czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
neurolog dzieciecy

poszukuje dobrego neurologa dzieciecego jesli macie jakies namiary to poprosze moze byc to wizyta prywatna kogo polecacie ?bardzo mi zalezy na szybkiej wizycie [ktory z lekarzy jest najlepszy a kogo niepolecacie[



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

dziecko ma 3 latka i bardzo mi zalezy na konsultacji z neurologem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Pani doktor Cwalina neurolog dziecięcy nr tel.
0862163055

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

bardzo odradzam neurologów o tym nazwisku, niestety dopiero Białystok musiał po nich prostować... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Dla dobra Twojego dziecka- nikogo z łomży.Profesor,doktor hab.Sobaniec nr tel.(085)7413022.Ordynator neurologii dziecięcej w Białymstoku.

jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Pani Cwalina ma monopol na neurologię dziecięcą w tym mieście i niestety ludzie często nie mają wyjścia i idą do niej, ale fachowiec z niej bardzo marny . Zdrowie dziecka jest ważniejsze, jedź do Białego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Jak najszybciej do Białego. Tę babę omijaj jak najdalej. Nie tylko kiepska ale jeszcze wredna.

antares

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Zgadzam się z baca666, prof.Sobaniec jak najbardizje godny polecenia, jest ordynatorem kliniki neurologii dziecięcej w DSK w Białymstoku, starszy człowiek ale znakomity specjalista, jeżeli widzi jakiś problem położy na oddział , i nie wypiszą was dopóki nie dowiedzą sie co jest, wykonują wszystkie badania. A jeżeli najpierw chcesz trafić do poradni w DSK to polecam doktor Śmigielską, też pracuje na oddziale, niestety kolejki do niej są bardzo długie nawet ponad pół roku, wspaniała osoba, ma świetne podjście do dzieci.Jednak jak zależy i na czasie to prof. Sobaniec.
W Łomży zdecydowanie odradzam. Ja od razu szukałam namiaru na białystok, i już po tygodniu leżałam z nią w klinice na badaniach, na szczęscie wszystko jest ok, ale opieka po prostu znakomita.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

dziekuje wszystkim za porady tak wlasnie zrobie i pojade do dsk do bialedostoku nika 2 mozesz da mi namiary do ciebie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Z tymi kolejkami półrocznymi do dr Śmigielskiej to lekka przesada ;'), ale też ją polecam: konkretna, fachowa i do tego sympatyczna. Łomżyńscy neurolodzy dziecięcy to żart, bardzo słaby żart.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

my byliśmy u doktor Wołk. , fachowość i kompetencja. w Białym.tel. 85 8744334

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

603119675 neurochirurg z Bialegostoku przyjmuje w Piatnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Tylko nie lekarz Cwalina, lekarza bo tytułu doktora to ona niem. Jest okropna powinna już być na emeryturze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Cwalina ma zero pojęcia o leczeniu, wszystkich odsyła do lekarzy z Białego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Nie polecam też Ołdakowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

prof.Sobaniec jak najbardizje godny polecenia, jest ordynatorem kliniki neurologii dziecięcej w DSK w Białymstoku, starszy człowiek ale znakomity specjalista, w ciągu 1 wizyty ogarnął wszystkie niekompetencje łomżyńskich partaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Ja osobiście polecam panią dr Marzannę Wołk. Niestety przyjmuje ona w Białymstoku, ale jest dobrym specjalistą i sama leczyłam się u niej przez jakiś czas
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Polecam panią Dr Wołk.Dzięki niej nasza Zuzia chodzi. To świetny lekarz. Przyjmuje w Białym na Szpitalnej 39.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

My tez jeździmy do dr Wołk z Michałkiem (bo ma padaczkę) i bardzo mu pomogła. Wreszcie nasz synek nie ma napadów :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

tylko dsk białystok.byłam z córka u dr.Dąbrowskiej wspaniały lekarz badania 'od ręki',przesympatyczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Dr. Marzanna Wołk Białystok ul. Szpitalna 39 tel. 858744334 Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

ja również byłam u dr Wołk. Mam 22 lata i własnie ta pani neurolog rok temu wyleczyła mnie z napadów padaczki. Teraz był u niej mój braciak 15-letni i już ma dużo mniej napadów. dr Wołk jest solidna i kontaktowa.

happy napisał(a):

> Dr. Marzanna Wołk Białystok ul. Szpitalna 39 tel.
> 858744334 Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Neurolog dziecięcy? Myśmy przeszli przez leczenie padaczki. Naszą córcię uratowała dr Marzanna Wołk. Nadzwyczajny lekarz i człowiek. Każdemu takiego życzę. :)Zuza-anka napisał(a):

> ja również byłam u dr Wołk. Mam 22 lata i własnie ta pani
> neurolog rok temu wyleczyła mnie z napadów padaczki. Teraz
> był u niej mój braciak 15-letni i już ma dużo mniej
> napadów. dr Wołk jest solidna i kontaktowa.
>
> happy napisał(a):
>
> > Dr. Marzanna Wołk Białystok ul. Szpitalna 39 tel.
> > 858744334 Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Neurolog dziecięcy? Myśmy przeszli przez leczenie padaczki. Naszą córcię uratowała dr Marzanna Wołk. Nadzwyczajny lekarz i człowiek. Każdemu takiego życzę. :)Zuza-anka napisał(a):

> ja również byłam u dr Wołk. Mam 22 lata i własnie ta pani
> neurolog rok temu wyleczyła mnie z napadów padaczki. Teraz
> był u niej mój braciak 15-letni i już ma dużo mniej
> napadów. dr Wołk jest solidna i kontaktowa.
>
> happy napisał(a):
>
> > Dr. Marzanna Wołk Białystok ul. Szpitalna 39 tel.
> > 858744334 Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Witam znam bardzo dobrego neurologa ktory przyjmuje kolo Olsztyna wizyta kosztuje 100zl nr. tel 503707077

ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Jeżdżę do doktor Wołk, bo jest bardzo skuteczna. Miałabym bliżej do Olsztyna, ale wolę do niej, do Białego. bo zdrowie jest ważniejsze niż ta odległość.

Justyna Jackowska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Justyna.J napisał(a):

> Jeżdżę do doktor Wołk, bo jest bardzo skuteczna. Miałabym
> bliżej do Olsztyna, ale wolę do niej, do Białego. bo zdrowie
> jest ważniejsze niż ta odległość.
>
> Justyna Jackowska
>

leczę się u dr Wołk i moje napady całkiem ustąpiły. wreszcie mogę spokojnie studiować. ta doktor wyleczyła w zeszłym roku synka mojej siostry, jesteśmy jej bardzo wdzięczni. zdecydowanie warto u dr Wołk. Ania



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

Dzięki za namiar. jestem juz po pierwszej wizycie u dr Marzanny Wołk. super!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

jeżdżę z córcią do pani dr Wołk i mamy znaczną poprawę. pa, aga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

jestem po terapi eeg-biofeedback dziecka u dr Wolk. Pomogło, bo poprawiło się w szkole. dobrze ze zadziałaliśmy. pozdrawiam Was :)

AJ Nowik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: neurolog dzieciecy

dr Wołk. bylismy. pomogła.

Kar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org