piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam lokalu

Szukam lokalu pod działalność gospodarczą, najchętniej z pomieszczeniem mieszkalnym i węzłem sanitarnym. Ewentualnie wejdę z kimś w spółkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu


Nie uważasz , że Twoje pytanie jest nieco enigmatyczne i mało precyzyjne ?

Primo : jaka działalność , branża ?
Secondo : jak duże to pomieszczenie na działalność i co rozumiesz pod stwierdzeniem " z pomieszczeniem mieszkalnym " - to dla rodziny czy " pakamera " gdzie możesz się czasem kimnąć ?
Terzo : śmieszne jest stwierdzenie : "Ewentualnie wejdę z kimś w spółkę." , pisz najpierw JAKIM kapitałem , czy też AKTYWAMI dysponujesz , Ty szukasz interesu w który chcesz włożyć , a nie ktoś szuka wspólnika .
MAM xxx xxx ZŁ I CHCĘ ZAINWESTOWAĆ !

TO NIE JEST WŁAŚCIWE MIEJSCE - FORUM NA TAKIE PYTANIA .

pozdrawiam i życzę Ci powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

a na jaka dzialanosc Ci jest potrzebny taki lokal ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

i dokladnie powiedz ocb jak wyzej moj przedmowca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

Powiedzmy, że mam swój sprzęt i chętnie otworzyłbym siłownię. Sprzęt marki HES, jest tam kilkanaście maszyn, hantle do 50 kg, ogólnie dobra, solidna siłownia.
Co do innych pomysłów nie chcę zdradzać, bo konkurencja nie śpi. Ogólnie szukam raz taniej, konkretnej oferty pod siłownię a dwa - pod inną działalność (gastronomia) - lokalu o przystępnej cenie wynajmu i dostosowanego do wspomnianej branży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

Cześć , mam lokal ,wyślij mi zdjęcia tego co posiadasz , i opisz jak wyobrażasz sobie współpracę piasek12348@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

Wznawiam temat - jeśli posiadacie jakiś fajny lokal od 100m2 proszę o kontakt.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

Wznawiam temat - jeśli posiadacie jakiś fajny lokal od 100m2 proszę o kontakt.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

posiadam lokal 100m2 w centrum Łomży i jestem zainteresowana twoim ogłoszeniem jak mogę się skontaktować z Tobą.

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

Pisz na maila - przedstawię propozycję współpracy: darem 39@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu

Witam, tak na przyszłość to warto posiłkować się ciekawymi rozwiązaniami od dawna dostępnymi w sieci, takimi jak szukajki ofert nieruchomości z możliwością zawężenia wyszukiwania, coś takiego jak choćby http://lomza.ork.pl/. Akurat w Łomży jest dość dobry rynek tego typu nieruchomości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org