czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lokal na chrzciny

Witam. Jaki lokal polecilibyście na przyjęcie na ok. 30 osób z cateringiem i jakie są mniej więcej ceny. Dzięki za odpowiedzi.
TROLOM DZIĘKUJĘ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

polecam lokal AMIGO w konarzycach, sama maiłam tam chrzciny i naprawde warto:)

polkm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

polecam bar joker na starej Łomży na e-maila wysyłam ci zdjęcia jak to wygląda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Jeżeli z Łomży jesteś to ja proponuję Amnezję. Jeżeli chodzi o cenę to wszystko zależy jakie menu wybierzesz. My tam robiliśmy i było smacznie i przyjemnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Ja tez polecam amnezje, robilismy tam chrzciny w zeszlym roku. Jedzenie smaczne i swieze a cena zalezy od tego co zamowicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Ja polecam w dębowym lesie SUPER!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Jakie są ceny od osoby? tak mniej więcej? ktoś napiszę że zależy od menu, ok. to jakie jest przykładowe menu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Pana rżniesz,a o ceny pytasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Ja polecam lokal Amadeus bardzo dobre jedzenie, z tego co pamiętam 1,5 roku temu cena wynosiła 100zł od osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Dobre jedzenie i stosunkowo niska cena jest w lokalu WENECJA na Krasce
Poza tym bardzo fajna obsługa i kontaktowi właściciele. Nie wiem jaka cena jest w tym roku ale rok temu byli cenowo konkurencyjni.

http://freelomza.com.pl/wenecja/kontakt.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Zdecydowanie odradzam RETRO. 90zł/os, a szału nie ma, np.na paterze po 5 plastrów trzech rodzajów wędlin (pasztet, sopocka i inna 'szynka'), małe porcje zup, umawiałam się na osobny stolik kawowy + ciasta, a ostatecznie wszystko znalazło się na stole głównym. Wśród owoców były może z 4 banany przekrojone na pół, aby wizualnie było ich więcej. Surówki stały chyba od rana, ponieważ podeszły wodą :/ niewystarczająca ilość ciast, jak na 18 osób. Dekoracją na stołach były pojedyncze kwiatki w wysokich szklankach, podczas, gdy umawiałam się na niebieską dekorację ze wzgledu na chrzciny syna. Wnętrze może i ładne, ale impreza zrobiona maxymalnie po kosztach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

a ja polecę Grację w Kupiskach, widziałam salę -bardzo ładna, a co do jedzenia to jadłam na trzech imprezach, gdzie obsługiwali i było ok. ceny myślę, że w granicach 70 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

_maly_ TROLOM podziękowałem na samym początku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

bar joker na starej Łomży polecam. Cena od osoby 85 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Sprawdź sobie na http://chrzcinyikomunie.pl . Super lista ofert z całej Polski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na chrzciny

Na Łomżycy pizzeria na Sosnowej takie imprezy robią i nie drogo wychodzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org