piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kursy NOT Łomża

Czy korzystaliście z kursów organizowanych w łomżyńskim NOT? Zastanawiam się czy warto ukończyć tam, np. kurs księgowości małych i średnich firm, bo w sumie trochę to kosztuje, ok. 1000zł? Jakie są wasze opinie?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy NOT Łomża

Spoko prowadzone, dużo się można nauczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy NOT Łomża

Kase wydasz a i tak pracy nie dostaniesz.
Są ludzie co pokonczyli taki kurs w stowarzyszeniu ksiegowych lub kursy podyplomowe z rachunkowosci, ale mowia ze teoria swoje a praktyka swoje. A na wykladach jest tylko teoria.
Do pracy szukaja ludzi w doswiadczeniem a nie z suchym papierkiem z tych kursow. Szkoda kasy. Wiem co mowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy NOT Łomża

To oczywiste, że teoria to nie to samo co praktyka i że ważniejsze bywa doświadczenie, dlatego też się waham i pytam Was o wasze doświadczenia w tej kwestii i opinie, bo taki kurs jednak kosztuje a w pewnym stopniu wiedzę teoretyczną to już posiadam.

Dzięki za wypowiedź :)

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy NOT Łomża

Na szkoleniu, na którym ja byłem teorie dawano bardziej do czytania w domu, o wiele wiecej praktyk było w zakresie, w ktorym nas szkolono. tak wiec warto tam sie szkolic, wykladowcy pierwsza klasa. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy NOT Łomża

a moja znajoma zastanawia sie nad kursem masazu leczniczego, wiecie cos o tyym kursie, np, - czy po tym jest praca w lomzy , itp?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy NOT Łomża

napiszcie czy czas trwania szkoleń w NOT był czasem straconym? jakie są opinie tych, którzy przeszli przez kursy? mnie najbardziej odpowiadałyby kursy prowadzone weekendami :D

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy NOT Łomża

Witam jestem na stażu z NOT i nie polecam kursy jak najbardziej fajne dobrze prowadzone lecz potem ze stażem jest problem ponieważ nie płacą wypłaty na czas ( niekiedy to trwa z miesięcznym opóźnieniem ) wiec nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy NOT Łomża

#KAMA# napisał(a):

> Czy korzystaliście z kursów organizowanych w łomżyńskim
> NOT? Zastanawiam się czy warto ukończyć tam, np. kurs
> księgowości małych i średnich firm, bo w sumie trochę to
> kosztuje, ok. 1000zł? Jakie są wasze opinie?
>




Nie korzystałam z ich oferty, za to słyszałam dobre opinie o tym - szkolenia z rachunkowości https://kursy-ksiegowosci-online.pl/stowarzyszenie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org