sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
makijaż permanentny

Noszę się z zamiarem zrobienia sobie makijażu permanentnego.
Chciałabym się zapytać, czy którakolwiek z was robiła sobie taki makijaż w Łomży.
Oraz uzyskać jak najwięcej informacji na ten temat: czy boli, czy dobrze zostały dobrane barwniki i gdzie najlepiej w Łomży zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Zaleźy też co chcesz sobie zrobić?!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Pani Iwona gabinet kosmetyczny Natura na Ks.Anny robi makijaż pernamentny.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Potwierdzam opinię wyżej. Sprawdziłam. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Jeśli makijaż permanentny w Łomży, to tylko KINGA ARCHACKA - DermaVisage, ul. Kapucyńska. I nie, nie jest to "autoreklama" ;) ...jestem stałą (wieloletnią) Klientką Pani Kingi...od zawsze zadowolona i pod dużym wrażeniem tego, jak profesjonalne są jej usługi. Sama mam zrobione brwi, kreski usta - wszystko perfekcyjne... Poleciłam to miejsce swoim wszystkim Przyjaciółkom i wszystkie są równie zadowolone. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, zapraszam na GG: 5693823 lub na maila: monikaku78@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Chcę zrobic kreskę górną i dolną, a jak wszystko bedzie dobrze to także usta z wypełnieniem.

Zastanawiam się juz długo i nie wiem gdzie iść (a nie chcę robić poza Łomżą, choć czytałam, że w warszawie robią MP bezboleśnie).

Wybrałam na razie między dwoma zakładami : Cosmeo i KINGA ARCHACKA - DermaVisage.
Czy ktoś kto robił w tych dwóch zakładach może się szerzej wypowiedzieć.

luska30 - jak robiłaś makijaż u Pani Kingi to napisz jaki ona ma sprzęt i czego używa do znieczulania i czy mocno cię bolało ( tego się boję najbardziej) i czy możliwy byłby kontakt osobisty aby zobaczyć na żywo taki makijaż.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Chcę zrobic kreskę górną i dolną, a jak wszystko bedzie dobrze to także usta z wypełnieniem.

Zastanawiam się juz długo i nie wiem gdzie iść (a nie chcę robić poza Łomżą, choć czytałam, że w warszawie robią MP bezboleśnie).

Wybrałam na razie między dwoma zakładami : Cosmeo i KINGA ARCHACKA - DermaVisage.
Czy ktoś kto robił w tych dwóch zakładach może się szerzej wypowiedzieć.

luska30 - jak robiłaś makijaż u Pani Kingi to napisz jaki ona ma sprzęt i czego używa do znieczulania i czy mocno cię bolało ( tego się boję najbardziej) i czy możliwy byłby kontakt osobisty aby zobaczyć na żywo taki makijaż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

luska30 - mam jeszcze pytanie czy ta Pani z poznania ( pisałaś o niej z 2 lata temu) jeszcze przyjeżdza do Pani Kingi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

A ja w Derma Visage robilam dobre 5 lat temu. przyjeżdżala tam wowczas jakas kobieta - podobnież najlepsza. Bolalo mnie jak choroba, oczy mialam spuchnięte prawie tydzień. tak było kiedyś. teraz najlepiej zrobi Pani Iwona na Ks. Anny. Liczy się pamietaj sprawna reka. Z górną kreską pójdzie Ci szypciej bo robione jest przy zamkniętym oku. Dolna kreska to już trochę zamarachy bo masz otwarte oko. Ale podkreslam jeszcze raz - jak dla mnie Tylko i wyłącznie Pani Iwona, ktora na dodatek ukształtuje Ci brwi,że az miło. Ja po mału dojrzewam do zrobienia sobie ust. Oczy natomiast rewelacja. Pozdrawiam serdecznie i przed zabiegiem weź coś przeciwbólowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Bez przesady, nie jest tak źle... Znieczulenie miejscowe żelem działa na tyle, że nie trzeba innego wspomagania. Ja robiłam tylko dolne kreski. Pani Iwona z Natury ma naprawdę wprawioną rękę i dobrze dobierze Ci kolor. Pewna znajoma robiła brwi gdzie indziej i teraz musi nosić... zielone!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Droga maniu7208 - masz moje namiary już w pierwszym mailu - zatem zapraszam do kontaktu bezpośrednio. Jeśli mogę być szczera - nie podważając nikogo zdania - mam zrobione WSZYSTKO co można było zrobić ;) - tak robiła mi to Pani Grażynka z Poznania - mentorka i pierwsza nauczycielka P. Kingi - i tak, jest najlepsza... od dawna szkoli w całej Polsce i za granicą... Odpowiadając na Twoje pytania... Czy boli? i tak i nie ;) jeśli ktoś powie Ci, że nie - to skłamie... Ale każda z nas ma inny próg bólu. Ja wiem już, że np muszę to robić między 10-15 dniu cyklu - wtedy praktycznie czuje jedynie małe szczypanie przy pierwszych nakłuciach a potem jest juz zupełnie bezpoleśnie... Ja zaczęłam od brwi - do tego namówiła mnie Pani Kinga - pięknie został mi skorygowany kształt i buzia nabrała zupełnie innego/o wiele atrakcyjniejszego wyrazu. Po wszystkim cieszyłam się, że dałam się namówić. Brwi robią największy efekt - dlatego radzę zacząć od nich... Potem robiłam kreski górne - wielkie/prawie kocie - PIĘKNE - do dziś wszyscy się nimi zachwycają... na koniec usta. Usta zrobiłam na zasadzie zmiany kształtu plus ich wypełnienie i nagle okazało się, że mogę mieć swoje własne piękne, pełne usta... i NIC z nimi nie robię...używam TYLKO błyszczyka i są nadal cudowne... Tak - moje zrobiła Pani Grażyna - ale za to Pani Kinga robiła wielu moim znajomym - również spoza Łomży... Myślę, że wszystkie przyłączyłyby się do moich rekomendacji..

Nie mogę nic CI doradzić w kwestii innych osób robiących to w Łomży - bo nigdy nie miałam potrzeby szukania kogoś innego - zawsze byłam zadowolona z usług Pani Kingi i Pani Grażynki... Tak, słyszałam o różnych "przypadkach" i współczuję ich ofiarom...bo jest to błąd ciężki do naprawienia...

Jeśli chcesz zobaczyć mnie na żywo - również zapraszam.... ;)
Polecam też spotkanie się z p. Kingą, która może wszystko co chcesz sobie zrobić namalować Ci na "próbę" - żebyś wiedziała, czego możesz się spodziewać... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Byłam dziś u Pani Kingi i zapisałam się , za tydzień już będzię po. Akurat była u niej klientka, która miała cały MP więc już sobie obejrzałam na żywo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

a koszt mniej więcej?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

SUPER ;) powodzenia ....
Koszt można sprawdzić bezpośrednio na stronie DermaVisage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

nie polecem P.Serafinskiej koleżanka robiła była 3 razy na poprawce jakis drobiazgów ale niestety efekt "upadły Anioł":)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

najlepszy zrobią tam gdzie jest non stop ruch. Bo podstawa to praktyka i ciągła praca. Można uczyć się u mistrzyń ale bez wprawy - lipa. Drżąca łapa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Ja robiłam makijaż jeszcze u p.Grażyny 3 lata temu (górna kreska oka i usta kontur + wypełnienie ) Barwniki mają dobre bo do dzisiaj nieźle się trzyma.Ból jest znośny i można wytrzymać.Znieczulenie maścią Emla.W sumie jestem zadowolona.Jedno mnie tylko zdziwiło,gdy dowiedziałam się od koleżanki,które też robiła to co ja ,że jak chciała coś tam poprawić (za dodatkową opłatą ) już u p.Kingi to ta kazała szukać p.Grażyny gdzieś w Polsce.Dziwne !
Co do p.Kingi to słyszałam różne opinie.Odwołuje wizyty w ostatniej chwili i jakoś "dziwnie" się zachowuje.Niepotrzebnie zraża sobie klientki a jak wiemy konkurencji w mieście nie brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Ja robiłam u Pani Kingi 2 miesiące temu brwi, są piękne, jestem zachwycona, nie sądziłam szczerze mówiąc, że aż tak zmieni mi się twarz na plus, każdy mi to mówi kto mnie widział wcześniej i ma porównanie. Dwa dni temu robiłam kreskę dolną i usta. Już opuchlizna z ust zeszła, ale nie była jakaś wielka i normalnie poszłam do pracy. Co do oczu, to nic mnie nie bolało i nie spuchły zupełnie. Miałam najpierw maść i potem w trakcie jeszcze jakiś żel znieczulajacy. Długo rysowany był kształt i razem ze mna dobierany kolor ust. Są śliczne, bardzo naturalne i ciut wieksze, tak jak chciałam. Było naprawdę do wytrzymania. Więc polecam wszystkim naprawdę, profesjonalnie i sympatycznie Nie wiem o co chodzi z tym dziwnym zachowaniem o którym ktoś pisał, ja nic takiego nie widziałam wręcz przeciwnie. Pani Kinga jest pochłonięta tym co robi, to się czuje, ma dar do tego zawodu- TO WAŻNE i z tego co wiem pracuje jeszcze w dwóch klinikach estetycznych w Warszawie(z tego co pamiętam w Alei Piękna chyba i jeszcze gdzieś), tam robi tylko makijaże permanentne -o czymś to świadczy i magistra z kosmetologii. Może za dużo na głowe sobie wzieła? Nie wiem ale mnie to nie interesuje i nie roznoście jakiś durnych plotek, wszędzie tylko każdy czeka aby coś złego na kogoś powiedzieć. Wstyd. A może to komentarz konkurencji?
Piszę aby pomóc swoją radą podjąć decyzje innym i uniknąć katastrofy bo twarz i to co na niej zostanie makijażem zmienione będzie przez kilka lat.
Do makijażu przymierzałam się od czterech lat i to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Nie wystarczy równo namalować brwi, widziałam wiele makijaży permanentnych i niestety kojarzyły mi się najczęściej z lalkami porcelanowymi, nie były ludzkie mimo równego kształtu. Natomiast po tym jak mojej teściowej zniszczyła jakas kosmetyczka twarz, myślałam że nie zrobie tego u nikogo. Wiec do tych którzy szukają kogoś kto ich nie tylko nie oszpeci ale upiększy, że aż będzie się chciało patrzeć co chwilę w lustro, tak jak u mnie, to tylko tam u PANI KINGI. I kropka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

A ja bede robila u p.Agnieszki Szmit w piatek.Beda to kreski gorne i kontur ust z wypelnieniem.Ogladalam prace tej Pani-zrobila to super,juz nie wspomne jak slicznie wychodzi jej makijaz okolicznosciowy.Jest to osoba przesympatyczna,mila i co najwazniejsze-z TALENTEM!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Kobietki odświeżam temat. U kogo aktualnie polecacie taki makijaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

kobiecepiekno.pl na Sienkiewicza - robiłam kreski ostatnio, super wyszło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Barwniki u P.Kingi są porządne i długo się trzymają.Kilka lat temu robiłam sobie usta u p.Grażyny,potem zagęszczenie a 2 lata temu górną kreskę już u P.Kingi.Z kreski jestem prawie zadowolona,bo muszę ją trochę skorygować by były takie same.Co do bólu to znieczula Emlą i da się wszystko wytrzymać. :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Rownież polecam panią Marte , robiłam u niej i kreski i brwi. wszystko super. Możesz się umówić na konsultację. i sobie zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Jak to strasznie musi boleć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Moja koleżanka zrobiła sobie brwi i wygląda świetnie! Miała prawie niewidzialne brwi i musiała codziennie je malować. Teraz serio wygląda świetnie, wyglądają bardzo naturalnie nawet z bliska. Natomiast druga koleżanka zrobiła sobie kontur ust no i nie wygląda za dobrze... trzeba wybrać sprawdzoną specjalistkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Przecież makijaż permanentny to OKROPNY pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

nie polecam. Warszawska okropność - to całe beauty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

ja bym chciała kiedyś w przyszłości zrobić brwi :) bo swoich naturalnych nie lubię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: makijaż permanentny

Ogólnie to takie mieszane mam uczucia. Ogólnie super na początku, później trzeba zrobić korektę i po ok 1.5-2 lata poprawić. No i tu już schody, bo zaszłam w ciaze, teraz KP i nie mogę zrobić i kolor jest rudy, wyblaknięty, poprostu brzydki Ale moze ja po prostu nie trafiłam na odpowiednią osobę.
[url=https://estetico.pl/brwi-permanentne
]https://estetico.pl/brwi-permanentne

Od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę. Opisane jest tutaj, jak wyglada taki zabieg oraz czego się tutaj spodziewać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org