piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie na ryby?

Tak jak w temacie. Gdzie w okolicach Łomży (do 20km) warto wyskoczyć na ryby? Zna ktoś ciekawe miejscówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

okolice wału na jednaczewie, starorzecze na czarnocinie, czartoria.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

Wymieniłeś miejsca, gdzie potrzebna jest karta, a znasz może miejsca gdzie nie wymagana jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

prywatne łowiska....jakieś stawy słyszałem że są w pobliżu Łomży ale nigdy nie sprawdzałem osobiście. A co do karty wędkarskiej to nie stać Cię żeby zapłacić te pare groszy i mieć spokój na rok?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

Karta i pozwolenie w skali roku to grosze. Na prywatnych łowiskach jadąc 5-6 razy, opłat wnosisz tyle co roczna licencja od GRŁ. A jak wyglądają łowiska na Pisie? Okolice Dobrego Lasu, Jurek, Balik? Jak z rybostanem?

I pytanie odnośnie Czartori. Chodzi o ten odcinek rzeki na wprost wioski, czy trzeba śmignąć gdzieś dalej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

Z komercyjnych łowisk polecam staw w Miastkowie. Jedziesz do końca w kierunku Ostrołęki i za zajazdem skręcasz w lewo w ulicę Różaną/Kurpiowska, następnie w lewo i 300m prosto i jesteś na miejscu. Opłata 10zł za łowienie plus jak chcesz wziąć rybę to płacisz dodatkowo.

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

w czartorii to odcinek niedaleko ośrodka wypoczynkowego.Jeżeli chce Ci się jechać to jedź na kanał jegliński. albo za wiznę na ten odcinek za mostem.w stronę wioski Ruś tylko po drugiej stronie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

Czartorię znam, jest naprzeciwko nawet spore i ładne starorzecze, lecz zależy czy łowisz białą rybę czy drapieżniki, bo jak za drapieżnikiem to proponuję okolice Wizny,a dokładnie od ujścia Biebrzy do Krzewa. Efekty będą na pewno. Na okolicach Łomży w tym roku jak widać to wielka cienizna, a jeśli konkretne pytania to odezwij się na gg 4015378. Pozdro.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

Witam ! ja wedkowalem w okolicach Nowogrodu ,obecnie jestem w szwecji i musze przyznac ze okonie to lowie takie ze w Polsce to tak wielkich jeszcze nigdy nawet w sklepie na mazurach niewidzialem . Szczupaki zlowilem jak dotad tylko 2 jeden 2.5 kg a drugi tomaluch . Natomiast koledzy z pracy,zlowili ok 40 szt w czasie ok 1 godz pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

KozioŁ, właśnie na tym stawie jak na razie bywam, dosyć dobrze. Kupię kartę i zwiedzę miejsca, o których mówicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

A jest jakiś przejaz (most), żeby przekroczyć Narew na odcinku Czartoria? Czy tylko łódź wchodzi w grę? Chodzi np. o to starorzecze co mówi Konsul2. Jak tam się dostać? W sumie ostatnio śmigam tylko i wyłącznie ze spiningiem. Strasznie mnie fascynuje ta metoda połowu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na ryby?

Spining jest spoko, tylko też trzeba się jeszcze nim posługiwać. Ja fajny kupiłem na https://wedkarstwo.fishkon.pl/, polecam sklepik, przynęty mają również ekstra, warto zerknąć w ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org