wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zapraszam do wypełnienia ankiety

Piszę pracę magisterską, niezbędna mi jest wasza pomoc
oto link do ankiety (z góry dziękuję):

http://www.ankietka.pl/ankieta/89337/gangi-motocyklowe-analiza-swiadomosci-spolecznej.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

Zrób ją aktywną o tak

<www.anki................................................> i już nie trzeba kopiować i wklejać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

http://www.ankietka.pl/ankieta/89337/gangi-motocyklowe-analiza-swiadomosci-spolecznej.html

zrobiłem za niego :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

zrobione :)


_______________________________________________________________
http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

cos prosta ta ankieta jak do pracy mgr, co mialy na celu te pytania?analize swiadomosci spolecznej? wnioski z tej ankiety mogles sam napisac bez przeprowadzania badania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

celem ankiety jest decyzja zyciowa: czy pisac ta prace czy siadac na wueske i w świat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

rzeczywiście, jak na pracę mgr to trochę za prosta a i pytania są tendencyjne...

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

a jaka metoda wybrałes metode badan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

Ankieta jest tendencyjna i ma wykazać, że ludzie nie mają pojęcia o temacie :)). Dzięki, wszystkim za poświęcony czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

I taki postawiłeś sobie problem pracy magisterskiej? Że ludzie nie mają pojęcia o tym czym jest gang a czym klub motocyklowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

Dokładnie o to chodziło, ale nie w takim aspekcie jak myślisz. Nie uważam ludzi za idiotów, wiem, że każdy umie odróżnić klub od gangu w ogólno przyjętym znaczeniu pojęciowym. Jednakże praktycznie rzecz ujmując, nikt nie odróżniłby klubu od gangu. Powodem tego jest to, że brakuje podstawowych informacji w tym zakresie i nawet mając świadomość, że klub to klub, a gang to gang, wiele osób spotykając motocyklistę nie potrafiło by stwierdzić kim on tak na prawdę jest. I to ta ankieta miała wykazać. Dziękuję, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

Fajnie, że sprostowałeś. Czytając ankietę, można właśnie wywnioskować, że uważasz swoich respondentów za idiotów. Ale być może to tylko moje odczucie.
W każdym razie powodzenia w pisaniu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapraszam do wypełnienia ankiety

gang chyba bananowo skuterowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org