czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chusty do noszenia dzieci

gdzie w łomży można kupić chusty do noszenia dzieci? czy wogole sa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

widziałam kiedyś w fartlandi ale taką trochę podróbkę (?) prawdziwej którą się wiąże bo była krótka. Długie takie które można wiązać na różne sposoby widziałam na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

Moja koleżanka jest doradcą Akademi noszenia dzieci i sprzedaje takie chusty na allegro http://aukcje.nasza-klasa.pl/listing.php/user?us_id=12454225 ponadto pochodzi z Łomży wiec podejrzewam ze mogłaby spotkać sie z panią osobiście i udzielić rad dotyczących noszenia dzieci w chustach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

http://aukcje.nasza-klasa.pl/my_page.php?uid=12454225

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

mieli takie chusty na kazanskiej w tym sklepie z akcesoriami dla dzieci, bajka chyba... Cena jednak byla wysoka i zdecydowanie bardziej oplacala sie opcja allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

ja mam do sprzedania nosidełko takie jak na poniższej aukcji
http://allegro.pl/moby-baby-oryginalne-nosidelko-chusta-okazja-i1698042649.html
nie było używane, cena 25 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

chick tylkoto nosidełko nijak się ma do prawdziwej chusty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

Chusty dobre są z firmy nati, albo zwykłe Rapalu. I więcej kasy wydawac nie trzeba. Korzysta i ojciec i matka. Super sprawa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

... zapytajcie Cyganek, Cyganka prawdę Ci powie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

Ja również niedawno zdecydowałam się na noszenie swojej małej pociechy w chuście. Kupiłam chusty od Luna Dream, sa zauważalnie tańsze a także posiadają wszystkie niezbędne atesty. Pierwsze co zauważyłam jeśli chodzi o mojego syna to, że jest o wiele spokojniejszy i mniej płacze. Czytałam, że to dzięki poczuciu bezpieczeństwa, które daje mu moja bliskość. Dodatkowo zrobił się strasznie ciekawy świata, jak chodzimy na spacery to cały czas gaworzy i sie rozgląda :). Te chusty to świetna sprawa według mnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

Nie kojarzę żadnego miejsca, w którym dostępne by były takie chusty. Może warto poszukać czegoś w internecie. Na pewno trafisz na ciekawy model i wzór, który Cię zainteresuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

lowczyc o co ci chodzi ? temat z 2011 roku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

W sieci są takie chusty. Tylko chyba trzeba przejść kurs z wiązania w nich dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusty do noszenia dzieci

Z pewnością jest to przydatna i wygodna rzecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org