sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tłumacz przysięgły języka słowackiego.

Czy w Łomży jest szansa na znalezienie? Może ktoś poleci z Wa-wy lub okolic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz przysięgły języka słowackiego.

Tutaj mozesz znalezc kontakt do wszystkich tlumaczy w calej Polsce;


http://bip.ms.gov.pl/pl/rejestry-i-ewidencje/tlumacze-przysiegli/lista-tlumaczy-przysieglych/search.html
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz przysięgły języka słowackiego.

Przecież słowacki to prawie jak polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz przysięgły języka słowackiego.

Nagle na forum lomzynskim zalew zapytan o tlumaczy a to dunski a to slowacki w dniach ostatnich

co to wam google nie dzialaja?
ja migiem przez google znalazlem tlumaczke angielskiego w Lomzy jak mi trzeba bylo przetlumaczyc dokumenty, bez zakladania konta na forum, jak i liste innych tlumaczy jezykow obcych w Lomzy..no prosto ..w google wystarczy wstukac

co to ludzie za analfabeci jacys jestescie zeby zakladac konta na forach zeby potem sie pytac o proste rzeczy ktore przez google da sie znalezc duzo prosciej i szybciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz przysięgły języka słowackiego.

Ja akurat korzystam z tego kompostownika domowego zakupionego w sklepie Eko-ogród
I jesterm zachwycony, gdyż jest całkowicie bezzapachowy i bardzo trwały, więc nawet po upadku nie rozwalił się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org