czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rzeczoznawca Majątkowy

Czy ktoś posiada kontakt do taniego Rzeczoznawcy Majątkowego w Łomży ? Z góry dziekuje za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

co masz na myśli pisząc tani? :)

te usługi nie są jak bułki, które ludzie kupują na co dzień i mogą wyrobić w tym względzie w miarę obiektywne zdanie. Wpisz w google "rzeczoznawca majątkowy łomża" zadzwoń do kilku, powiedz co masz do wyceny i poznasz opinię. Każdy z nich specjalizuje się w czymś innym i każdy Ci poda inną cenę a Ty wybierzesz - tak działa wolny rynek:)

Jeśli chodzi o jakość usługi to jest porównywalna, bardziej jest tu istotna jakość OBsługi... aha, zapomniałem - szukasz taniego:))

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Witam. Czy można wiedzieć co jest przedmiotem wyceny, jaki jest cel wyceny i gdzie dana nieruchomość jest zlokalizowana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Nie rozumiem ludzi takich jak Ty ( wads), jesli nie chcesz pomoc to po co tracisz swoj cenny czas na odpisywanie glupot, chyba ze twoj czas nie jest cenny i nie masz nic ciekawszego do roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Przedmiotem wyceny jest dom wolnostojący w Łomży. Dziekuję serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

nie musisz mnie rozumieć:)
ale dlaczego moją wypowiedź zaliczyłeś do głupot? Dlatego, że zwróciłem uwagę na to, że szukasz taniego Rzeczoznawcy?
Pomogłem Ci nie pisząc namiarów do RZ.M., który jest dobry i drogi, tylko nakierowałem Cię byś znalazł to czego szukasz.
Nie chciałem Cię niczym urazić.

Dziękuję Ci, że przypomniałeś mi o cennym czasie.

Zmykam

Miłego dnia wszystkim!

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

W nawiązaniu do poprzedniej wiadomości zamieszczonej wyżej poproszę o podanie adresu e-mail, pomogę w tym zakresie.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Z oczywistych przyczyn podaje moj tymczasowy adres e-mail ktory przekierowany zostaje na moja prywatna skrzynke.

Dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Z oczywistych przyczyn podaje moj tymczasowy adres e-mail ktory przekierowany zostaje na moja prywatna skrzynke.

gbSJIoLbk3Lw@meltmail.com

Dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Poprawka,

Prosze przeslac informacje na jnowak9898@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Wybierając rzeczoznawcę majątkowego powinniśmy sprawdzić opinie na jego temat, będziemy mieli wtedy pewność że jest rzetelny i wyceni zgodnie z zasadami, najlepiej spytać znajomych którzy mieli do czynienia z rzeczoznawcą lub poczytać w internecie. Osobiście polecam wam rzeczoznawcę panią Barbarę Włodarczyk, moja siostra korzystała z jej usług jakiś czas temu i chwaliła. Tutaj www.wycenawlodarczyk.pl/ jest jej strona internetowa z potrzebnymi informacjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

My_caro trollu jeden kłamiesz jak z nut. Nie polecaj trollu jak nawet nie jej znasz. Ja odradzam każdemu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do dwóch ostatnich w/w postów śpieszę wyjaśnić, że nigdy na terenie Łomży, ani tych terenów Polski nie wykonywałam wycen.

O ile post \"my_karo\" jest dla mnie przychylny, o tyle post użytkownika \"pool\" jest dla mnie bardzo krzywdzący.

Z ŻADNYM Z W/W UŻYTKOWNIKÓW NIE MIAŁAM OKAZJI WSPÓŁPRACOWAĆ.

W związku z powyższym (ze względu na lokalizację, znajomość osób z którymi pracowałam, czy zakres wycen) nie utożsamiam się z żadnym postem ani w/w użytkownikami.

Zanim Państwo coś napiszecie na czyjś temat - proszę o rzetelną analizę i szukanie informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Asou wydajesz pieniądze na niewłaściwą reklamę. My_caro to troll który pisze pochlebne opinie za kasę. Ty płacisz za pozycjonowanie a wygląda to tak że taki troll wkleja linki twojej strony wszędzie gdzie popadnie tylko nie ma dla ciebie faktycznych korzyści bo nikt z Łomży i innych części Polski nie będzie korzystać z usług na drugim końcu kraju. Więc ludzie takim trollom odpowiadają pisząc negatywne opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeczoznawca Majątkowy

Dokładnie. Może w końcu firmy zrozumieją że płacą za pseudo reklamę bo obraca się ona przeciwko nim. Coraz częściej ludzie piszą takie komentarze w odpowiedzi na takie fałszywe reklamy. Troll ma płacone za wklejony link i nie interesuje go co dalej dzieje się z postem. Tym bardziej nie interesuje się tym ile osób napisze negatywne opinie tylko dlatego że wkurza ich taka fałszywa forma reklamy. To co napisala Asou tylko to potwierdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org