylko od gazu, wydaje mi się że tankuję ta sama obsługa co na kasach.

Ja zalewam w ORLEN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

nie pasuje to wyp... do konkurencji a nie tu wylewac wypociny na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

a po co przerabiac na LPG szkoda silnika, jak cie nie stac to rower

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

Tak się składa, że pracowałam na tej stacji jakiś czas temu. Chciałabym zwrócić uwagę osobie zakładającej temat na to, że mimo niewiedzy dlaczego pracownik nie podchodzi do gazu wyraża taką opinię. Po pierwsze jest tak, iż do tankowania gazu na tej stacji jest jedna osoba. Osoba ta odpowiada za wszystko by grało na stacji tj. dokonuje wszelkich napraw, zajmuje się prawidłowym funkcjonowaniem myjni, pomaga interesantom-udziela informacji, obsługuje myjnię bezdotykową np. uzupełnia tam brakujące detergenty, itp.. Szczerze mówiąc taka osoba ma tam bardzo dużo pracy i wielokrotnie nie ma czasu taka osoba na normalne zjedzenie posiłku w trakcie przerwy.. Wielokrotnie było mi szkoda, że taka osoba lata jak szalona i nie ma kiedy zjeść.

Rozumiem też, że klienta nie interesuje fakt, o którym wspomniałam powyżej. Niemniej jednak jeżdżąc po całej Polsce muszę przyznać, ze w wielu miejscach czeka się znacznie dłużej i obsługa jest znacznie gorsza. Przyznacie, że kasjerzy starają się być na stacji bardzo uprzejmymi dla klienta.

Co do osoby zakładającej temat : pamiętaj, ze człowiek jest człowiekiem. Więc jeśli po prostu nie jesteś w stanie wytrzymać napięcia powodowanego czekaniem na obsługę do gazu to po prostu zmień stację? po co tyle gadania, co to Ci da? To, ze po przeczytaniu kierownik nawrzeszczy na pracownika? Byłbyś wtedy z siebie dymny i też byś tak chciał.?

Trochę życzliwości, pozdrawiam pracowników BP - była pracownica stacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

BP najlepsza obsługa, najmilsza. O reszcie się nie wypowiadam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stacja BP - do łaskawej obslugi

skad takie idiotyczne pomysly ze gas szkodzi silnikowi ja juz kilkanascie lat jezdze roznymi autami na gas i zupelnie zadnych problemow z silnikiem audi b3 byl rekordzista 650tys z tego 350 na gazie i nic sie nie dzialo z tego co wiem to z dieslami ciagle cos maja problemy a zaznaczam ze nie kupuje aut mlodszych jak 10LAT

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org