czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tania drukarnia

Witam! Mam problem bo muszę wydrukować pracę magisterską w kilku egzemplarzach, więc uzbiera się trochę tego... Ciekawi mnie gdzie w Łomży jest najtańsza drukarnia??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

W Łomży nie ma taniej drukarni !!!!!!!!!!!

:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

Najtaniej to pewnie gdzieś przy uczelni poszukać:) Np. w Białymstoku:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

najtaniej będzie - kupić drukarkę atramentową i wydrukować,
oprawę zlecić.
Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

Polecam xero i druk na wyjeździe na Konarzyce za stacją prymą obok sklepu z łożyskami xero i druk czarny po 10 groszy po za tym miła i dobra obsługa
Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

zgadzam się - nie ma tanich drukarni w Łomży - ja w przypadku swojej pracy mgr najtaniej dogadałam się z chłopakami z firmy procop na ul. kopernika, wyszło mi dużo taniej niż proponowano mi w drukarni, a miałam duzo zdjęć w kolorze.

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

a ja się ostatnio przerzuciłem na drukarnie online, nie ładuję w to tyle pieniędzy, zamawiasz wydruk określonego produktu i kurierem otrzymujesz gotowe zamówienie, tak jest np. w caffeprint.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

w "Stopce" na Piłsudskiego chyba jest po 10 gr za stronę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

na legionów , tak naprzeciwko parku. tez 10 gr za stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

Ja krzystam z caffeprint.eu bo mają szeroką i tania ofertę i jak do tej pory nigdy się na nich nie zawiodłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

Najlepiej przetestować sobie kilka firm i wtedy zdecydować jaka bedzie najlepsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

Estimo wam powie. Ten troll zaraz nam tu wrzuci parę linków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

Bardzo dobrą drukarnią jest drukarnia Fingerprint.
https://www.fingerprint.pl/
Przed dokonaniem pierwszego zamówienia skontaktowałam się mailowo z drukarnią. Dostałam miłą, szybką i pełną odpowiedź na moje pytania. Konfigurator rewelacyjny, wszystko jest proste i intuicyjne. Nie miałam żadnego problemu z dodaniem projektu do wydruku.

Na plus na pewno
cena
jakosć realizowanego zamówienia
i szybkość realizacji wysyłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

odradzam korzystanie z pseudo drukarni polecanych przez trolla o nicku Kasja (Estimo). Potem tylko problemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tania drukarnia

Żeby znaleźć tanie oferty, warto wiedzieć, od czego właściwie zależy cena wydruku. Ten artykuł http://maxmag.pl/od-czego-zalezy-cena-wydruku-plakatow-reklamowych-jak-znalezc-tani-druk-plakatow/ przybliża zależności między różnymi czynnikami a ceną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org