czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poczta kwiatowa

Czy któraś z łomżyńskich kwiaciarni świadczy takie usługi?
Chodzi mi o dowóz kwiatów po za miasto.
Jeżeli tak to poprosiłbym o napisanie która to i jakiś cennik.
Czy jest to od kilometra czy jak.

Dziękuję i pozdrawiam.

__________________________________

Bo lato jest po to, by kochać, marzyć, śnić..

Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości...

ŁKS Łomża!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

Kwiaciarnia Irys na Małachowskiego 2 (ta na górze) świadczy taką usługą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

Z pewnością nie polecam kwiaciarni Casablanca na Pl. Pocztowym. Przesyłają nieświeże kwiaty w starych, brudnych wazonach.

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

Ja również polecam kwiaciarnię Irys na Małachowskiego (na górze). Ceny są przystępne, a jakość kwiatów nigdy nie budziła jakichkolwiek zastrzeżeń.Wszystko można wynegocjować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

a ja nikogo nie polecam, banda partaczy i darmozjadów. Kupują stare róże po 1,5 na giełdzie na Bakalarskiej, albo od kolejnych darmozjadów rozwożących towar po mieście (ten sam przewalają po samochodzie przez tydzień), a potem sprzedają po 5,5 zł jako super zajebisty i świeży... co jeden to lepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

którąś jeszcze może ktoś polecić?

__________________________________

Bo lato jest po to, by kochać, marzyć, śnić..

Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości...

ŁKS Łomża!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

GRA W KTÓREJ MOŻNA ZAROBIC PRAWDZIWE $ JUZ ZA REJSTRACJE Z MOJEGO LINKU DOSTAJESZ 1$ , MINIMUM O WYPŁATY 5 $ - http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

Mandarynkowe zło bezczelnie pani kłamie ja w kwiaciarni casablanca kupuje od wielu lat nigdy nie miałem takiegoproblemu kwiaty są zawsze swieże i zawsze dostarczone na czas obsługa w kwiaciarni casablanca to przemiłe dziewczyny które zawsze doradza najbardziej wybrednemu klijentowi i wszystko to robią z usmiechem na buzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

z tego co mi wiadomo, to najkorzystniej wychodzi wysyłka kwiatów z kwiaciarni w Kauflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

bylutomek
chciałbym, żeby to była prawda, ale na własne oczy przekonałem się dwukrotnie, że Casablanca strzeliła gafę. Niestety.

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

najlepiej załatwić to samemu, wybrać dobrą kwiaciarnię w mieście do ktorego chcesz wysłać kwiaty zadzwonić i zapłacić przelewem. poprosić o zdjęcie bukietu na maila i po sprawie nie ma możliwości oszustwa a wychodzi zdecydowanie taniej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

Ewentualnie jeszcze - http://www.roseduchateau.com
Patrzcie po cenie, jakości kwiatów, ich wyglądzie no i oczywiście opiniach innych ludzi w sieci. Ale ogólnie takimi kwiatami robi się spore wrażenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

Jest wiele kwiaciarni internetowych, każdy ma swoją ulubioną. Ja przeważnie zamaiwam tu https://www.stoprocentnatury.pl/poczta-z-kwiatami-poznan/ - jeszcze nigdy mnie nie zwiedli. Piękne kwiaty, a do tego niewygórowana cena. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta kwiatowa

ja zamawiam często z kwiaty-prezenty.pl mieszkam za granicą i dla mnie to jest duża wygoda, bez problemu można się dogadać co do daty dostarczenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org