piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
euro2012

Kiedyś przewineło mi się przed uszami że w mniejszych miastach mają być strefy kibica z dużymi telebimami do ogladania meczów czy takowa strefa kibica będzie w łomży? Miło by było jakby było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

ja mam zbędną czarnobiałą 14 tkę , to mogę wystawić przed Ratuszem , potrzeba tylko ze dwa wiadra prądu będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

Raczej nie gdyż nie mają ma podwyżki dla siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

podobno w Zambrowie będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

to sie zdecyduj. albo w mniejszych miastach albo w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

no pewnie, a metropolii, jaką jest Łomża to nie dotyczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

Podobny temat i trochę informacji:

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=480943&t=480943

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

dfx dzięki jedyna sesna odp ale co tu sie spodziewać jak tu forum opanowane przez trolów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

Sam jesteś trol bo nie wyjdziesz z domu i się nie dowiesz jak narazie to tylko taka propozycja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

he czytając większość tematów paru trolów nie będę tu wymieniał udziela się w każdym temacie głupimi tekstami które są bez sensu i nie wiem po co. Może posty sobie nabijają albo kolegów nie mają i siedzą 24 na komputerze. Spytałem grzecznie i nie widzę problemu czemu bym nie miał się na forum pytać a te odzewy samozwańczych dyktatorów nie są ani śmieszne ani potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

Też mi się wydaje ,że prędzej Zambrów będzie miał strefę kibica niż Łomża :/ ... Ogólnie Zambrów lepiej prosperuje niż Łomża - pełen szacun dla burmistrza Zambrowa :) ... Szkoda ,że nasi nie potrafią brać przykładu z kolegów z Zambrowa.
Zróbcie sobie strefę kibica w domu - zaproście paru kumpli , piwko chipsy szalik i jazda :D

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: euro2012

A czemu Łomża ma zawsze czerpać przykłady od Zambrowa czy Suwałk? Czy nie można w Łomży w końcu zrobić czegoś wyjątkowego czego jeszcze nie ma w Zambrowie? Bo widzę że władze naszego miasta bardzo rzadko wykazują się jakąkolwiek kreatywnością.
Mimo wszystko dobrze by było żeby pomysł jednego z radnych został zrealizowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org