piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tort na wesele

Poszukuję sprawdzonych cukierników, gdyż chciałbym rozeznać się na rynku tortów weselnych. Czy któraś cukiernia oferuje próbki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

Polecam Cukiernię Weronika (obok Biedronki na Wojska Polskiego)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

ja na swoje wesele zamawiam w rafaello,wypróbowane mam wiele smaków i decyduje sie właśnie dlatego na tą cukiernie bo nie są te torty takie mdłe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

Polecam Tobie cukiernię " Finezja " w Zambrowie. Produkują świetne torty. Szczególnie angielski. Możesz odwiedzić ich stronę www.finezja.net

km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

tak finezja ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

Słodki świat na Sikorskiego:)

"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zap...".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

Cukiernia ANNA w Zambrowie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

filo797 a mozesz mniej więcej okreslicna jakiej wysokosci na sikorskiego ta cukiernia slodki swiat ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

W domkach jednorodzinnych za dworcem. Również polecam, mają duży wybór i naprawdę dobre torty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

jechałam dzisiaj Sikorskiego od Legionów do Wojska Polskiego i cukierni nie widziałam :( gdzie jej szukać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

też jestem ciekawa opinii o tortach i cukierniach, znajomi odradzają okruszka i rafaello bo ponoć niezbyt świeże się trafiają. słyszałam o tym słodkim świecie coś w pracy ale nie zlokalizowałam jeszcze sklepu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

Laola bo ta cukiernia jest miedzy ulica Wojska Polskiego a straza i po stronie strazy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

może ktoś wie ile kosztuje kg tortu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

ta finezja to jakas porazka, oni chyba ze zdjec uczyli się robic torty angielskie i czegos nie dopatrzyli... prawdziwe torty angielskie robi cukiernia w ostrolece, arcydziela i doworza do lomzy za darmo...
http://www.tortweselny.pl/galeria.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort na wesele

Vestar dzieki za info, no ktos wyżej pisał, że okolice dworca, a to jednak duzo dalej. Dzięki za info.

roksana za kg tortu zapłacisz różnie, ja w zeszłym roku jak zamawialam to ceny wahaly się miedzy 25 zł 35 zł w różnych cukierniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org