czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
psycholog

Wiatam wszystkich. Chciałem sie zapytać czy w Łomży przyjmója lekarze psycholodzy? Jak tak to który jest dobry i jakis namiar gdzie przyjmuje itd. dzieki pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Jest na Wyszyńskiego w nowych blokach nazwy nie pamiętam przyjmują prywatnie i na kasę chorych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Dzięki, byłem na Wyszyńskiego ale tam jest poradnia psychiatryczna a nie psycholog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

jest i psycholog tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Na rybakach chyba jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

numer do OIK 862169820 na bawełnie to znalazłem na forum temat z końca lutego br.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Pracownia Psychologiczna Ewa Poleszuk
Aleja Legionów 52
18-400 Łomża, woj. podlaskie
Opinii klientów: 0
Pracownia Psychologiczna Pomorskiego Okręgu Wojskowego
Legionów 133
18-403 Łomża, woj. podlaskie
Opinii klientów: 0
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2
ul. Kopernika 16
18-400 Łomża, woj. podlaskie
Opinii klientów: 0
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1
Szosa Zambrowska 1/27
18-400 Łomża, woj. podlaskie
Opinii klientów: 0
Kołakowska Jadwiga - Poradnia psychologiczna - rodzinna
Kazańska 5
18-404 Łomża, woj. podlaskie
Opinii klientów: 0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Masz jakiegoś psa do scholowania?

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

dzieki wszzystkim za pomoc, sa poradnie przychodnie ale chyba nie ma prywatnego gabinetu takiego z prawdziwego zdarzenia gdzie jest indywidualne podejście do problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

indywidualna pomoc psychologiczna
mgr psychologii Alicja Tarczewska
600 700 302

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

ja szukam dobrego a zarazem moze sprawdzonego przez rodzicow psychologa dla mlodziezy prosze o opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

tutaj masz info o tym:
http://s21.gladiatus.pl/game/c.php?uid=17432

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Centrum Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego UNA , to prywatny gabinet psychologiczny. Przyjmuje tam psycholog Marta Perkowska, ul. Makowa 19. Szczegóły na jej stronie: una.lomza.pl lub www.una.lomza.pl, można też wpisać www.psycholog.una.lomza.pl. Wszystkie te adresy prowadzą na jej stronę. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Byłam u psychologa Marty Perkowskiej na Makowej 19. Ma niesamowity dar słuchania i cierpliwości. Nie patrzy co chwila na zegarek, jak się człowiek rozklei. Podczas rozmowy daje się wyczuć, że naprawdę szanuje pacjenta. Poruszałyśmy naprawdę trudne sprawy, ale ona niczemu się nie dziwiła i była bardzo taktowna. Zawsze trafia w sedno sprawy. Dzięki niej znów wierzę w życie, potrafię się nim cieszyć i wierzę w ludzi.
Polecam wizytę w jej prywatnym gabinecie na Makowej 19. Wszystkiego można się zresztą dowiedzieć z jej strony: www.una.lomza.pl tel.:607550211

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Nic dziwnego przecież z tego żyje. Podobnie i ksiądz w konfesjonale też Ciebie wysłucha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

przeszkadzało by mi w tak osobistej rozmowie że za 50min 11o zł. To już wolę se z koleżanką pogadać :D mój znajomy był u księdza odnośnie problemu z alkoholem i jego skutkami w życiu , też mu pomógł i to za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Kama30 ja na Twoim miejscu zaufał bym Pani psycholog bo koleżanka jak nie dziś to jutro Cię zdradzi........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Pierwsza moje wizyta u niej trwała prawie 2 godziny i nie wzięła więcej niż za 50 min. Kolejna trwała 1,5 godziny i też nie płaciłam więcej niż za 50 min. Byłam u niej kilka razy i powiem szczerze, że te umówione 50 min trochę też dyscyplinują całą sesję. Po początkowym wypłakaniu się każda kolejna rozmowa ma swoje ramy formalne i czasowe. Żadnego zbędnego rozwlekania się. Miałam z panią psycholog umowę, że po 50 min będziemy miały jeszcze 10-15 min na domknięcie tematu i ustaleniu planu pracy na kolejne dni lub tygodnie, żeby nie wyjść rozbabranym jak z jakiegoś programu u Drzyzgi.
Poza tym zawsze przed kolejną wizytą pytała, jak przewiduję, ile będę potrzebowała czasu na najbliższej sesji, by mogła zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu dla mnie.
W/g mnie jest to przejaw profesjonalizmu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Nie moge sie do konca zgodzic z tym. Na rynku pojawia sie sporo tego typu ofert jednak wizyta i rozmowa w cztery oczy bedzie tutaj jedynym slusznym rozwiazaniem. Przeciez trudno sie nie zgodzic z faktem, ze w ten sposob mozemy duzo wiecej dowiedziec sie o drugiej osobie niz korzystajac z medium jakim jest internet. Dodatkowo ma to dosc duzy wplyw na skutecznosc terapii. Jesli chodzi o sprawy zwiazane ze zwiazkami to co raz czescie slyszy sie o zdradzie emocjonalnej - przykladowy artykul /www.sensity.pl/zdrada-emocjonalna-czym-jest-i-jakie-sa-jej-oznaki Warto dowiedziec sie wiecej na ten temat by byc swiadomym w razie spotkania sie z taka sytuacja w swoim zyciu. Czesto mezczyni maja z tym dosc duzy problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Rozmawialiście kiedyś z psychologiem przez internet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Sam nie miałem okazji, ale faktycznie zdalne usługi psychologiczne zyskują na popularności - korzystają z nich choćby polscy emigranci, ale obstawiałbym że także osoby z mniejszych miejscowości. Przykładowo, na co komu namiar na specjalistę typu psycholog kraków jeśli ktoś mieszka w Łomży lub Suwałkach? Interesuje go wówczas rynek lokalny lub właśnie - psycholog przez internet, poprzez rozmowę na Skype itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Wydaje mi się, że jeżeli człowiek źle się czuje, że sobą, ma różne traumy to lepiej żeby wybrał się na terapię, żeby wyleczyć siebie. Zerknij na wpis o psychologii http://jejzdrowie.pl/na-czym-polega-e-psychologia-jak-i-komu-moze-pomoc/ komu może pomóc. Z pewnymi problemami nie ma na co czekać. Im szybciej się od nich uwolnisz tym lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Depresja niestety rowniez bardzo czesto dotyka osoby starsze- wraz z wiekiem kiedy przestajemy byc samodzielni przestajemy byc rowniez potrzebni innym - a przynajmniej tez tak sie czujemy. Samotnosc to ciezka sprawa. Na szczescie sa takie miejsca jak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowrocławia https://podtopolami.eu/ gdzie senior dostaje drugą szansę na to aby inaczej spojrzec na swiat - radosnie w otoczeniu zyczliwych i pomocnych ludzi- maja tu rowniez dobrych lekarzy i psychologow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Porażka. Odradzam wszystkim korzystanie z usług tej pseudo firemki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psycholog

Jeżeli szukacie sprawdzonego centrum psychologiczno-edukacyjnego, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić ofertę na stronie - https://centrumpe.pl , poniewaz są to najlepsi specjaliści w swojej branży. Czy ktoś z Was również korzystał z usług tego centrum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org