piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
znaki stopu

Witam,

W przyszłym tygodniu będę zdawał prawko w Łomży. Chciałem zapytać gdzie znajdują się znaki stopu. Ostatnio oblałem na czymś takim wiec jestem przeczulony.

W ogóle gdzie sa jakieś trudne miejsca gdzie można sie naciąć i zrobić błąd?

Pozdrawiam

Wieslaw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Jak się nie patrzy na znaki to nic dziwnego, sorry, ale nie chciał bym Cię spotkać na drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

spokojnie. zatrzymalem sie przed znakiem stop, a przy dojrzerzaniu do jezdni ktora byla jakies 4 metry dalej toczylem sie okolo 2 km/h i rozgladalem dookolo nic nie jechalo, to pojachalem. i to byl blad. trzeba sie zatrzymac nawet jak wsztytko dokladnie widac i nic nie jedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Nie zatrzymuje się przed znakiem stopu:)))))))) Zatrzymuje się przed linią ciągłą a nie toczy dalej:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

to akurat juz wiem :)

No to gdzie tam macie te znaki stopu musze to sobie oblukac na mapie, zeby znowu gafy nie zrobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

przed linia ciagla tez sie nie zatrzymuje, tylko przed jezdnia o pierszenistwie ruchu. To wszytko sie wie, ale jak dojda nerwy to robi sie dziecinne bledy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

na podwójnych ciągłych przy zakrętach uważaj i przy wymuszaniu pierwszeństwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Autor: wieslawpas (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11-03-11 12:21

przed linia ciagla tez sie nie zatrzymuje, tylko przed jezdnia o pierszenistwie ruchu. To wszytko sie wie, ale jak dojda nerwy to robi sie dziecinne bledy.




Zazwyczaj jest linia:) Weź ją przejedz to dostaniesz "bobu":)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

I nie jedź po warszawsku a trzymaj się prawego pasa na dwupasmówkach:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Łomża jest tak prostym miastem jeżeli chodzi o układ dróg i skrzyżowań, że powinni tu uczyć co najwyżej na kartę motorowerową, a Ty się jeszcze pytasz o trudne miejsca. Nie ma trudnych miejsc można po prostu nie umieć jeździć.
Mimo wszystko życzę zdanego egzaminu dla Ciebie, a sobie żebym cię nigdy nie spotkał na drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

hmm a jak sie jezdzi po warszawsku? zawsze po lewej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

nigdy nie bylem w Łomży, dlatego pytania o trudne miejsca. skad mam wiedziec, że ich nie ma skoro nie znam miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

A skąd jesteś???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Chłopie, nie ważne czy byłeś w danym mieście czy nie. Twoim za sra nym obowiązkiem jest patrzeć na znaki. A nie jeździć na pamięć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

jak mam jechac na pamiec skoro nigdy nie bylem w danym miescie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Sakd jestem?

A stad:

http://www.youtube.com/watch?v=pmd-Dmn5GW4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Ciekawe czy u was jest tak ladanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

To skoro nie byłeś to patrzysz na znaki i tyle. I tacy ludzie chcą byc kierowcami...żenada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

wnioskuje o wykasowanie tego watku. szkida tluc piane po proznicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

najlepiej weź parę lekcji w którejś z naszych szkół jazdy - poznasz trochę miasto i podpytasz o "haki" na egzaminach - tu masz 10 najlepszych:
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110304/REG20/830085632



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Jazda "po warszawsku", pomimo tego, że prawy pas wolny - wlecze się taki jeden z drugim lewym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

dzieki za ten linki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

a jak być się zestresował, to jak zobaczysz taki znak:



to się zatrzymaj
po co Ci info, gdzie znaki STOP, jak nie znasz miasta
na Rondzie Solidarności od Przykoszarowej jest znak STOP, dało Ci to coś ?

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Zaraz zbacze na mapie gdzoe to jest, mape wgram do glowy, glowe polacze z kiegownica i zdam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

nie widze na mapie zadnego ronda polaczonego z Przykoszrowa.

Tutaj jest wpis w forum na gronie.

--------------

ja za jakieś 3 tyg będę zdawała w Łomży. byłam tam z moim z instruktorem trzy razy i nie jest tam tak źle. plusem jest że nie ma 3 pasowych rond ze światłami, tramwai, przejazdów i mało jest jednokierunkowych ulic.


ale jest tam taka pułapka na której mozna oblać. między innymi wyjeżdza się z małej uliczki (na dodatek pod górkę), skręt ostry w prawo na drogę z pierwszeństwem (uwaga na krawężnik!), a po 3 metrach znak stop na skrzyżowaniu, więc pamiętać aby się zatrzymać. ja to sie cieszyłam jak wyjechałam z tego pierwszego zakrętu ale nie zauważyłam STOPU, bo w sumie ciężko go zauważyć.

---------

Ciekawe na ktorej ulicy stoi ten znak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Mam wrażenie, że to gdzieś Wojska Polskiego, Wiejska i Piekna. Tylko nie wiem czy na skrzyżowaniu Wiejska Piękna jest stop:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Człowieku, jak wjedziesz do Gdańska, Wrocławia, Warszawy to na forum będziesz się pytał gdzie są znaki STOP????? Każdy znak kierowca musi widzieć w jezdzie i rozumieć. Nie dajesz rady - dlatego nie zdałeś. Na każdym znaku stop, pionowy czy poziomym nie możesz się toczyć nawet 0,5/h. Zatrzym się nawet na 1 s i starczy. A od toczenia masz znak A-7 badz znak P-13.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

Pytanie za 200 pkt.

Po co jest znak stopu na Zawadzkiej, przed rondem, jadac z gorki od kosciola sw. Krzyża i Kauflanda ??

Bo ja mam wrazenie ze jedynie po to aby kabze sobie władza nabijala ustawiajac sie na przystanku kolo stokrotki i lukajac kto sie nie zatrzyma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

tez nie wiem wlasnie bo widocznosc tam jest super



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaki stopu

A gdzie możńa kupić takie oznaczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org