piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
projektant wnętrz

Witam!Poszukuję dobrego projektanta wnętrz.Kogo polecacie.Może być i Białystok.Dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

hej w odpowiedzi na twoje pytanie podaje nazwisko Pan Adamowski Przemek od lat projektuje w Łomży a do tego chyba jest najlepszy projekty są przejrzyste i czytelne, polecam z czystym sumieniem niestety nie posiadam numeru do niego ale na pewno znajdziesz gdzieś w necie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

W Białymstoku polecam firmę http://www.graf.bia.pl/ Naprawdę pełen profesjonalizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

To zależy, o co Ci chodzi i jaki masz gust. Co chcesz zaprojektować i jak urządzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

A nie no Adamowski pewnie, jak chcesz mieć to samo co 50 poprzednich klientów to ok tak samo jak Pani Grażyna Podedworna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Zaprojektowany ma być pokój wraz z garderobą dla dzieci wraz z przstawieniem scian przedpokoju w domu jednorodzinnym.Co powiecie na temat włąsnie p.Grażyny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

a lekko mózgownicą ruszyć?samemu można coś fajnego wydumać,a i talary zostaną w sakiewce.Lenie!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

projektowanie wnętrz wcale nie jest takie proste i lepiej zlecić to profesjonalistom.

a jeśli chodzi o panią Podedworną to wszystko robi na jeden kopyt i chyba wszystkim klientom sprzedaje ten sam projekt...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Polecam www.pracowniamt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Decor-Atelier.pl - 505575327, jeśli numer się nie zmienił, stronka nie działa - chyba w remoncie. Chłopak potrzebuje trochę czasu, ale wie co robi i efekt potrafi powalić na kolana. No i można z nim rzeczowo pogadać bez owijania w bawełnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

p.Ewa Ramotowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Godna polecenia jest firma Anna Interiors z Łodzi. Mają wiele pomysłów, a nie kasują za dużo http://www.annainteriors.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Najlepszy Architekt jakiego znam to Architekt Lenartowicz z solidnyarchitekt.pl
Widzieliście zdjęcia z realizacji apartamentu na Bemowie? Robi wrażenie. Znajomy o nim opowiadał, robił mu domek, wyrobili się grubo przed czasem.

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Tak jak ktoś tam powyżej napisał - czasem projektant jest niepotrzebny, bo przecież sami mamy w głowie jak coś ma wyglądać - a jego koncepcja - no cóż, może być co najmniej dyskusyjna - ale jak kto lubi. My wszystko projektowaliśmy osobiście, czasem pomocne są po prostu katalogi, przeglądanie blogów wnętrzarskich czy konsultacja z osobami co znają się na wyposażeniu wnętrz. Co prawda my preferowaliśmy raczej styl rustykalny czyli ozdoby w takim guście http://beautyhome.com.pl/pl/c/Dekoracje-scienne/77 a umówmy się - one same tworzą klimat - wiele nie potrzeba aby uzyskać odpowiedni klimat. Zachęcam jednak do eksperymentowania samemu - zawsze później można się zwrócić o radę - jeśli będziecie wciąż niezadowoleni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Jak Białystok to tylko pani Monika z OOMM. Konkretna osoba, która zna się na swojej pracy. Wie jak urządzić pomieszczenie żeby nie tylko było ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne! Potrafi dobrze doradzić przy wyborze dodatków. Na jej stronie: https://www.oomm.pl/ znajdziesz przykładowe realizacje. Naprawdę potrafi urządzić dom/mieszkanie w dobrym guście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant wnętrz

Ja swoje wnętrza sama projektowałam. Ale też miałam na to czas i ochotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org