czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Huśtawka ogrodowa

Witam gdzie w Łomży kupię huśtawkę ogrodową z bali proszę o namiary lub wykonawców

Piter122


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Widzialem ze wystawiane sa w Konarzycach u producenta.Jadac od Lomzy po lewej stronie.Za torami ok.400-500m. zaraz przy trasie.Sa tez na pewno w sklepie DOM i OGROD na koncu Konarzyc(jadac od Lomzy) po lewej.Tam sa na pewno.Zadzwon i zapytaj 086 2157672 lub 602499457.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Na Harcerskiej facet robi, Na Strzelców Kurpiowskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Jadac od wojska Polskiego w Spokojną, pierwsza w prawą jest reklama i na tej ulicy tylko dalej srzedaja rozne rzeczy do ogrodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

W Probudzie zamów. Cos tam maja

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Zrób sobie sam. Wyjdzie taniej i bedziesz miał satysfakcję, że sam zrobiłeś. A to nic trudnego zrobić taką huśtawkę.
Pięć balików o średnicy 12 cm i długości ok 2-3 metrów. Trzy wałeczki o średnicy 6 cm przetarte wzdłuż na półwałki. Jakaś kantóweczka na siedzisko i parę sztachetek. Do tego łańcuch, parę śrub i uchwytów i masz huśtawkę.
A potem tylko ładnie pomalować i usiąść z browarkiem i się pobujać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Dobry pomysł ale z tego co wiem on jeszcze nie skończył samochodu który sam sobie robi a huśtawka rzecz pilna bo dzieci nie chcą czekać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Jaka cena takiej huśtawki? Właśnie poszukuję......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Ile wychodzi za sam materiał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Sprzedam huśtawkę ogrodową z drewna. Nowa pomalowana impregnatem kolor pinia. Cena 500 zł.
Cena: 500 zł
Kontakt: 668363428

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Ja wykonuję między innymi takie huśtawki, napisz na @-gregbeatz@interia.pl. Nie musisz zawracać sobie głowy materiałem itp. Otrzymasz gotową huśtawkę w takim stylu jaki wybierzesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

666833144 to jest nr tel do chłopaka który może Ci zrobić taką huśtawkę ogrodową jaką będziesz chciał, ma też gotową do sprzedania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Ja polecam wejść w ten link - zobacz sobie jakie fajne meble ogrodowe posiada Icasa.
Szczególnie jeśli chodzi o bardzo modne ostatnio meble z technorattanu. Mi osobiście podobają się bardzo ;)
Są również wbrew pozorom bardzo wytrzymałe ale jednak polecałabym postawić je pod zakrytym tarasem - tam sprawdzają się moim zdaniem najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Ja świetną huśtawkę rodzinną znalazłam tutaj jest wykonana z drewna odpowiednio zabezpieczonego. Moim zdaniem największy wybór różnych mebli ogrodowych jest w sieci, a o tej porze można od sprzedawcy dostać dobre rabaty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

wiem, że tu są huśtawki do ogrodu http://www.castorama.pl/katalog-produktow/zabawki-ogrodowe-i-meble-dla-dzieci/hustawki Polecam, bo to fajna sprawa. nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Ta jest ciekawa:

Zdecydowanie bardziej interesująca od tych wszystkich plastikowo metalowych konstrukcji, które są dostępne w tych wiekszych marketach. Jest to drewno. Trzeba je odpowiednio zaimpregnować ale dzieki temu będzie o wiele bardziej wytrzymałe. Takie meble do ogrodu znajdziecie na przykład w tym sklepie: http://www.meble.ogrodowe.net/. W sieci wybór jest jednak większy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Czy coś się w temacie zmieniło? w 2019 roku szukam wykonawcy, bądź sprzedawcy takiej huśtawki na terenie Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Na Homebooku jest sporo propozycji. Ja bym raczej w internecie poszukała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Gotowe huśtawki są też na allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

W internecie tego pełno choć ja robiłem sam, zamówiłem u stolarza materiał i poskładałem wyszło trochę drożej niż z allegro ale satysfakcja większa :)



____
Blog



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Piękną huśtawkę możesz wykonać samodzielnie :) Wtedy jest najfajniejsza :P

---
https://poradnikogrodniczy.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Huśtawka ogrodowa

Tak? Ale czy bezpieczna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org