wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zakup odkurzacza

witam
planuję zakup odkurzacza i zastanawiam się jakiej firmy i jaki model wybrać. Może możecie coś polecić lub coś odradzić. czekam na wszelkie uwagi i dziękuję za wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Ciekawe czy te z filterem wodnym so dobre i czy jak się taki odkurzacz przewróci to wylewa się z niego woda i może dojsć do spięcia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

może i dobry ten model ale troche drogi. Może coś innego co także dobrze się sprawuje a jest tańsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Ja mam od 7 lat KARCHERA i innego już w życiu nie kupię .

Raz w roku wymieniam filtr za 50 zł , raz w tygodniu wysypuję smieci z pojemnika , żadnych worków , pilnowania , pełny pojemnik, odkurzacz się nie załączy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

ja posiadam juz 4 lata odkurzacz firmy"electrolux"bez zastrzeżeń służy bez napraw jak do tej pory:)i spoko cenowo pozdrawiam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

ZELMER :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Ja mam od 5 lat odkurzacz centralny i jestem z niego zadowolony.Tobie też go polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

MOJA KOLEŻANKĘ KUP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

I SĄSIADKĘ ALE CIAGNA RURY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Ten jest super http://www.roomba.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

PAWEŁEK TO ŚWIETNY ODKURZACZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

pawelekznavary ci wyczysci dywan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

@zbychu

po dwoch roombach dalem sobie spokoj. fajna zabawka dopoki dziala i baterie nie padna. jezeli chcesz zebrac troche kurzu z podlogi to jest rewelacyjny, zakladajac ze nie ma kabli na podlodze. jezeli chodzi o glebsze odkurzanie to odkurzacz poprostu nie ma wystarczajacej mocy. virtual wall to tez fajny wynalazek i jezeli mieszkasz w domu w ktorym nie ma zwierzakow i zyje niewiele osob to urzadzenie moze byz wystarczajace, ale baterie niestety padaja (ni cad) i czesto trzeba robata rozlozyc na czesci aby wyczyscic w srodku bo sensory przestaja poprawnie pracowac. jeden z lepszych odkurzaczy ktore posiadalem to byl firmy rainbow, ale poprzez moje lenistwo dopuscilem to tego aby wigoc dostala sie do silnika i jego wymiana kosztowala tyle co prawie trzy dobre odkurzacze. gdy przyszedl czas aby wstawic trzeci silnik dalem sobie spokoj z rainbow. co do odkurzaczy to niestey wszystko zalezy od tego jak silny jest silnik. wiadomo ze odkurzacz pobierajacy 300 watow nie bedzie mial mocy ssacej takiej jak odkurzacz 1200 watow. czy bezworkowy, czy z filtrem wodnym, hepa czy poprostu z workiem to juz osobisty wybor i suma kosztow. jezeli gospodarstwo domowe jest dosyc duze, sa male dzieci i odkurzacz jest czesto uzywany to polecalbym jakis odkurzacz bezworkowy - odpada cena czestego zakupu workow, i duzo latwiej jest znalezc male zabawki zassane przez odkurzacz w pojemniku na kurz niz w pojemniku z woda, ktora zamienila sie w bloto. osobiscie nie polecam odkurzaczy dysan. fajnie wygladaja, dobrze dzialaja ale niestety nie ma w nich prawie zadnych czesci metalowych a sami wiemy co dzieje sie z plastikiem po czasie ( znajomi juz mieli trzy razy naprawe gwarancyjna ich odkurzacza)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

masz zwierzątka w domu? jeśli tak to naprawdę świetny jest Dyson DC17 Animal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Nie kupisz bo juz Karchera nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

znalazlem w tym tekscieinformacje na temat iz urzytkowales odkurzacz rainbow mozesz cos o nim mi przyblizyc podam adres meila jaroszymano@autograf.pl Czemu wymieniono ci silnik z powodu wilgoci lub wody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Wcześniej kupiłem odkurzacz Karcher model 2101, miał być dla mnie do prac budowlanych, jest to niewielki odkurzacz półprzemysłowy z możliwością wyciągania wody (starszy model), kosztował mnie równo 5 euro. Gdy w domu zepsuł się Zelmer, on służy dalej, zarówno w domu jak i w pracy i nie ma z nim żadnych problemów.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

P.S. oczywiście nie kupuj na tej aukcji, bo to jest używka bez gwarancji. ;P
miałem na myśli podgląd pokręteł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Polecam odkurzacze z filtrem hepa - są zdecydowanie najlepsze. Co ważne, nie trzeba często zmieniać filtrów, a jak się skończą, to dokupuję na Filterpol.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

ja mam zelmera, kupiłam rok temu za ok 400 zł i jak na razie jestem nawet zadowolona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

ZELMER WYKUPILI NIEMCY CENY CZESCI ZAMIENNe 1000 PROC. W GORE, info z serwisu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Ja na pewno nie polecam odkurzaczy stojących. Ich skuteczność jest niska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

polecam zainteresować się odkurzaczem metabo - kosztuje lekko ponad 600 zł, ale jest bardzo mocnym urządzeniem :) sam go mam i super się sprawdza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Hmmmm ciekawym wyjściem jest kupno odkurzacza bezprzewodowego :D


______________________
https://artyz.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Polecam zastanowić się nad zakupem odkurzacza samojezdnego. Dobre urządzenia produkuje firma NEATO. Do tego typu odkurzaczy dołączona jest aplikacja, dzięki której można sterować odkurzaczem samodzielnie. Więcej o odkurzaczu można dowiedzieć się na tej stronie: http://4robotics.com.pl/neato-2/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup odkurzacza

Weronika nikt tego chłamu nie kupuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org