czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sale weselne

Bardzo potrzebuję wszelkich informacji na temat tych sal weselnych:
1. Kryształowy Dwór w Giełczynie
2. Perła
3. Wenecja
4. Chaberek
5. Jędrusiowa Zagroda
6. Concordia
Chodzi mi o jedzenie, właścicieli czy dotrzymują warunków umowy, wystroju i ogólnie wszystkiego. Z góry dziękuję za informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Hej ja jeszcze poleciłabym Sale Swojska Kuchnia bylam na komunii jedzenie bardzo dobre swierze ladnie przystrojone , obsluga bez zarzutów, sala nowoczesna mi sie podobalo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Oni tak dotrzymują warunków umowy,tak jak Ty dotrzymasz warunków w przysiędze małżeńskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Prosiłam o informacje na temat sal weselnych, a nie idiotyzmów skierowanych do mojej osoby, ale jak to na forum bywa - bezczelność ludzka nie zna granic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Przecież sama pytasz"i ogólnie wszystkiego"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

NA TEMAT SAL WESELNYCH! Czytać ze zrozumieniem w szkole nie uczyli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Uczyli ,uczyli,a Ciebie pisania ze zrozumieniem uczyi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Podejrzewam, że zainteresowanych takimi informacjami jest dużo więcej.Ja już próbowałam zasięgnąć opinii na ten temat na forum, ale jakoś zbytniego odzewu nie było.Wiadomo,że zdania będą podzielone, ale o to chodzi .W ten sposób pomożemy sobie wzajemnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

KARCZMA ROGIŃSKI :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Jeżeli tu będzie odzew to prędzej taki jak powyżej a o salach się nic nie dowiemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Chodziło mi o wymienione wyżej konkretne sale a nie nowe nazwy się pojawiają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Jędrusiowa Zagroda...jeśli miałabym polecić to tylko tą salę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Widzisz Kasiu ,już następnemu tłumaczysz o co Ci chodziło.Może poproś młodego ,żeby się to sprawą zajął.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

w jędrusiowej na 3 weselach juz bylam zarowno na wiekszej jak i mniejszej sali. Bardzo ladne sale- Jedzenie naprawde dobre. mozna w wielu kwestiach dogadac sie z wlascicielka-jak masz swoja koncepcje np na ustawianie stolow czy wystroj to tez sie zgadzają) jędrusiowa naprawde polecam sprawdzona ladna i dobre jedzenie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

KasiaKa dla mnie ta jest najlepsza i żadna jej nie pobije !

1. Kryształowy Dwór w Giełczynie- NIEWIEM
2. Perła NAJGORSZA OPINIA W MIEŚCIE A PO ZA TYM JEDZIENIE NIE BARDZO WYCHODZI SIĘ GŁODNYM
3. Wenecja SALA ZA CIEMNA MENU WIELE DO ŻYCZENIA
4. Chaberek NIE WIEM
5. Jędrusiowa Zagroda JEST OK JEDZIENIE DOBRE SALA ŁADNA
6. Concordia NIE MAM POJĘCIA
JAK PLANOWAŁAM SWOJE WESELE TO ŻADNEJ Z TYCH NIE BRAŁAM POD UWAGE OPRÓCZ JĘDRUSIOWEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

u Chaberka mogę polecić, bawiłam się niedawno na weselu tam i nie było do czego się przyczepić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Polecam Ci Concordie jedzenie super, nowa sala ładny wystrój, właściciel też OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Odstąpię salę weselną Concordia sierpień 2013. Więcej informacji na mailu. aneczka252627@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Z w/w znam tylko Jędrusiową Zagrodę i zastanawiam się jak można chwalić jedzenie w niej... Chyba że w tym roku już lepsze robią bo w zeszłym to była tragedia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Nie sądzę,że w tamtym roku W Jedrusiowej była tragedia z jedzeniem. Moze Tragiczne było twoje zdrowie. W tamtym roku bylismy tam 5 razy na weselach - tak a propos powinniśmy mieć już chyba stale wejściowki, i za kazdym razem było świetnie, a przede wszystkim ciepłe i widać, że świeże. Osobiscie bylismy kilka razy też w Wenecji i u Chaberka i nie narzekalismy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

jesli dla was sala w jedrusiowej jest rewelacyjna to gratuluje guuustu.bylem w niedziele na kumunii w perle sala super,robi wrazenie.obsluga mila na 5. jedzenie porcje duze i smaczne.polecam naprawde warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

popieram ,bylem w styczniu u nich na weselu i jedzenie porazka porcje male a obsluga fatalna,nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

popieram delfinka20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Chaberek na 100 %, z Panem Mirkiem idzie się dogadać , jak chcesz to i dwu-płatowca będzie miał który będzie latał i ciągnął za sobą info kto z kim się żeni czy też wychodzi za mąż

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

KRYSZTALOWY DWOR,SALA PIEKNA,JEDZENIE SUPER I DLA DZIECI SA ATRAKCJE,ZABAWY NA DWORZU LUB W SALI NA GORZE!MOZNA TAM NAWET KRZYSTAC Z GIER PSP,OBSLUGA MILA

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

...jeżeli bierzesz to co ci proponują to w większości sal będzie ok...natomiast jeżeli chciałabyś jakieś "wydziwasy" to a i owszem - wszystko obiecają ale trzeba na weselu przypilnować i upomnieć się bo nie zawsze "pamiętają"... wszędzie dobrze gdzie dobra atmosfera, zespół i jakieś dodatkowe atrakcje... a poza tym wszędzie bardzo podobnie - dewolaj, strogonow, rosołek i barszczyk ;)...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Zastanawiasz się jak można chwalić?? W bardzo prosty sposób, zwyczajnie jedzenie jest smaczne :) Miałem tam swoje wesele w 2010 roku już na nowej sali i gościom smakowało, porcje były duze i świetnie podane. Obsługa bardzo dobra nic dodac nic ując . Ale widząc po liczbię postów co niektórych to ewidentnie konkurencja sobie jedzie ;)

Do Autora wątku: na forum nie znajdziesz rzeczowej opinii bo konkurencja zakłada sobie konta i oczernia inne sale :P

Zwyczajnie zapytaj znajomych i tyle :)

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Witam. Mój drogi oluuuuus - nie potrzebne te brednie. Otóż wyobraź sobie,ze pracuje w Jędrusiowej od 5 lat i byłam oczywiście na weselu w styczniu o którym piszesz (imprez innych było dużo więcej, ale wesele na twoją niekorzyść tylko Jedno). Dlaczego te wesele nie było w Perle powinien Pan o tym wiedzieć - Bo w innych lokalach jest lepiej. Więc mam pytanie w którym momencie my jako obsługa według Pana byłyśmy fatalne i które porcje w którym danie były za małe. Proszę sobie wyobrazić, że nawet obsługiwałam Pana stolik ( od innych gości dostałyśmy wówczas napiwki). Dziwnym zbiegiem okoliczności ktoś z w.w. lokalu dzwonił potem do moich koleżanek i proponował pracę. Będę broniła dobrego imienia lokalu w którym pracuję. Powiem tak - jednym się podoba innym nie. Po to są inne sale żeby można było wybrać . Ja z pracy jestem zadowolona i powiem więcej kojarzona jestem z Jędrusiową - co bardzo często jest miłe i w wielu, ale to w wielu sytuacjach się przydaje. Jeśli kuchnia komuś nie odpowiada - trudno, ale proszę mi wierzyć dziewczyny na kuchni się bardzo starają. Może nie wszystko dla niektórych jest zrozumiałe, ale Pan oluuuuus będzie wiedział o co chodzi. Pozdrawiam serdecznie

Adunia88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Jeśli kogos uraziłam pewnymi słowami to przepraszam. Moim zamiarem nie było nikogo obrażać, po prostu skojarzyłam pewne fakty i taki był efekt. Wiem jedno w tym co napisałam było niestety sporo prawdy. Pozdrawiam wszystkich właścicieli sal weselnych i potencjalnych klientów. My - obsługa naprawdę się staramy i trzeba to docenić.

Adunia88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

moim zdaniem a w roku w kilkunastu salach jestem i powiem tak niema lepszej
obsługi W ŁOMŻY jak w jedrusiowej zagrodzie dziewczyny są sympatyczne i usmiechniete nigdy nie bylo zadnych problemów pozdzro dla obsługi z J.Z

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Mirka Chaberka znam i myślę że was nie zawiedzie!



Zainwestuj w JBP tu zyski zależą od wysokości inwestycji.
Jednak inwestując już kilka tyś.USD można ładnie zarobić bo
otrzymujesz 2% dziennie.
Wszystko legalnie,płaci się podatek i są szkolenia(link niżej)
Posłuchaj w poniedziałek lub piątek o 20-stej tego: oto link:http://bit.ly/zwsF6Y9(Przerwa od 28.05 do 04.06.2012) a potem zarejestruj się tu: http://adv.justbeenpaid.com/?r=kJ9LIgVzx0 i inwestuj. Oto link z objaśnieniami do rejestracji:
http://partnerski.net/jss/krok-po-kroku Ja już na tym zarabiam.Pisz: andreo@onet.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

byłem tam raz na weselu i zapamiętam na długo-jedzenie,obsługa wszystko było na 5+

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

http://www.swiat-reklam.net/pages/ptp.php?refid=rogal301
tu masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

JĘDRUSIOWA ZAGRODA ZAJEBISCIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Masakra ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Polecam:
Jędrusiową zagrodę
Dom weselny Chaberek
Odradzam
Perła bez komentarza "masakra" cyt Jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Po naszym weselu, które odbyło się w Sali Weselnej Gracja w Kupiskach koło Łomży 6 października postanowiliśmy sobie, że prędzej czy później ale pochwalimy tę salę za całokształt, bo zarówno my jak i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. 6 ciepłych posiłków, owoce, słodycze, ciasta, przystawki w cenie. Jedzenia było tyle, że wszyscy goście wyszli najedzeni i bardzo zadowoleni, a nam zostało tyle jedzenia po weselu, że nawet teraz, TYDZIEŃ, po weselu, robimy poprawiny. Serdecznie polecamy, kompotenetna obsługa i właściciel, z pewnoscią będziemy też tę salę polecać znajomym.

Pozdrawiamy, Kasia i Konrad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Ja mogę odstąpić salę weselną na lipiec 2013r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Do kasienkaw:

Czy mogę wiedzieć na ile osób robiliście wesele ? Czy parkiet nie był zbyt mały do tańca? Goście byli zadowoleni z sali?

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

To mojej sali nie chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

w gracji jest spoko, mialem tam przyjecie weselne na ok 60 osob. tak jak ktos juz pisal na temat jedzenia jest prada, do syta i jeszcze zostaje. masz mozliwosc wyboru rozlozenia stolow. warto sprawdzic na zywo. daleko nie masz do Kupisk.

a co do zabaw i miejsca do tanczenia, to wystarczylo miejsca, .

bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Wszystkie salę są dobre jeśli potrafisz się bawić to i przy grylu jest super. Najważniejszy na weselu jest zespół który ci gra do kotleta. Polecam - RONIX - JOCERS - GRAFFIT - UNIVERS - EXPRES - IMPERIAL - nev SYSTEM - ITEX - MAXIMUS - przy tych zespołach wszędzie jest dobrze. - Siebie nie polecam bo grać nie umie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

ile od osoby w Gracji?

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Co tam Gracja.Casablanca to jest dopiero sala. Mogę ją odstąpić -lipiec 2013.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Hej ,
Mialam w tym roku wesele w PERLE i powiem wam ze jestem b. zadowlona,. mozna się dogadać, jedzenie super, porcje duze, obsluga miła, zreszta wlasciciele też- żadnych ukrytych kosztów- moi goście byli zachwycenie wystrojem , jedzeniem i fajna scena dla zespołu :)

Ja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Czesc
Wiem ze tej sali nie bylo na liscie autora watku, ale ze swojej strony moge polecic sale "Biala Dama". Jedzenie bylo pyszne i ogolnie wszyscy goscie zadowoleni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

ja rowniez polecam jedrusiowa zagrode.w tym roku bylam tam na kilku weselach i nigdy nic nie mozna bylo zarzucic-jedzenie bardzo dobre,porcje duze,cena tez ok,a obsluga naprawde bardzo sympatyczna. pozdrawiam szczegolnie kelnerki i kelnera pracujacych na "duzej" sali:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Wszystkie sale to mały pikuś w porównaniu do tej o której pisałem wczesniej i którą mogę odstąpić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

**serduszko** :

Mieliśmy wesele na 60 osób. Miejsca jest w sam raz, wszyscy byli zadowoleni i chwalili między innymi otoczenie sali, które jest bezpieczne dla dzieci - jest stawik, jest gdzie wyjść, odpocząć, ochłonąć, zrobić zdjęcia. Można powiedzieć że taka urzekająca okolica, która fajne pasuje do klimatu wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Dziękuję za odpowiedź. Ja tak liczę, że u mnie będzie ok 100, ale chyba nie powinno być ciasno. Sala ma bardzo ładne wnętrze, a ogród - cudo :) W tym to chyba to 130 zł/ za os., więc cena też jeszcze przyzwoita. NO i właściciel wydaje się taki w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Skoro temat zszedł na zachwalanie Gracji to tak:
ogród mimo tego, że jest bardzo ładny (nawet pawia tam mają) to jest to teren prywatny właściciela, pozwala przez niego przejść, ale nie pozwala korzystać, no chyba, że za dodatkową opłatą, no bo pracownik musi tego pilnować; beczki z piwa nie można wnieść do altanki, bo kolejny pracownik musiałby tam być (można postawić tylko przy wejściu do sali), z grilla też nie można korzystać mimo iż on tam stoi i funkcjonuje. Także mimo uroków to i minusy są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Ja jednak nie wyobrażam sobie wesela w miejscu, które jest na przykład w centrum miasta, zdecydowanie bardziej podobają mi się takie miejsca, jak to http://folvark.klimosz.pl/, gdzie z dala od zgiełku miasta możemy zorganizować wesele marzeń i to dosłownie, bo dla pary młodej specjalnie na ten dzień udostępniany jest Jaguar, a w prezencie otrzymują możliwość lotu szybowcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Hej, jak będziesz szukać kogoś do dekoracji sali to polecam zerknąć tutaj http://www.big-day.com.pl/ Mieliśmy dekoracje właśnie od nich i były śliczne i klimatyczne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Polecam salę Bankietowy Rocher, dla przyjęć w okolicy
Warszawy. http://www.bankietowyrocher.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Polecam także odwiedzić http://www.restauracjavillafoksal.pl w celu bardziej kameralnego wesela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Uważam, że wesela organizować się powinno w miejscach wyludnionych, z dala od zgiełku miasta. Świetną ofertę ma ośrodek http://www.mazurskiraj.pl/wesela-i-eventy/wesela zlokalizowany w Rucianej Nidzie, na Mazurach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Jeśli szukacie idealnego miejsca na wesele, gorąco polecam sprawdzić Natural Hotel(https://naturalhotel.pl/). Miałem przyjemność być tam gościem na weselu i byłem naprawdę zachwycony. Sala weselna jest przestronna i elegancko urządzona, a otoczenie hotelu tworzy niesamowitą atmosferę. Obsługa była na najwyższym poziomie, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dodatkowo, kuchnia serwowała wyśmienite dania, które zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. To miejsce zdecydowanie ma swój niepowtarzalny urok i jest idealne na wyjątkowe okazje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org