czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kostka brukowa

którego lokalnego producenta polecacie? którą firmę polecacie a którą omijać szerokim łukiem? czy poza Mackiewiczem i Jedwabnem coś innego przystępnego cenowo znajdę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

www.phupiotrowski.pl
polecam

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

czy u Mackiewicza są nie przystępne ceny??? hm...
masz jeszcze erbet na poligonowej, wróblewscy w konarzycach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

mi nie chodzi tyle o miejsce zakupu ale bardziej o producenta

grzybek nie wchodzi mi ta strona :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

jedwabne-kupić nieco drożej ale po położenu kostka odżwięczy się ,nie blaknie i łaniejsza a od mackiewicza odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

mi się odwdzięczyła kruszeniem się....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Napisze ci tak jak słyszałem. Mroczek z Poznańskiej nie bierze z Jedwanbnego mimo że są kolegami. Jak już bierze od niego to w przypadku jak robi gdzieś koło Jedwabnego bo troche jemu głupio. Nie bierze od niego bo sprzedaje niedosuszoną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

skoro Jedwabne sie kruszy, a mackiewiczowska przeciera to gdzie szukac dobrej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

betonem se wylejcie najlepiej. Mackiewicz, Jedwabne czy superbruk czy inne ta sama jakość. Margiel, czy wykwity to skrajne przypadki, które mogą pojawić się w każdej kostce. Są to wady niezależne od producentów. A ty grzybek 91 nie polecaj sam siebie he

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

A nie będą ładniejsze alejki żwirowe niż ten czerwony lub bruk na podwórku??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Zrobiłem ten błąd i kupiłem 3 lata temu kostkę z Jedwabnego, z kostki po zimie zaczęły odpryskiwać kawałki z kolorem a teraz już i straciła kolor(wyblakła).
Nie wiem gdzie ale tam na pewno nie!
Pozdrawiam

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Miałem ten sam problem zero gadki o wymianie na gwarancji sprzedać i tyle NIE POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Mackiewicz tylko i wyłacznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Lepiej dopłacić kilka złotych i Semmelrocka położyć lub libet, wyższa półka, a ceny... zależy

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

wyższa półka ale i cena wyższa 2krotnie niż u mackiewicza, dla mnie 40zł na metrze przy 200metrach do ułożenia to już nie kilka zł. a majątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Z tego co pamiętam to cena Semmelrocka i Libetu w Probudzie jest praktycznie taka sama jak u Mackiewicza, a jakość nieporównywalna. Ładnie pogadacie to i cena będzie mniejsza. Kostkę kładziesz na lata więc chyba warto kupić coś lepszego.

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

weź tylko pod uwagę, że niektórzy na kostkę muszą odkładać latami, a semmerlock kontra kostka produkcji mackiewicza to mieć a nie mieć w moim przypadku 9tys. Dla niektórych to pestka, dla innych kilka miesięcy pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Porównaj ceny, napisałam, że niewiele się różną. Układałam podjazd w tym roku i odrobinę orientacji mam co do cen. Być może się coś zmieniło od kilku tygodni.
Swoją drogą jakość co do Mackiewicza też pozostawia wiele od życzenia. Osobiście nie wiem, ale mój wykonawca wiele powiedział na ten temat. Także co kto woli, wybór jest naprawdę duży :)

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

nam kostke kladli panowie z PhuPiotrowski, szybko i solidnie . Zdecydowanie POLECAM.


Co do semmerlocka to tez mi sie szalaenie podobal ale tylko na wstawki dalismy bo cena za material 2krotnie wyzsza niz za klasyczny starobruk :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

nam kostke kladli panowie z PhuPiotrowski, szybko i solidnie . Zdecydowanie POLECAM.


Co do semmerlocka to tez mi sie szalaenie podobal ale tylko na wstawki dalismy bo cena za material 2krotnie wyzsza niz za klasyczny starobruk :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Ja polecam firmę układającą piękne wzory z kostki brukowej.




kostka brukowa marki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Najlepsza obecnie na rynku jest kostka brukowa Forbet, najtaniej znalazlem na panbogdan.pl, tutaj: http://www.panbogdan.pl/kostka-brukowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Moim zdaniem tylko od Mackiewicza. Cena koncowa rozni sie od tej w cenniku zakezy od negocjacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Trenter nie uderzyes się za mocno ? Polecasz jakiś sklep z Mielca ? Choćby darmo dawali tą twoją kostkę to transport do Łomży byłby ogromny. Czasami przydałby ci się atlas Polski. Więc na przyszłość reklamuj swoją firemkę bliżej domu. Chyba że już wszyscy się na niej poznali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Ja mogę polecić sprawdzoną przez siebie firmę produkującą tego typu kostki. http://www.forbet.pl/ korzystaliśmy z ich usług wiele razy i muszę przyznać, że są bardzo solidni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

Cóż ja powiem tak, moja znajoma robiła sobie taki minimalistyczny ogród miała właśnie kostkę z certusa, świetna jest duży wybór i trwała bardzo, nawet upadek z dość dużej wysokości jak testowaliśmy przetrwała. Także jak kostka brukowa to u nich. Mają świetne wzornictwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kostka brukowa

A co sądzicie o takiej kostce brukowej, jaką oferują na kostbet.pl/, nada się? Bo wrażenie robi dobre, ale jak się sprawdzi w praktyce? Czy ktoś z Was korzystał z kostki tego producenta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org