piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca hurtownia omega

co sadzicie o tej hurtowni? czy z szefostwem można się dogadać? często zmieniają się tam pracownicy ?jeśli ktoś już tam pracował proszę o opinię. dziękuję za mądre odpowiedzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

Odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

lepiej w domu siedziec,idzie zima i dni beda mrozne,zimno itd.Na wiosne cos mozna poszukac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

proszę o jakieś konkrety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

Z tego co wywnioskowałem po wpisach na forum, w żadnej hurtowni w mieście nie da się zagrzać miejsca, głównie z powodu szefostwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 18-10-11 21:13

lepiej w domu siedziec,idzie zima i dni beda mrozne,zimno itd.Na wiosne cos mozna poszukac.

Co ty oszalałeś ??? Na wiosnę też nie warto po męczącej zimie i siedzeniu w domu chcesz iść do pracy ???
Lepiej na wiosnę posiedzieć na ławce słoneczko te sprawy a do pracy kiedyś się pójdzie nie zając nie ucieknie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

A ja tam kiedyś pracowałem miesiąc i nie narzekam. Szefowa była całkiem miłą kobietą. Pracownicy też zdecydowanie bardziej zgrani niż np. w Wiomarze. Miałem nawet propozycję dłuższej pracy ale odmówiłem dlatego że miałem wtedy także okazję pracować w moim zawodzie, co było mi bardziej na rękę. Mimo to zawsze można iść przepracować miesiąc i samemu sprawdzić a jak komuś nie odpowiada to przecież nikt do dłuższej pracy nie zmusza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

dziękuję za odp. a jak z płacą, firma wypłacalna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

a co potrafisz ??? pracownik opłacalny ???
wiesz różni bywają :-)



Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w dupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca hurtownia omega

Zajmujemy się znajdowaniem pracy dla cudzoziemców. Zapewniamy także zakwaterowanie oraz załatwiamy wszelkie niezbędne do podjęcia pracy dokumenty. Nie przegap okazji Jobcen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org