piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Płytki klinkierowe

Witam!

Poszukuję dobrego klinkieru. Jaki polecacie?
Mnie ostatnio zainteresowały te płytki klinkierowe.
Co o nich sadzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki klinkierowe

cerad polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki klinkierowe

Mogą być.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki klinkierowe

Odświeżam temat ponieważ też poszukuję płytek klinkierowych. Zastanawiam się co lepiej wybrać, czy tak jak wcześniej było napisane.. coś stąd - https://sklep.paradyz.com/produkty/klinkier , czy np udać się do jakiegoś marketu budowlanego jak np Obi. Co polecacie? Gdzie znajdę materiał wysokiej jakości, który będzie mógł starczyć na lata?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki klinkierowe

Nie polecam kupować płytek klinkierowych w marketach budowlanych typu Obi czy Castorama, taka płytka owszem będzie nieco tańsza, ale jakość wątpliwa - cieniuteńkie płytki.

Warto wybrać prawdziwy klinkier od sprawdzonych producentów: CRH, Feldhaus, Klinkier Roben czy Artbrick: https://www.artbrick.pl/plytki-elewacyjne - to są prawdziwe płytki klinkierowe z ceramiki, wypalane z gliny tak jak tradycyjna cegła klinkierowa - takie kształtki nadają się na elewacje. Masz pewność, że nie odpadną po kilku sezonach zimowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki klinkierowe

Wątpliwy o jest twój post trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki klinkierowe

Cześć, słuchajcie a co uważacie na temat witraży w drzwiach wejściowych do domu. Moja siostra się bardzo ,,napaliła\" na ten pomysł, za dwa miesiące wprowadza się do nowego domu koło Wadowic. Wszystko przeżywa bardzo mocno, ponieważ razem z mężem wrócili z Niemiec pól roku temu i kupili ten dom, który wymagał gruntownego remontu.
Siostra znalazła ciekawą ofertę witraży wykonywanych w Skawinie koło Wadowic.
Wszystko super ale nie wiem czy witraż w drzwiach wejściowych nie jest też nieświadomym \"ułatwieniem\" dla włamywacza. Wg. mnie wystarczy tylko wybić szybę i już zadanie jest łatwiejsze. Poza tym, jeśli jesteśmy w domu i podchodzimy do drzwi to chyba przez taki witraż co nieco widać? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org