piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Instalacje LPG

Witam, temat już był poruszany ale około 5 lat temu. Mam pytanie do forumowiczów 4lomza, Gdzie w Łomży i okolicach polecacie montaż Gazu Sekwencyjnego, Proszę o opinie, w jakiej firmie najlepiej montować i podanie przyblizonej ceny.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Witam ja polecam Auto Gaz "Kubuś" w łomży tu masz stronke co i jak http://www.autogaz-kubus.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Wojciech Dyl Piątnica Nowoprojektowana i nikt inny 3 lata gaz sekwencja i zero problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Też polecam Dyla. U Kubusia sekwencja 2 lata na gwarancji i potem nawala. A miałem przypadki w rodzinie, że wiercił kolektory bez zdejmowania a potem te opiłki z wiercenia rozwalały silnik. I nie był to ppojedyńczy przypadek. A Dyl ostatnio mi poprawiał po Kubusiu gaz i chodzi jak marzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Kolega wyzej ma racje trzeba z tym pilnować większośc gazowników....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

A co sadzicie o Mak-Rob na senatorskiej? Jeszcze kolega polecał Maniek-Servis w Jankowie. Co o tych firmach sadzicie? Bo juz Kubus odpada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

ja zakladalem u kubusia i juz tyle czasu wszystko gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

mmisiek puknij sie w leb jak moze ci naleciec opilkow przy wierceniu każde wiertlo wyzuca opilki na zewnatrz a nie do srodka kilka lat zakladam instalacje i nigdy bez potrzeby niezdejmuje kolektora moze i te opilki z plastikowego kolektora rozwala silnik gdzie naczytales siie tych bredni chlopcze

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Tez polecam Dyla w Piatnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

jaro2818 sam się puknij w łeb bo chyba nigdy wiertła w ręku nie miałeś. Przy wierceniu opiłki zostaja wokół wiertła i nie ma szans żeby podczas wyciągania wietła z otworu nic nie wpadło do środka. Tym bardziej, że kolektor jest wykonany z żeliwa z którego tworzą się drobne opiłki. Popytaj mechaników jak wyglądają silniki poźniej po takiej operacji. Ile syfu po sekwencji jest później po takim wierceniu. I nie musiałem czytać na ten temat bo to przykłady z życia wzięte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Ma ktoś z was jakieś propozycje jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

na to nie ma reguły, każdy będzie polecał swoje, a pamiętaj że dobrych zakładów wcale nie trzeba reklamowac ani polecac, w u mnie w rodzinie wszyscy od ładnych lat zakładają na senatorskiej i zawsze jest tak samo dobrze, zero problemów

znam kolegę który tam często przebywa i on wie jak tam robią, po kim poprawiają i skąd do nich auta przyjeżdżają, żeby było dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

misiek jeszcze nie spotkalem sie z zeliwnym kolektorem ssacym bo w tym wiercone sa otwory a teraz przewaznie kolektory sa plastikowe i nawet jesli jakis drobny opilek z aluminium dostanie sie na tlok to nic sie nie stanie bo wywali go przez zawor wydechowy naczytasz sie glupot a potem je powtarz zalozylem tyle instalacji i bez potrzeby nikt kolektora nie sciaga

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Opiłek z aluminium znajdujący się na tłoku albo zostanie wyrzucony przez zawór wydechowy (co jest bardziej prawdopodobne), albo też może zagnieżdzić się pomiędzy pomiędzy tłokiem, a cylindrem czego skutkiem będą rysy na gładzi, uszkodzenie pierścieni i spadek ciśnienia sprężania. Gdyby czystość tego, co dostaje się do cylindrów nie była tak istotna, to nie byłoby filtrów na drodze powietrza zasysanego przez silnik.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

nie mowie o tysiacu opilkow tylko o kilku drobniutkich nawet jesli nie wyleca przez zawor to sie spala

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Dzięki paplik.
A jaro2818 - gratuluje fachowości wykonania instalacji. Nie chce się ściągać kolektora z lenistwa a później wszystko bokiem wychodzi.
A kolektor aluminiowy a nie żeliwny jak wcześniej napisałem. Sorki za błąd.
Pomyliłem z wydechowym.
Może ktoś sie wypowie kto miał remoncik silnika z powodu opiłków w cylindrach. Ja znam kilka osób.
A jeśli chodzi o wiercenie to spróbuj wywiercić otwór w kawałku aluminium i sprawdź czy przy końcowej fazie wiercenia nic ci nie wpadnie przez otwór. A liczenie na to, że sie opiłki spalą w silniku mija się z celem prawidłowo założonej instalacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

chlopie jedz zakladaj gdzie chcesz i badz przy montażu i zobaczysz czy ktos bedzie ci sciagal kolektor a jakie masz auto to powiem ci czy jest taka potrzeba

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Polecam Senatorską zakładałem sekwencję w 2 autach i bez żadnych problemów.
Słyszałem również dobre opinie o Dylu a Kubusia odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

od sierpnia mam kolejną sekwencję w nowym aucie, poprzednie wszystkie też zakładałem na Senatorskiej w Mak-Robie, nigdy nie miałem problemów, najważniejsze, że nie ma problemów z gwarancją czy płatnymi regulacjami, bo u niektórych to porażka

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Kiełek na senatorskiej zakłada , napewno będzię taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

dla słabo zorientownych w temacie-Dyl uczył się u Kubusia jak wy piliście kaszę mamką...opiłki z wiertła buhahah zero pojęcia o branży LPG myśle że każdy mechanik LPG ma z was ubaw,a zakład Kubuzia znam od podszewki i wielu mogłoby sie od nich nauczyć pozdrwiam

etc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

etc to powiec kto pierwszy w lomzy montowal instalacje lpg i u kogo pracowala wiekszosc wlascicieli zakladow zajmujacych sie montazem lpg z lomzy i piatnicy pewnie wiesz skoro jestes tak zorientowany a ci gówniarze naczytaja sie bajek na necie i pisza swoje madrosci

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

MarkRob Senatroska w Łomzy cena najnowszej i najlepszej klasy 2300 złotych polecam jestem zadowolony - bardzo miła i profesjonalna obsługa polecam nie ze wzgledu ze tu na siłe ich lansuje ale po prostu jestem z tej firmy bardzo zadowolony

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

innych nie oceniam bo nie znam korzystam tylko z usług tej jednej firmy

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

co jest ważne w tej firmie o której pisze nikt nikogo nie pozostawia bez pomocy w razie problemu , tam widac naprawdę zainteresowanie klientem i chęc niesienia pomocy. W naszym miescie to niezywkle sporadycznie spotykane zjawisko.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Fantic, jedno zastrzeżenie do Mak-Rob, umówienie się z nimi to jeden wielki problem, bo jak postawisz tam swój samochód do naprawy to zawsze jest tam z dziesięć samochodów i nigdy nie mogą wyrobić się na czas. A ja swój czas szanuję...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

No jestem zorientowany pierwsze instalacje byly na senatorskiej gdzie miedzy innymi pracowal kubus,byl tam jedynym chlopakiem ktory mial jakies pojecie o gazie mial wtedy jakies 18 lat teraz ma panad 30 i dalej jest w tej branzy wiec lata praktyki mowia same za siebie kazdy montuje gdzie chce i jak chce ale jesli mam wybierac wole doswiadczona firme ktora sie rozwija i idzie do przodu a nie stoi w miejscu kubus jako pietrwszy uzyskal homologacje na montaz diesla montuje gaz nawet w tirze jak masz taka ochote to o czyms swiadczy nie mowie ze ktos jest gorszy kwestia wyboru ty placisz i wybierasz ja tylko pisze co wiem sam tez chcialbym swiadomie podjąc decyzje i juz jak mam zainwestowac pieniadze to chce je zainwestowac dobrze w zwiazku z powyzszym szczerz i bezmiennie polecam K U B U S I A pozdro dla wszystkich

etc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

No jestem zorientowany pierwsze instalacje byly na senatorskiej gdzie miedzy innymi pracowal kubus,byl tam jedynym chlopakiem ktory mial jakies pojecie o gazie mial wtedy jakies 18 lat teraz ma panad 30 i dalej jest w tej branzy wiec lata praktyki mowia same za siebie kazdy montuje gdzie chce i jak chce ale jesli mam wybierac wole doswiadczona firme ktora sie rozwija i idzie do przodu a nie stoi w miejscu kubus jako pietrwszy uzyskal homologacje na montaz diesla montuje gaz nawet w tirze jak masz taka ochote to o czyms swiadczy nie mowie ze ktos jest gorszy kwestia wyboru ty placisz i wybierasz ja tylko pisze co wiem sam tez chcialbym swiadomie podjąc decyzje i juz jak mam zainwestowac pieniadze to chce je zainwestowac dobrze w zwiazku z powyzszym szczerz i bezmiennie polecam K U B U S I A pozdro dla wszystkich

etc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

no fakt taki ruch na Senatroskiej ,ze mimo szczerych chęci panowie nie są w stanie tego ogarnąć i kukulka ma racje.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacje LPG

Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org